Şimdi Ara

iPhone se alınırmı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dubaiden alınca facetime çalışmazsa görürsün dikkat et. Se de alınmaz ön kamerası çamur gibi 3d touch bile yok 6s varken SE alınmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KabakÇekirdeği

quote:

Orijinalden alıntı: Sing_a_song

Ablam 1,5-2 yildir SE kullaniyor, tık demedi. Bana ekrani biraz kucuk geliyor, onun disinda guzel telefon.

büyük oyunları oynaması zor mu yoksa alışılır mı usta ? iphone 8e güç yetmez gibi bu hafta içinde alasım var

Hocam ablam oyun oynamiyor, ben de hic denemedim. Guncel oyunlari kaldirir heralde ya ios 11 guncellemesini de aldi sonucta.

Gozunuz donup de butcenizi cok asmayin hocam. En enisini de alsaniz 1 seneye eskiyecek. Nakitiniz varsa 2. El temiz bir telefon bulmaya calisabilirsiniz.

Bekleyemem aciliyetim var diyorsaniz SE alabilirsiniz. Diyorum ya ablam gayet memnun. Bataryasi falan da hala iyi sanirim, hic sikayet etmiyor cunku.

Edit: Telefon, araba gibi. Hangisini kullanirsak ona alisiyoruz. Yani alisirsiniz hic sorun olmaz. Ama plus hevesiniz varsa biraz daha sabredip plus bir telefon alin derim. Ben plus almadim ama arada plus hevesim depresiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sing_a_song -- 15 Şubat 2018; 9:45:27 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KabakÇekirdeği

quote:

Ablam 1,5-2 yildir SE kullaniyor, tık demedi. Bana ekrani biraz kucuk geliyor, onun disinda guzel telefon.

büyük oyunları oynaması zor mu yoksa alışılır mı usta ? iphone 8e güç yetmez gibi bu hafta içinde alasım var

Hocam ablam oyun oynamiyor, ben de hic denemedim. Guncel oyunlari kaldirir heralde ya ios 11 guncellemesini de aldi sonucta.

Gozunuz donup de butcenizi cok asmayin hocam. En enisini de alsaniz 1 seneye eskiyecek. Nakitiniz varsa 2. El temiz bir telefon bulmaya calisabilirsiniz.

Bekleyemem aciliyetim var diyorsaniz SE alabilirsiniz. Diyorum ya ablam gayet memnun. Bataryasi falan da hala iyi sanirim, hic sikayet etmiyor cunku.

Edit: Telefon, araba gibi. Hangisini kullanirsak ona alisiyoruz. Yani alisirsiniz hic sorun olmaz. Ama plus hevesiniz varsa biraz daha sabredip plus bir telefon alin derim. Ben plus almadim ama arada plus hevesim depresiyor...

Bazı bünyeler büyük ister ufak olacaksa se gibi işlevi büyük olacak ama pluslarda da her şeyi büyük alanda yapabilmek var işte. Aklıma ne geldi madem telefonda bilgisayar gibi her şeyi yapalım istiyoruz neden ipad prolara bakmayalım ki ?

• Dahili özellikleri iyileştirilmeden alınmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce kullanmışsınız, buna en iyi siz karar verebilirsiniz.
  • Alınmaz hocam şuan rotterdam dayım 128 gb olanı 1700e. 32 gb olanı 1200e geliyor ama almadım eskidi artık benimde eski telefonum se idi çok arızalanıyor diye satmak zorunda kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: abooo01

Alınmaz hocam şuan rotterdam dayım 128 gb olanı 1700e. 32 gb olanı 1200e geliyor ama almadım eskidi artık benimde eski telefonum se idi çok arızalanıyor diye satmak zorunda kaldım

Hocam 1 aylık Se var bende 32lik. Sıfırı 1800 e aldım. Mi6 buldum 5aylık. 75tl üste vererek takas mantıklı mıdır? Se yağ gibi akıyor. Kafamı apple güvencesi ve delta garantisi karıştırıyor. Edit: mi6 128gb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skyrime2828 -- 17 Şubat 2018; 18:2:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi 6 Sorunlu bir cihaz. Degistirmeyin bence.

• Mi6 se den iyi bir cihaz lakin garantisi düşündürücü. Delta garantili hiçbir ürün almam ben mide bulandırıcı bir vizyonsuzlukları var

• Teknosa'da gidin sorun hiç bir yetkili size SE alın demiyor ilginçtir boşver abi onu diyorlar Şaşırmamak elde değil. O ekranın devri bence de artık geçti. Hem göz sağlığınız hem de rahat kullanım için en az 4,7 inç şart. SE alacak pararası olana şiddetle 6 tavsiye ediyorum. Aynı fiyata yaklaşık performans ile daha büyük ekran. Gayet iyi.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.