Şimdi Ara

***iPhone'larınızda olmazsa olmaz uygulamalarınız nelerdir?*** (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
44
Favori
16.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aloha Browser: İstediğin siteden istediğin mp3'ü indirebilir ya da izlediğin herhangi bir videoyuda indirebilirsiniz. Şu an Safari'nin yerine kullanıyorum :)

Puffin Browswer : Vpn olmadan, mobil veri ya da wifi bağlantısı farketmeden, yasaklı olan herhangi bir siteye girebilirsiniz. Yine istediğiniz dosyayı, MP3'ü indirebilirsiniz. Ayrıca içeriğinde bulunan Flash Player sayesinde Flash içerikli videoları izleyebilirsiniz.

A.d B.l.o.c.k : Aralarına nokta koymak zorunda kaldım yoksa sistem yazmamı engelliyor :) Harika bir reklam engelleyeci.

Pocket: Herhangi bir web sayfasını komple olarak kaydedip çevrimdışı görüntülemenizi sağlar.

Yahoo Hava Durumu: Adındanda anlaşılacağı üzere mükemmel bir hava durumu uygulaması. Widget desteği olması da cabası. Kafiyeli oldu bayağı :)

Giphy : Gif resimlerinden hoşlananlar için kaçırılmaması gereken bir eğlence uygulaması. Ayrıca imessage desteği ile birlikte eklenti olarak imessage da bulunup dilediğiniz bir gif resmi anında gönderebiliyorsunuz.

Screenshot : Herhangi bir web sayfasını komple olarak ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

AirTransfer : Wifi üzerinden PC'den iPhone'a ya da iPhone'dan PC'ye veri aktarımı yapmak için ideal bir uygulama.

TDownloader : İndirmediği ve yapmadığı hiçbir şey yok desem yeridir. Favori uygulamam

Bundle : Harika ötesi tasarlanmış bir haber kaynağı uygulaması. İstediğiniz gazeteyi ya da dergiyi ekleyin ve Browser'a falan gerek kalmadan açın okuyun.

Dual Browser : İki pencerede iki ayrı web sayfasını aynı anda açıp kullanabilirsiniz.

VLC Player : iPhone için kesinlikle olması gereken video oynatıcı.

Radyo Kulesi : Çok iyi bir Radyo uygulaması.

GIF Show : Galerinizde bulunan gif resimleri oynatıp izlemek işin olması gereken, çok güzel özelliklere sahip gif oynatıcı.

Group Text : Toplu mesaj atmak için yararlı bir uygulama.

Delete Contacts : Toplu rehber kişileri silmek için yararlı bir uygulama.

TranslateSafari : Safari'de sayfayı Tükçe'ye çevirmek için gerekli bir uygulama.

PDF Expert: Adı üzerinde pdf'ler için gerekli bir uygulama.

Bonus :)

Oyun : Shadowmatic

Mükemmel tasarlanmış bir bulmaca oyunu. Size verilen şekili gölgesine yansıtarak ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz. Vazgeçilmez oyunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

Up

Radyo Kulesi: Harika bir radyo uygulaması. Özellikle Süper Lig maç yayınlarını dinlemek isteyenler için ideal...

Ben önceden de kullanıyordum siz paylaşınca yorum yapayım dedim. Gerçekten muazzam bir uygulama. Androidde de iOSta da çok hızlı ve stabi çalışıyor

Apple Store uygulaması var Appleın: Apple Online Storeun mobil uygulaması, her hafta harika ücretsiz oyun veriyor

Geçen hafta ücretsiz aldığım oyunun adı INKSti: Pinballun değişik hali, boyalarla oynuyorsunuz. Ben çok beğendim, adeta görsel şölen

Complete Anatomy: Benim gibi tıp öğrencileri için nimet

Kargom Nerede: Yurtiçi veya yurtdışı kargolarınızı takip edebileceğiniz yararlı bir uygulama

Hitman Go: Hitman tutkunları için ilginç bir board/strateji oyunu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Up

Radyo Kulesi: Harika bir radyo uygulaması. Özellikle Süper Lig maç yayınlarını dinlemek isteyenler için ideal...

Ben önceden de kullanıyordum siz paylaşınca yorum yapayım dedim. Gerçekten muazzam bir uygulama. Androidde de iOSta da çok hızlı ve stabi çalışıyor

Apple Store uygulaması var Appleın: Apple Online Storeun mobil uygulaması, her hafta harika ücretsiz oyun veriyor

Geçen hafta ücretsiz aldığım oyunun adı INKSti: Pinballun değişik hali, boyalarla oynuyorsunuz. Ben çok beğendim, adeta görsel şölen

Complete Anatomy: Benim gibi tıp öğrencileri için nimet

Kargom Nerede: Yurtiçi veya yurtdışı kargolarınızı takip edebileceğiniz yararlı bir uygulama

Hitman Go: Hitman tutkunları için ilginç bir board/strateji oyunu

Teşekkürler paylaşım için :)

• İphone 7 plusım gelmedi ama daha önce iphone 6s plusda kullandığım ve kullanmaya devam edeceğim uygulamalar.

Plague Inc. = Harika strateji oyunu çoğunuz biliyordur virüsü dünyaya yayıp insanları öldürmeye çalışıyorsunuz.
    Enpara: Harika internet bankacılığı
    Trivia Crack = Güncel bilgi sahibi olmak için güzel oyun.
    Yazar Takibi = Gazetelerdeki yazarların günlük yazılarını okumanıza yarıyor güzel uygulama.
    Nabız= Anlık olarak haber kaynağı sunan uygulama ( bunun alternatifide çıkmış onu hiç kullanmadım bundleydi sanırım.)
    Phone Drive File manager = Pc ile telefon arasında wifi ağı üstünden dosya transferi yapmanızı sağlayan uygulama girişe touch id şifreside koyabiliyorsunuz harika bi uygulama.
    Trafı= otobüsün saat kaçta bulunduğun durakdan geçeceğini söyleyen uygulama ( genel olarak doğru biliyor )
    Yandex nagivasyo = en çok kullandığım nagivasyondur genel olarak memnunum :)
    pixomatic = güzel photoshp uygulamasına benziyor kullanma imkanım olmadı ama satın aldım.
    touchretouch= bu uygulamanın benzerini ben androidde kullanmıştım fotoğraflarınızdan istenmeyen kısımları silebiiyorsunuz ( bazı resimlerde bozulmalar olabiliyor )

• quote:

Orijinalden alıntı: Saki3d

Merhaba, benim kullandığım AirShou uygulaması var, uzun süredir kullanıyorum.

iosemulators.com/airshou adresine gidip uygulamayı indirebilirsiniz, bu tarz uygulamalar app storeda bulamazsınız, sorarsınız diye baştan belirteyim.
    Birde telefona uygulama yüklenip pc ye de ayrı uygulama kurulup kablo ile pc ye bağlıyken ekran görüntüsü kaydeden uygulamalar var onları araştırabilirsiniz.

airshou 'yu indirdim fakat apple tarafından henüz güvenilir bulunmadığı için çalıştırılmıyor diyor, nasıl çalıştırabilirim
  • atahanbb kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ayarlar - Genel - Profiller ve Aygıt Yönetimi
    Burada Airshou yapımcısının ismi gözükür ona tıklayıp güven demeniz gerekiyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iKD44

quote:

quote:

beyler mp3 indirme veya çevrimdışı dinleme için en stabil uygulama hangisi? eve henüz adsl gelmediği için spotify vs.almak istemiyorum.

TDownloader ve Puffin Browser MP3 indirme için yeterince işinizi görür hocam.

hocam youtubeden mi indiriyor bunlar.yoksa spotify tarzı mı? youtube indiren tarz olsa daha iyi zaten ilerde spotify veya apple müzik kullanırım. belirttiğim şekil olan bi program tavsiye edermisin :)

Hocam PC'deki gibi indiriyorsunuz bu uygulamalar ile. İndirmek istediğiniz mp3'ü browserda yazıyorsunuz ve linki açıp indiriyorsunuz bu kadar. MP3 indirme işini Aloha Browser ile de yapabilirsiniz aynı anlattığım şekilde...

YouTube'tan video şeklinde şarkı indirmek için ise Aloha browser uygulamasını indirin YouTube'a girin. İndirmek istediğiniz şarkıyı açın ve açılan videonun sağ üst köşesinde bulunan aşağı ok simgesine basın. Sonra download yeri için çıkan seçeneklerden birini seçin. Seçtiğiniz klasöre indirme yapacaktır. İndirdiğiniz videoyu izlemek için ise Aloha Browser'ın alt tarafında bulunan üç alt alta çizgiyr basın ve indirilenler kısmını açın bu kadar...

Puffin pro aldım. Dediğiniz gibi Mp3 indiriyorum ama nasıl dinleyeceğimi anlamadım :)
    İndirirken yerel depolamayı seçiyorum ama hiçbir müzik çalarda MP3'ler gözükmüyor.
    Yardımlarınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: darktemplar42

quote:

quote:

quote:

quote:

beyler mp3 indirme veya çevrimdışı dinleme için en stabil uygulama hangisi? eve henüz adsl gelmediği için spotify vs.almak istemiyorum.

TDownloader ve Puffin Browser MP3 indirme için yeterince işinizi görür hocam.

hocam youtubeden mi indiriyor bunlar.yoksa spotify tarzı mı? youtube indiren tarz olsa daha iyi zaten ilerde spotify veya apple müzik kullanırım. belirttiğim şekil olan bi program tavsiye edermisin :)

Hocam PC'deki gibi indiriyorsunuz bu uygulamalar ile. İndirmek istediğiniz mp3'ü browserda yazıyorsunuz ve linki açıp indiriyorsunuz bu kadar. MP3 indirme işini Aloha Browser ile de yapabilirsiniz aynı anlattığım şekilde...

YouTube'tan video şeklinde şarkı indirmek için ise Aloha browser uygulamasını indirin YouTube'a girin. İndirmek istediğiniz şarkıyı açın ve açılan videonun sağ üst köşesinde bulunan aşağı ok simgesine basın. Sonra download yeri için çıkan seçeneklerden birini seçin. Seçtiğiniz klasöre indirme yapacaktır. İndirdiğiniz videoyu izlemek için ise Aloha Browser'ın alt tarafında bulunan üç alt alta çizgiyr basın ve indirilenler kısmını açın bu kadar...

Puffin pro aldım. Dediğiniz gibi Mp3 indiriyorum ama nasıl dinleyeceğimi anlamadım :)
    İndirirken yerel depolamayı seçiyorum ama hiçbir müzik çalarda MP3'ler gözükmüyor.
    Yardımlarınızı bekliyorum.

Herhangi bir dosya yöneticisi ya da download uygulaması var ise onların medya çalarları ile oynatabilirsiniz.

İndirdiğiniz MP3'ün üstüne basılı tutun paylaş seçin ve dosya yöneticisini ya da downloader uygulamalarından birini seçin. Oraya aktarım yapacaktır. Ordan dinleyebilirsiniz.

• Androidde sygic kulanıyordum crackli çok güzeldi.İphone için navigasyon öneriniz var mı ? Kendi uygulaması bulamıyor bişeyi

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 23 Aralık 2020; 12:24:52 >
  • fensinn kullanıcısına yanıt
    HERE Maps.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valiant Hearts:The Great War, oyunu hakkında yazdıklarınızı yaşınıza yakışır bir son cümleyle bitirmişsiniz
  • seçtiğimiz uygulamalara parmak izi ile giriş yapabilmeyi ayarlayabileceğimiz bir uygulama var mı acaba? (jb yapmadan)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

seçtiğimiz uygulamalara parmak izi ile giriş yapabilmeyi ayarlayabileceğimiz bir uygulama var mı acaba? (jb yapmadan)

Merhaba :)

Yok Evren hocam.

• quote:

quote:

seçtiğimiz uygulamalara parmak izi ile giriş yapabilmeyi ayarlayabileceğimiz bir uygulama var mı acaba? (jb yapmadan)

Yok Evren hocam.

Mesut hocam merhaba,
    bende aradım bayağı ama bulamadım. :) jb ile oluyordu bir ara yapmıştım eski versiyonda 6s plus ama buna jb yapmayacağım. böyle bir uygulama olsa iyi olurdu aslında. :)
  • uygulamalar için teşekkürler gayet güzel yararlı bir konu olmuş.
  • quote:

quote:

quote:

Yok Evren hocam.

Mesut hocam merhaba,
    bende aradım bayağı ama bulamadım. :) jb ile oluyordu bir ara yapmıştım eski versiyonda 6s plus ama buna jb yapmayacağım. böyle bir uygulama olsa iyi olurdu aslında. :)

Evet Evren hocam olsa gerçekten çok iyi olurdu ama yok maalesef. ios izin vermiyor :( dediğiniz gibi jb olmadan imkansız.

• Trafi: TRAFI: TRAFI Toplu Taşıma yol Tarifi: Metro, Otobüs, Tren

https://appsto.re/tr/4ajnV.i

destekleyen sehirlerde (istanbul,ankara,izmi,bursa)kaybolmadan bir noktadan bir noktaya ulasmanizi saglar. Veritabaninda metro,tramvay,halk otobüsü bilgileri var ve bunlari o kadar guzel harmanliyorku sizi aktarma vs ile gideceginiz yere ulastiriyor. Ustelik yürüyüş yardimcisi da var. Boylece durak nerede diye sormaniza gerek kalmiyor, bulundugunuz yere ve gideceginiz yone gore en yakin ve en uygun duraga gideniliyorsunuz. Gercekten cok basarili. Yukarida yazdigim tum sehirlerde denedim, izmir harici mükemmel calisti. Sadece izmirde otogardan adliyeye giderken ufak sorun yasadim, veritabanindaki durak deaktifmis ama dolmusa binmistim ayni yerden.

Moovit: trafi ile benzer ama cok sacmaliyor. İstanbulda fena degil ama diger sehirlerde sakin buna guvenmeyin, kaybolursunuz. Tecrube ile sabit.

Google maps: anlatmaya gerek yok. En kapsamli haeita bunda ve trafik bilgileri de artik yandex kadar iyi.

Foursquare: yabanci oldugum sehirlerde kurtaricim. Ozellikle yiyecek konusunda buradan arastirma yapip, google maps uzerinden gidiyorum.

Booking: en uygun ve konforlu otelleri bulabilirsiniz. Çoğunlukla kullanirim, memnunum. Ancak rezervasyon yaptırdıktan sonra oteli mutlaka arayip teyit edin. Konyada teyit yapmadigim icin rezervasyon yapildi zannedip otele gittim ama uygulamadan mail dusmemis otele. Magdur olmustum.

Spotify

Apple music

Camscanner: dokuman tarayici. Hizli ve sorunsuz tariyor.

Acdsee camera pro: iphone kamerasinin tum ozelliklerine sahip olabilirsiniz. Blur efekti, diyafram kisma.acma gibi dslr cameralardaki tum manuel ayarlar var. Raw formatini da destekliyor.

Ses kayit cihazi: Lin Fei: Ses Kayıt Cihazı

https://appsto.re/tr/IiOyD.i

Kullanimi kolay ve bedava surumde sinirsiz kayit sunuyor. Ses kayıtları ni iclouda da atabiliyorsunuz

Turbo file browser: internetten icerik indirebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok Evren hocam.

Mesut hocam merhaba,

Evet Evren hocam olsa gerçekten çok iyi olurdu ama yok maalesef. ios izin vermiyor :( dediğiniz gibi jb olmadan imkansız.

Aynen hocam. JB yapmayacağım ben gelse bile. gerek yok bana göre.
    peki şifre falan koyabileceğimiz bir app var mı hocam? çocuklar kurcalarken bazen sağa sola abuk sabuk mesajlar atıyorlar.

• beyler peki shazam yada soundhound tarzı başka app var mı aynı işi gören? 20 tl'ye yakın fiyatları var. pahalı geldi. 5 tl falan olsa alınırdı. :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.