Şimdi Ara

iphone kayit? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
603
Cevap
3
Favori
33.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sorun sedece turkcell de ise belki vodafone la konuşabilirsiniz.
  • ben de dün dedeman'ın karşısındaki turkcell extra'ya gittim. kayıt yapamayacaklarını, elemanlarının 6.aralık perşembe günü geleceklerini, o gün gelmem gerektiğini söylediler. bekliyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: beyondream

gerizekali TURKCELL yuzunden baslamadi. TURKCELL yurt capinda butun turkcell ekstra calisanlarini 3 gunluk bi egitime gondermis. Ve benim telefonum yarin kapaniyor. Hic bi halt edemiyorum. Kilitlendim kaldim.

Dun Telekomikasyon kurumunu aradim, panik yapmaya gerek olmadigini, telefonumun kapanacagini ama sonra kayit yaptirdigim anda tekrar acilacagini soylediler. Boyle bi bilgisi olan var mi? yada daha once boyle bisey yasayan var mi?

Vodafone a da gittim, sistemde sorun olustu dediler yapamadilar. AVEA desen istanbulda sadece tek yerde kayit yapilabiliyomus. Anlamiyorum ya, Turkcell in yaptigina akil sir ermiyo yani. Grev bitmis iste, biraz dusunsenize, ayip yani. Ben saldim artik. Bu gece itibariyla iphone um, ipod touch haline gelicek. Sonrasi hayirlisi. Umarim persembeden sonra kayit yaptirince acilir, kullanirim. Umarim.

Not: ek soru, Vodafone da kayit aninda bi cep numarasi istiyorlar, orda verdigim numaranin bi onemi var mi? benim kullanmadigim bi numara vermem sorun yaratir mi?

• doğubankta satılan kayıtlı makinaları düşünüce, bence herhangi bir avea no verebilirsiniz.
    sonuçta IMEI noları merkezi veritabanınıa kaydediliyor.

quote:

quote:

gerizekali TURKCELL yuzunden baslamadi. TURKCELL yurt capinda butun turkcell ekstra calisanlarini 3 gunluk bi egitime gondermis. Ve benim telefonum yarin kapaniyor. Hic bi halt edemiyorum. Kilitlendim kaldim.

Dun Telekomikasyon kurumunu aradim, panik yapmaya gerek olmadigini, telefonumun kapanacagini ama sonra kayit yaptirdigim anda tekrar acilacagini soylediler. Boyle bi bilgisi olan var mi? yada daha once boyle bisey yasayan var mi?

Vodafone a da gittim, sistemde sorun olustu dediler yapamadilar. AVEA desen istanbulda sadece tek yerde kayit yapilabiliyomus. Anlamiyorum ya, Turkcell in yaptigina akil sir ermiyo yani. Grev bitmis iste, biraz dusunsenize, ayip yani. Ben saldim artik. Bu gece itibariyla iphone um, ipod touch haline gelicek. Sonrasi hayirlisi. Umarim persembeden sonra kayit yaptirince acilir, kullanirim. Umarim.

Not: ek soru, Vodafone da kayit aninda bi cep numarasi istiyorlar, orda verdigim numaranin bi onemi var mi? benim kullanmadigim bi numara vermem sorun yaratir mi?

• ben valla 1 hafta önce bayrampaşada yaptırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erimfranci -- 4 Aralık 2007; 21:42:44 >
  • kayıtlar yarın başlıyor bi aksilik olmazsa..
    peki bişey sorucam illa pasaport sahibinin bizzat orda bulunması mı gerekiyo?
  • kmerdal: evet gerekiyor, çünkü Telekomünikasyon Kuruluna giden resmi evraka imza attırıyorlar, o nedenle gerekiyor. En azından bana öyle dediler.
  • peki telefonun pasaport sahıbı yanında olmasına gerek var mı yanı pasaport sahıbıne ımeı nosunu soylemek ve

pasaport sahıbının bu ıslemı yanında telefon olmadan sadece ımeı numrasını verrek yapması mumkun mu ?
  • Bugün kayıt yaptırabilen veya kayıtların başladığına kesin emin olabilen arkadaşlar, kayıt yaptırdıkları yeri de söyleyerek bilgi verebilirleri mi?
  • biraz önce Profilo'daki Turkcell Extra'ya gittim. bana saçma bir şekilde:
    bu pasaport ile 2007'de daha önce kayıt yapılmış dediler.
    bir sonuç alamayınca Dedeman'ın karşısındaki Turkcell Extra'ya gittim.
    Orada da:
    Bu IMEI numarasi ile dun kayit yapilmis zaten
    dediler.
    Hicbirsey anlayamamis bir sekilde:
    Yani su anda kayitli mi cihaz? sorunsuz kullanabilir miyim? diye sordum.
    Tabii kullanabilirsiniz, buyrun takip numaraniz, bir sorun olursa bu numaradan bakariz
    dediler.
    Yuzumde anlamsiz bir ifade ile geri dondum.....
    ?????
  • quote:

Orjinalden alıntı: Creapure

peki telefonun pasaport sahıbı yanında olmasına gerek var mı yanı pasaport sahıbıne ımeı nosunu soylemek ve

pasaport sahıbının bu ıslemı yanında telefon olmadan sadece ımeı numrasını verrek yapması mumkun mu ?

Evet pasaport sahibine sadece imei no vererek kayıt yaptırmak mümkün ille telefon ile gidilecek diye bir kural yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cl65amg

Benim İphone'da kapandı malesef, kayıt ettiremedim
    bende eski bir tel var acaba onun ime nosu ile klonlama yapılması mümkün müdür
    bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

Kapandıysa git kayıt ettir, 1-2 gün sonra açılıyomuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: mertb

Bugün kayıt yaptırabilen veya kayıtların başladığına kesin emin olabilen arkadaşlar, kayıt yaptırdıkları yeri de söyleyerek bilgi verebilirleri mi?

Sirkeci - Şengüller..
    Bugün gidemedim ama telefonla sordum işlem başladı dediler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bodrum

quote:

peki telefonun pasaport sahıbı yanında olmasına gerek var mı yanı pasaport sahıbıne ımeı nosunu soylemek ve

Evet pasaport sahibine sadece imei no vererek kayıt yaptırmak mümkün ille telefon ile gidilecek diye bir kural yok.

Cok tesekkurler

• Birkaç güne alıyorum bende iphone ama nasıl kayıt ettireceğimi bilmiyorum arkadaşlar. Arkadaşımın pasaportu ile kayıt ettirmeyi düşünüyorum , Turkcell Extra'ya gitmeden önce yanımızda sadece pasaport olması yeterli mi yoksa öncesinde bir form alıp doldurmamız mı gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: bodrum

quote:

Cok tesekkurler

bişey değil

• Zurnanın zırt dediği yerdeydim; zurna zırt dedi kapandı benim alet bugün

Yarın kısmetse arkadaşımı alcam götürcem kayıt için...
  • quote:

Orjinalden alıntı: skiptomylou08

Birkaç güne alıyorum bende iphone ama nasıl kayıt ettireceğimi bilmiyorum arkadaşlar. Arkadaşımın pasaportu ile kayıt ettirmeyi düşünüyorum , Turkcell Extra'ya gitmeden önce yanımızda sadece pasaport olması yeterli mi yoksa öncesinde bir form alıp doldurmamız mı gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Var mı arkadaşlar buna cevap verecek birileri?
  • Arkadaşının pasaportu, arkadaşının kendisi, 2TL ve telefonun yeterli kayıt için
  • quote:

Orjinalden alıntı: PlutosDaddy

Arkadaşının pasaportu, arkadaşının kendisi, 2TL ve telefonun yeterli kayıt için

Teşekkürler hocam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.