Şimdi Ara

iphone kayit? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
603
Cevap
3
Favori
33.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimkide kayitli gorunuyor ama takip numarasi vermediler pfff.
    2-7 hmmm. 6. Gun oldu benim.. Bakalim
  • sunthewhich saol kardeşim aradım şehreminiyi yapıyoruz dediler
    şengüller sirkeciyi aradım yok yine yapılamıyo dediler..
    garip ülkenin garip olayları devam ediyor..
    kendi pasaportum olsa hemen gidicem de..
    naapçaz bakalım şimdi..
  • selam izmirde avea genel müdürlükte az önce yaptırdım.

12.12.2007 saat 15:30

benim sorum telefonda şu anda sürekli no service yazısı var, acaba bu ne zaman düzelir ,ne zaman açılır yani
  • Hayırlı olsun.
    Ben geçen cuma gittiğimde, işlemi yapan bayan bana 1-2 gün dedi. ama telefon açılmadı.
    Ben tekrar 5. gün aradım telefonla 5 gün oldu açılmadı dedim, bu sefer bana 2 haftayı bulduğu oluyor dediler.
    Başka bir arkadaşa 2-7 gün denmiş..
    Kesin bişey yok anladığım kadarıyla. Benim şuan 6. gün ve açılacak gibi durmuyor :P
    quote:

Orjinalden alıntı: neverfeelsorry

selam izmirde avea genel müdürlükte az önce yaptırdım.

12.12.2007 saat 15:30

benim sorum telefonda şu anda sürekli no service yazısı var, acaba bu ne zaman düzelir ,ne zaman açılır yani
  • Kesin bir bilgi geldi > Minimum 4 gün, maximum 7 günde açılıyormuş.
    Açılmazsa takip no ile telekoma.
  • Ben de İstanbul'daki arkadaşlara bir müjde vereyim. Kanyon en alt kattaki Turkcell Extra'da sorunsuzca tüm gün yapabiliyorlarmış... Ben de yarın gidip yaptıracağım
  • Sirkeci bugün "HALA YAPAMIYORUZ" dedi yine, ya bunlar cidden aptal ya da milleti aptal yerine koyuyolar
  • Arkadaşın Iphone 2 günde açıldı, TRcell extra b.köy'den.
  • Anasını satiyim B.köyde oturuyorum hem de.. Bari arkadaşa söyliyim de burda kayıt ettirelim...
  • salanyalı gerçekten yapıyolar mı oraya gıdıp patlamayalım ben babamın pasaporta kaydettırıcem cunku adamı bosuna suruklemeyım oraya:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: pekarr

salanyalı gerçekten yapıyolar mı oraya gıdıp patlamayalım ben babamın pasaporta kaydettırıcem cunku adamı bosuna suruklemeyım oraya:)

Ben de dün sordum, hatta emin olamadım birkaç defa tekrar ettirdim. Sorun çözüldü, tüm gün yapabiliyoruz dediler. Çok kendilerinden emin konuştular. Saat geç olmasa gidip pasaportumu alıp gelecektim. Ben bugün gidip deneyeceğim. İstiyorsan bekle, sonucu buraya yazarım, sen de boşuna adamcağızı sürüklememiş olursun :)
  • tamam beklıyorum:) ınsallah yapıyolardır ya artık kullanmak istiyorum telefonumu
  • Salanyali hadi abi haber bekliyoruz senden. sevindir bizleri, Kanyona akin edelim...
  • Şimdi girdim eve. İşlemi yaptılar, tüm belgerimi aldılar. Ama o anda sistemde bir sorun olduğu için takip numarası vermediler, takip numarasına gerek olmadığını, belgeleri pazartesi Ankara'ya göndereceklerini, gerekirse tk.gov'dan imei numarasıyla kontrol edebileceğimi söylediler. Sonuç olarak, beklemedeyim artık. Bu ara Turkcell'in kendi merkezi olduğu için ücret de almadılar, bilginize...

( Kanyon Troy'da iPhone için kılıflar var, deri, silikon... Ayrıca çizik önleyici Scratch Stopper'lar da var... 35-70ytl civarlarında...)
  • ücret almıyor diyenler kesinlikle kolpa yapıyor
    bende bugün itibariyle kaydımı yaptırdım ve kurtuldum şükürler olsun
  • klon olmasın sizin alet?

quote:

Orjinalden alıntı: legeandra

biraz önce Profilo'daki Turkcell Extra'ya gittim. bana saçma bir şekilde:
    bu pasaport ile 2007'de daha önce kayıt yapılmış dediler.
    bir sonuç alamayınca Dedeman'ın karşısındaki Turkcell Extra'ya gittim.
    Orada da:
    Bu IMEI numarasi ile dun kayit yapilmis zaten
    dediler.
    Hicbirsey anlayamamis bir sekilde:
    Yani su anda kayitli mi cihaz? sorunsuz kullanabilir miyim? diye sordum.
    Tabii kullanabilirsiniz, buyrun takip numaraniz, bir sorun olursa bu numaradan bakariz
    dediler.
    Yuzumde anlamsiz bir ifade ile geri dondum.....
    ?????
  • Bakırköy Capacity Turkcell'e pek güzel düşüncelerimi iletirim, özellikle de saat 5:30'da yemeğe çıkıp saat 6:45'de hala yemekten gelmemiş olan ve bu işle ilgilenen bayana

Bakırköy İstanbul caddesindeki Turkcell'e de uğradım, saat 6'ya kadar yapılıyomuş işlem ve sadece h.içi...

Vodafone'a da uğradım, dedim bi hat alırım parasıyla kayıt ettirip atarım hattı ne olsa 5TL Orası da yapamıyomuş, sisteme giriş yapılamıyomuş zaten adamın dediğine göre ay sonuna kadar. Yapanlar da sadece form dolduruyomuş...

Kısacası Telekomünikasyon kurulunun...... 2 eliyle... doğrultamıyolar denirya; işte öyle bişey bunlarınki

• yok hocam Şehremini extrada bugün yaptırdım ve dedim ki hiçbi yerde yapmıolar bilmem ne falan
    adam dedi yapmaları lazım bir sorun kalmadı dedi ve halletti 2dkda.
    bu arada kimlikte sormadı yani
  • Hay anasını ya, adama dedim arkadaşım kayıt ettirdi diye, "İMKANSIZ" dedi bana üstüne basa basa, şeytan diyo git yarın tut kafasını vur monitöre
  • quote:

Orjinalden alıntı: cl65amg

ücret almıyor diyenler kesinlikle kolpa yapıyor
    bende bugün itibariyle kaydımı yaptırdım ve kurtuldum şükürler olsun

Cebimden çıkan paranın hesabını bilirim heralde di mi? Yalan borcum mu var foruma? İsteyen gidip sorabilir. Bana kimlik de sormadılar, para da almadılar. Hatta çıkıp geri girdim, "para almadınız, sonra sorun olmasın dedim", bayiler para alıyorlar, biz direk turkcell'e bağlıyız, para almıyoruz dediler...

ya beni yediler, olmayacak bi işlem için para almayı da gerekli görmediler, ya da...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.