Şimdi Ara

iphone kayit?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
604
Cevap
3
Favori
33.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar, ben iphone umu kayit altina almak icin TURKCELL e gittim ama sistem 2 gundur calismiyormus. Adamin dedigi bu yani. Gercekten boyle bi durum var mi? hicbir yerde kayit yapilamiyor mu su anda?

ve bu durum surerse bizim cihazlar kitlenmesin?

Yalan olmayalim?

Bilgisi olan varsa ve paylasirsa sevinirim.

Bir de kayit altina almak icin ne kadar suremiz var, 2 hafta laflari vardi ama, bunlar resmi bi aciklama mi tahmin mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyondream -- 28 Şubat 2008; 16:25:18 >

• Turk telekomun grevde olmasından dolayı cihaz kayıt işlemleri telekom paşanın grevine son vermesini bekliyor. Cihazınıza kartınızı takıp actıgınızdan ıtıbaren 15 gun ıcınde kayıt ettırmenız gerekıyor. Ancak Grev yuzunden sanmıyorum TK bu süre içinde cihazları kontrol edip kapatma işlemini yapsın. En kötü ihtimal diyelim kontrol etti ve cihazı kapadılar, kayıt ıslemını yaptıgınızın ertesı günü cihazınız tekrar acılıcaktır.
  • Aynı sorun bende de var.Cihazı 2 gündür kayıt ettircek yer bulamadım.Sürekli sistem arızalı diyorlar.

Bi türlü kullanamadık telefonu :) Hayır takıp kartı kullanıcam ama ondan sonra kitlendiğinde tekrar açılmama gibi bir durumu olursa yazık olur ...
  • bende 2 gün önce aldım iphone, taktım kartı direk kayıt etmeden kullanıyorum. sistem muhabbetini bana da yaptılar, bakalım henüz tt dan bi msj gelmedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deamien

Aynı sorun bende de var.Cihazı 2 gündür kayıt ettircek yer bulamadım.Sürekli sistem arızalı diyorlar.

Bi türlü kullanamadık telefonu :) Hayır takıp kartı kullanıcam ama ondan sonra kitlendiğinde tekrar açılmama gibi bir durumu olursa yazık olur ...

Bugun hem turkcele hem de aveaya gıttım ıkısı de su an kaydedemıyor tt yuzunden..
    Ancak kullanmakta bır sakınca yok cunku hattı kapamadan once sıze msj gelıyor su zamana kadar kayıt ettırın yoksa kapanacak dıye..
  • Bende cihaz ı 1 hafta once kayıtlı olarak aldım fakat suan kayıtsız gorunuyo cihaz kapan ırsa yenısıyle degıstırıcekler
  • Walla demin şurayı arayıp sordumhttp://mcks.tk.gov.tr/node/10
    Kapansa dahi açtırabilirsiniz pasaportla gidip dedi.Kulllanmaya başladım :)
  • Ben de telefonu yaklaşık 2 hafta önce aldım ve 1.0.2 ye düşürüp kırdım ve kullanmaya başladım. Ama kaydettiremediğim için cihaz 4. günde kilitlendi.
    Telekominikasyon kurumuna göre olay internetten kaynaklanan bir problem. Sözde onların Türk telekomla (dolayısıyla grevle) bağlantıları yokmuş. Yerseniz tabi.
    Şimdi de sistemin açılmasını bekliyoruz.

Ama esas garip olan kilitlendikten sonra ses tamamen gitti. Wifi, internet diğer uygulamalar çalışıyor. Ama ipod tan veya youtube'da ses alamıyorum. Bunun telefonun kilitlenmesiyle ilgisi olabilir mi?

Bilen veya başına böyle birşey gelen varsa bilgi verirse sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrtgms

Ama esas garip olan kilitlendikten sonra ses tamamen gitti. Wifi, internet diğer uygulamalar çalışıyor. Ama ipod tan veya youtube'da ses alamıyorum. Bunun telefonun kilitlenmesiyle ilgisi olabilir mi?

Bilen veya başına böyle birşey gelen varsa bilgi verirse sevinirim.

Bu cok ılgınc bır durum telekom acaba ımeıyı banlamaktan baska bısey mı yapıyor.. sacma ama..

az once tvde bugun grevın sona erebılecegı bılgısı verıldı. taraflar anlasmak ıstıomus..
  • Valla şaka gibi.
    Demin Turkcell extrayı aradım. Bana sistemin dün 10dk için geldiğini ve benim kaydımı yapamadıklarını söylediler.
    Dalga geçiyorlar resmen.
  • arkadaşlar bn gçn perşembe günü yeşilköy havalimanı dış hatlar geliş de vodafonda kayıt ettirdim orda ediolar 1 hafta için de açılır dediler bgün 4 gün daha açılmadı ama
  • kayıt yapıyorlarmı şu anda sistem düzelmiş mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: redbull35

kayıt yapıyorlarmı şu anda sistem düzelmiş mi

hayır hala grevde
  • dün turkcell extra ya kayıt için basvurdum pasaport fotokopilerini ve bir form doldurup verdim, bugun tk nın sitesinden kontrol ettim imei kayıtlı gözüküyor. yani kayıt işlemi yapılabiliyor arkadaşlar.
  • Ben cihazı alalı 1 ay oldu fakat hala kayıtsız gorunuyo
  • Ohhh be.
    Grev bitmiş. Bakalım şimdi ne olacak kayıt kuyut işleri?
  • Arkadaslar kayıtn grevle direkt ilgisi yok.

Eskiden bankalarda da olurdu hatırlarsanız. Sistem giderdi hic bir islem yapmazdi banka.

Duzelene kadarda bazen 1-2 gun geciyor bazen 1 -2 saat.

Grev varken 4 arkadas farklı zamanlarda kayıt yaptırdık.

Gittiginiz Tcell extranin tlf numarasini alin ara ara arayın sorun gelen giden sistem varmi diye
    yoksa eninde sonunda uyari mesaji geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoolCat2019 -- 29 Kasım 2007; 12:56:53 >
  • grev bıttı hadı gecmıs olsun herkese..
  • Başladı mı kayıt işlemleri?
  • gerizekali TURKCELL yuzunden baslamadi. TURKCELL yurt capinda butun turkcell ekstra calisanlarini 3 gunluk bi egitime gondermis. Ve benim telefonum yarin kapaniyor. Hic bi halt edemiyorum. Kilitlendim kaldim.

Dun Telekomikasyon kurumunu aradim, panik yapmaya gerek olmadigini, telefonumun kapanacagini ama sonra kayit yaptirdigim anda tekrar acilacagini soylediler. Boyle bi bilgisi olan var mi? yada daha once boyle bisey yasayan var mi?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.