Şimdi Ara

iphone => itunes sync sorunu lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
9.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • [simage][/simage]arkadasLar iphone 2g 16gb iphone aldım telefoncuya 3,0 yaptırdım we buyuk bır hevesle eve geldım itunes u actım ipa uzantılımı dosyalarımı aktarıyordum kı..su hatayı alıyorum lutfen yardım edın :(

http://img260.imageshack.us/i/errorc.jpg/

The application ..... ... .. was not installed on the iphone duman6 because unknown error occurred (0xE 8008001).

iphone => itunes sync sorunu lütfen yardım

• o sorun telden olsa gerek 2g ye uyumlu olmayan bişey yüklüyon 3G ve 3GS için olan proyu yüklüyon herhalde ipa uymuyor bendede bi ara olmuştu
  • arkadaslar yokmu yardımcı olcak kımse yaa
  • appsync yüklü degil galiba senin telde
  • hocam bendede aynı sorun var
    oyun yükleyemiyorum makinaya
    aynı hatayi veriyor
    acaba nasil ypariz
    appsync ne demek??
  • şu konuya bir el atsanız arkadaşlar?
    atamıyoruz app ıyun vesaire:(
  • bendede sync sorunu olmustu
    oncelikle cihazın ayarlar / genel / sınırlamalar kısmındaki sınırlamalar itunes kapalıysa acık olması gerekiyor. (eğer bunu yaptıysanız tabi.)
    kapalı ise itunes ile baglantı kurmasına ragmen eşzamanlanmıyor cihaz.

cydia üzerinden appsync 3.1 kurmanız gerekiyor cihazınıza jailbreak yaptıktan sonra (Blackra1in konusu içerisinde mecvut source kaynakları..)

apsync 3.1 kurdukdan sonra i tunes dan free bir program kuruyorsunuz daha sonra *.ipa dosyalarınıza çift tıkladığınızda itunes üzerinden kurabiliosunuz..

ben bu şekilde giderdim sorunumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aretha -- 3 Kasım 2009; 11:41:41 >
  • Birde ben yardimci olmaya calisayim...

Simdi arkadaslar jailbreak (jailbroken) yapilmis cihazlarda crackli herhangi bir uygulama oyun vs. itunes uzerinden yukleye bilmek icin appsycn x.xx yuklemeniz gerek yani bi programcik sayesinden itunes uzerinden cihazimiza cracklenmis ipa dosyalarini atabiliyoruz...

islem sirasina gelince....

Cihazimiz jailbreakli (jailbrokenli) oldugu icin cydia menusunden Manage sekmesinden Sources e tiklayip sag ustden edit diyoruz sonra yine sol ustden add a tiklayip cikan yere cydia.hackulo.us/ yazarak ekliyoruz..Daha sonra appscyn x.xx programini aratiyoruz ve yukluyoruz (cihazimizin versiyonu 3.0 ise appscyn 3.0,cihaz versiyonu 3.1 ise appsycn 3.1 yukluyoruz cihazimizin temek versiyonu onemli daha sonradan cikan 3.0.1 veya 3.1.2 deki en sondaki rakamlarin onemi yok yani 3.0.x veya 3.1.x hgibi dusunelim) appsycn 3.x.x. yukledikden sonra cihazimizda herhangi bir free uygulamayi calistiyoruz 10-20 saniye o uygulamayi kurcalayip,cihazimizi kapatim aciyoruz...Cihaz acildiginda artik craklenmis uygulamalari itunes uzerinden yukleyebiliriz... Kolay gelsin herkeze....

• hocam çok tşkr ederim
    dediklerini bi deneyeyim
    çok sinir olmuştum walla.
    oyun olmadan ıphone tamamen boş bi cihaz

umarim olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicanates

hocam çok tşkr ederim
    dediklerini bi deneyeyim
    çok sinir olmuştum walla.
    oyun olmadan ıphone tamamen boş bi cihaz

umarim olur

Sonucu yazarsan herkez icin aydinlatici bir bilgi olur...!
  • *walla hocam denedim ama benim telefonun en üst tarafinin dokunmatiginde sorun var.
    cydia yi source edemiyorum ya
    başka bir şekilde yapamasmiyim?
  • bunun doğru yazılısı ne gecen sefer ilk yazısta girip appsync yüklemiştim bu sefer kaç değişik sekilde yazdım olmuyor http: cydia.hackulo.us/ yazmıyormuyuz slashla da olmuyor hiçbir türlü?
  • slm arkdaşlar arkadaşimizın anlattıgı yöntemle ben sorunumu cözdüm şimdi bütün uygulamaları yükleye biliyorum teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.