Şimdi Ara

IPHONE IOS 9.2 PİL SÜRELERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • IOS 9.2 DEN SONRA PİL SÜRELERİMİZİ SS Lİ PAYLAŞALIM ARKADAŞLAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrcn7 -- 11 Aralık 2015; 17:45:31 >

• ugrcn7 U kullanıcısına yanıt
    4S galiba

Hangi model yazsaydın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nefendim kullanıcısına yanıt
    IPhone 6 Plus. Yazıyo sanki aşağıda ama :)

• 6S

• Hiç bitmeyecek şu pil süresi muhabbeti. Hiçbir zaman bunun net bir bilgisini alamayacaksınız uğraşmayın işte en ufak 10 dakikalık bir kullanım bile çok fazla etki edebiliyor, başkası 10 saat kullanırken sen 3 saat kullanımda bitirebilirsin pili bunu anlayamazsınız işte yeter açmayın şu konuları ya.
  • iPhone 6s. Ben g2 den sonra iPhonun pili yetmez diyordum ama g2 den kalır yanı yok. Çok şükür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkbey___

iPhone 6s. Ben g2 den sonra iPhonun pili yetmez diyordum ama g2 den kalır yanı yok. Çok şükür.

Arkadaşımda g2 var koca gün 3g açık aktif kullanımda bile bitmiyordu şarjı imreniyordum 6s'in şarjı iyimi o kadar cidden ?

• Bana göre iyi. İşin sırrı ekran parlaklığını yeteri kadar açmak. Gereksiz parlaklığı açarsan sömürür pili.

• Hocam pil insanlar için çok önemli bir faktör. Tabiki bitmeyecek bir muhabbet bizimde amacımız insanların pil süreleri nasıl gidiyo neler yapıyolar ediyolar bunlar hakkında tartışmak. Neden yırtık dondan çıkmak gibi bi isteğiniz var sizin anlamış değilim açıkçası. Bence muhalefet olacağına bilgi edinmeye tadını çıkarmaya bak. Saygılar...

• iphone 5 kullanıyorum apple bu pil olayında devrim yapana kadar model yükseltmiycem
  • Hiçte ölçmek için zorlamadım, internet sürekli açıktı akşama kadar, %1 iken taktım şarja ama 6 saati görürdü rahatlıkla...
    Edit: Cihaz 6 64 lük yazmayı unutmuşum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #ŞARBAY# -- 11 Aralık 2015; 21:44:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrcn7

Hocam pil insanlar için çok önemli bir faktör. Tabiki bitmeyecek bir muhabbet bizimde amacımız insanların pil süreleri nasıl gidiyo neler yapıyolar ediyolar bunlar hakkında tartışmak. Neden yırtık dondan çıkmak gibi bi isteğiniz var sizin anlamış değilim açıkçası. Bence muhalefet olacağına bilgi edinmeye tadını çıkarmaya bak. Saygılar...

Pil benim için de önemli bir faktör ve emin ol senden daha fazla bilgi edinmeye çalıştığım kesin. Gelip burada pil süresinin ekran fotosunu alıp koymak bilgi paylaşımı mı oluyor şimdi?

Eğer gerçek bir bilgi edinmek istiyorsan, seninle tamamen aynı şekilde kullanılmış ve aynı programlar yüklü olan iki telefonu alıp aynı anda aynı şeyleri kullanarak bir şeyler yapmalısın ki elle tutulur bir bilgi edinesin. Buradan 100.000 kişi toplayıp anket yapsan şarjınız nasıl diye herkesin yanıtı apayrı olur ve hiçbir şey elde edemezsin, çünkü çok sayıda değişken mevcut pile etki eden ve herkesinki aynı değil.

Eğer çok ciddi bir pil probleminiz yoksa (ki bu zaten başkalarınınkine bakmadan kendiniz de anlayabilirsiniz) bu söylenenler size bir şey kazandırmaz.

• operamini eski surumu yandex (suan Almanya appstore de mevcut)donanim haber mini version da gezindim hep ekran isigini son kisiyodum ip6 ios8.4.1 de 11 saat i geciyordum kullanimda hep edge yle suan ayni kosullarda denedim ios9.2 maallesef rekor kirmam imkansiz göründü.1 saat 34 dk kullanim 18 kusur saat bekleme suan %85

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bircancan -- 12 Aralık 2015; 0:35:07 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.