Şimdi Ara

iPhone ile uyumlu akıllı saat ''Cookoo'' video incelemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
6
Favori
12.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Orijinalden alıntı: Sucuklu Menemen

quote:

Kim ne derse desin Seiko.

Hayırlı olsun, almışsın sonunda. Kafama takılan çift pilden saat dışındaki fonksiyonlar için kullanılan pil ne kadar uzun götürebiliyor ki?

Yani Rolex'i beğenmiyorsun?

Sana ne arkadaşım.

@GoldPunch
    Seiko 5 Military Sport'da gözüm var olm. 100 dalır diyor ebay bilemedim şimdi.

Dağılın la çizecekler şimdi konu nereye gidiyor.

Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    ticket.asp?rid=964539

Pencereyi kapa ?

• Şunu yazmak için ciddi ciddi şikayet açtın ya ben ne diyeyim. Gidiyorum arkadaş.

(Bu mesajlar bir süre sonra kendi kendine imha edilecektir.)
  • quote:

Şunu yazmak için ciddi ciddi şikayet açtın ya ben ne diyeyim. Gidiyorum arkadaş.

(Bu mesajlar bir süre sonra kendi kendine imha edilecektir.)

• Alsam mı almasam mı kararsızım. Platinum sayesinde 225 lira civarına gelicek ama bilemiyorum şimdi değer mi ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Alsam mı almasam mı kararsızım. Platinum sayesinde 225 lira civarına gelicek ama bilemiyorum şimdi değer mi ki

Kanyonda gittiğim gün Platinum olduğunuz için %30 indiminiz var dedi bir çalışan , ertesi gün gittiğimde maalesef bu indirim saatlerde geçerli değil dediler. Net bir bilgisi olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezersunar

quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Alsam mı almasam mı kararsızım. Platinum sayesinde 225 lira civarına gelicek ama bilemiyorum şimdi değer mi ki

Kanyonda gittiğim gün Platinum olduğunuz için %30 indiminiz var dedi bir çalışan , ertesi gün gittiğimde maalesef bu indirim saatlerde geçerli değil dediler. Net bir bilgisi olan var mı?

Ne saçma ya aksesuarların hepsinde indirim var diyor.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kulupler/Sayfalar/platinum/Turkcell-Magazalarinda-30-indirim-Ayricaliginiz-Var.aspx

Yeni bir telefon aldınız ve hangi aksesuarları alsam diye mi düşünüyorsunuz veya telefonunuza özel bir kılıf mı almak istiyorsunuz? Bu ayrıcalık tam size göre. Turkcell Platinum müşterisi olduğunuz için, Turkcell Mağazaları'ndan yapacağınız tüm aksesuar alışverişleriniz size özel %30 indirimli!

Bir yanlışlık var ama nerde işte?

• Bir kaç dakika önce update geldi ve bir kaç sorun giderildi. En önemlisi yazılım tamamen Türkçe oldu.

https://www.facebook.com/TheCookooWatch?hc_location=stream

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel........

• Bugun aliyordum ama g-shock pro ile arasinda kararsiz kaldim. Ne yapmaliyim sizce
     iPhone ile uyumlu akıllı saat ''Cookoo'' video incelemesi

• Goldpunch siyah kayisli modeli nerde bulabilirim acaba satisi yapilan bir yer varmi bildigin

• quote:

Orijinalden alıntı: c_e_m22

Goldpunch siyah kayisli modeli nerde bulabilirim acaba satisi yapilan bir yer varmi bildigin

Resmi Distribitörü:

http://www.eddeonline.com/kategoriler/cookoo-akilli-kol-saati-siyah-black
  • Mail olayını anlayan var mı ya?? Ben çözemedim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: benim2

Mail olayını anlayan var mı ya?? Ben çözemedim :D

Ben de satin aldim suanda kurcaliyorum cozmeye calisiyorum :)

• arkadaşlar saat çok başarılı ve hergün yeni bir güncellemeye açık... zaten belirtiyorlar bir kaç telefon görüşmesinde ne tür bir özellik istiyorsanız dile getirin eğer olabilir ve mantıklı ise developerlardan uygulama üstünde istek yapalım diyorlar harici olarak ise cookoo sdk mevcut eğer biraz bilginiz varsa belki sizde bunu geliştirebilirsiniz. Ben mesajı ve reddetme özelliğini ya da sessize alma özelliğini bekliyorum. benim tek sorunum bluetooth bazen cebimde bile kopuyor.. 10 metre diyorlar ama 2 metre gitmeye gelmiyor :( (benim en başta alma nedenim telefonu hergün unutup dönüp almamdı sayesinde 1 aydır hiç unuttuğumu sanmıyorum.) sarj olayınada deyineyim arkadaşlar ortalama 12 saat gidiyorsa simdi 11.bucuk saat gidiyor farkı çok fazla anlamadım.

ama saati çok beğendim çok sevdim verdiğim paraya helal olsun şimdi renkli kordonlarını almayı düşünüyorum.

ayrıca seiko casio diesel vs artık bunlar saat eğer iş adamı değilseniz maddiyatı göze sokmak istemiyorsanız bence mükemmel bir zanaat diye düşünüyorum ki bende gören patron ya da iş adamlarında da istek oldu ve onlarada sipariş verdik.

eddeonline'da çalışan teknik arkadaşlara da tşk ederim her konuda yardımcı oluyorlar.

yalnız bu bluetooth olayını çözümlemem gerekiyor :) wireless yapsalar çok iyi olacak aslında ;)

• Bende de bluetooth kopma olayi var. Birde sms geldiginde bildirimlerde acik olsa da saate dusmuyor bildirim. Cevapsiz cagrida sorun yok. Muzik dinlerken durdur baslat calisiyor ama ileri alma ozelligi calismiyor. Henuz tam randiman alamadim. Umutluyum bakalim

• ileri geri sarma varmı bilmiyorum olsada pek işime yaramaz herhalde. ayrıca Mesaj bildirimi de henüz yok app sürümüne güncelleme ile gelmedi ama yakın bir tarihte gelebilir ios 7'iyle filan. benim düşündüğüm ve belirtilen kadarıyla ios sms olayını sıkı tuttuğundan sms'te gecikme olabilirmiş. bence olayı çözdükten sonra onuda koyacaklardır. benim için önemli olan reddetme ve sessiz alma özellikleri, bunlar olursa çok güzeL olacak yalnız birde reddedilen yada susturulan telefonları geri anımsatma konulursa işte o zaman harika olur diye düşünüyorum
  • birde bugün aklıma geldi yada dikkat çekti Cookoo yazan yerde saate verilen isim geçseymiş süper olurmuş zaten dijital karakterlerde konulmuş bir sistem var bırakında bizde isim yazabilelim :)
  • Benim saatte anormallik var. Biri arayınca bağlantı kopuyor. Onu geçtim command tuşu telefona yon vermiyor. Müzik çalarken durdurmuyor. Ya da normal zamanda basınca herhangi bir şey olmuyor. İyice bozdu iyice..

• Arkadaşlar Bluetooth çok sık kopmaya başladı son zamanlar neredeyse hiç kullanamaz hale geldim sizlerde nasıl??

• quote:

Orijinalden alıntı: alpino

Arkadaşlar Bluetooth çok sık kopmaya başladı son zamanlar neredeyse hiç kullanamaz hale geldim sizlerde nasıl??

Aynı durumdayız. Hatta birisi arayınca göstermesi lazımken telefon kopuyor. İyice sinir oldum. Telefonla eşleştirmiyorum bile bu aralar

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.