Şimdi Ara

iPhone ile uyumlu akıllı saat ''Cookoo'' video incelemesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
6
Favori
12.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam oncelikle saatinize hard reset atin daha sonra konum ve gizlilik ayarlarini sifirlayin sorun cozulmezse garantiye gonderin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ereyon getirtmiş ürünü her rengi var fiyatı 300lira kargo bedava iyi gibi.
    http://www.ereyon.com.tr/urun/cookoo-watch-akilli-saat.aspx
  • Slm arkadaşlar elimde Cookoo Watch ın Limited Edition yeşil siyah modeli var, sınırlı sayıda üreildiği için ürün fiyatı yurtdışı sitelerinde 249 dolar. ben saati ihtiyaçtan 320 tl ye satıyorum. Saati yurtdışından getirtmiştim ve sadece kutusunu açtım, o da meraktan :) İlgilenenlere duyurulur. aşağıdaki sanalpazar.com linki üzerinden satlamaktayım. saygılar...

http://www.sanalpazar.com/Cookoo-Watch-Aklli-Saat-Limited-Edition__isp10009120
  • Cookoo Watch Akıllı Saat

Turkcell mağazada fiyatı 249,00 TL

http://magaza.turkcell.com.tr/akilli-telefon/Cookooo-Cookoo-Watch-AkIllI-Saat/1006019/.htmlundefined

@GoldPunch Nedersin hocam alınır mı hala kullanıyormusun ihtiyaçları karşılıyor mu. ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayaleturk -- 14 Ekim 2013; 19:16:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayaleturk

Cookoo Watch Akıllı Saat

http://magaza.turkcell.com.tr/akilli-telefon/Cookooo-Cookoo-Watch-AkIllI-Saat/1006019/.htmlundefined

@GoldPunch Nedersin hocam alınır mı hala kullanıyormusun ihtiyaçları karşılıyor mu. ?

Valla telefonun pili dayanmıyor şu sıralar. Bir de Bluetooth'u açsam daha kısa gidecek. O yüzden şu aralar cookoo yu takıyorum fakat kablosuzunu kapatıp akılsız olarak kullanıyorum. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: hayaleturk

Cookoo Watch Akıllı Saat

Valla telefonun pili dayanmıyor şu sıralar. Bir de Bluetooth'u açsam daha kısa gidecek. O yüzden şu aralar cookoo yu takıyorum fakat kablosuzunu kapatıp akılsız olarak kullanıyorum. :)

Hocam bir de koluna takıp bir fotoğraf istesem güzel inceleme yapmışsın ama bir koluna takıp göstermemişsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ben de sarmıştım bir aralar bu saate ama video incelemesini gördükten sonra vazgeçtim sony in akıllı saatine yaklaşamamış bile hmm burada galaxy gear da geldi ama bunlar ios platformunu desteklemiyor cookoo destekliyor ama çok basit ve kullanışsız ama neyseki gümbür gümbür apple iwatch geliyor ama oda 2014 de:(
  • videoyu izlemeden satın alsam kafamı duvarlara vururdum o kadar para verdim diye. insanı cezbeden bir teknolojik ürün fakat daha çok ekmek yemesi lazım şu anki görünümüyle sadece bir prototipmiş gibi duruyor bir iki seneye daha çok gelişir bu saatler alırsam o zaman alırım.

90lı yıllardaki databanklı saatler bile tasarım olarak daha bir akıllıymış gibi geldi bunu görünce.
  • saatten telefonla konusma ozelligi var mı
  • alvarez kullanıcısına yanıt
    hayır yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: alvarez

quote:

Orijinalden alıntı: alpino

hayır yok.

http://www.hepsiburada.com/liste/appscomm-l8-bluetooth-kolye-bileklik-yesil/productDetails.aspx?productId=telbulbill8ysl&categoryId=60003676&navq=categoryid%3d60003676%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_maxdisplaynrvalues_brand%3d-1%26fh_secondid%3dtelbulbill8ysl%26fh_lister_pos%3d7%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257bappscomm%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642_371967%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642_371967_60003676%257d%26fh_refview%3dlister

bunla o arasında kararsız kaldım .

bunda telefonla konusma var ama cookun tasarımı ve pil olayı iyi.

bu markayı hiç duymadım ama cookoo epey satış yaptı ismini piyasaya duyurdu.bende geçen sene bi heves aldım mavi renk ama şîmdi telefona hiç bağlamadan kullanıyorum ara sıra kıyafetime göre😉

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alvarez

quote:

hayır yok.

http://www.hepsiburada.com/liste/appscomm-l8-bluetooth-kolye-bileklik-yesil/productDetails.aspx?productId=telbulbill8ysl&categoryId=60003676&navq=categoryid%3d60003676%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_maxdisplaynrvalues_brand%3d-1%26fh_secondid%3dtelbulbill8ysl%26fh_lister_pos%3d7%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257bappscomm%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642_371967%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642_371967_60003676%257d%26fh_refview%3dlister

bunla o arasında kararsız kaldım .

bunda telefonla konusma var ama cookun tasarımı ve pil olayı iyi.

bu markayı hiç duymadım ama cookoo epey satış yaptı ismini piyasaya duyurdu.bende geçen sene bi heves aldım mavi renk ama şîmdi telefona hiç bağlamadan kullanıyorum ara sıra kıyafetime göre😉

Kastettiğim oydum eğer konusma ozelligi yoksa pek bir anlamı yok bir süre sonra kimse kullanmaz. tek artısı pil olayı

• TV kumandali saatler bundan daha yararli en azindan bir ise yariyor :)

• Akıllı saatlere Kinetic Şarj ve Solar Şarj özelliği artık konmalı. Seiko gibi markalardan destek alsalar pil sorunu çözülecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cookoo kullanıcıları merhaba,
    bende bir saat almak istiyorum kendime, neden akıllı saat olmasın diye geçirdim aklımdan sörf yaparken burayı buldum iyiki de bulmuşum.
    Merak ettiğim konu, IOS 7 ile birlikte güncelleme ve iyileştirme yapıldı mı?
  • Şu var ki,şık bir saat+yürüyüşler için kol bandı almak varken bence saçma

• quote:

Orijinalden alıntı: hasoci

Cookoo kullanıcıları merhaba,
    bende bir saat almak istiyorum kendime, neden akıllı saat olmasın diye geçirdim aklımdan sörf yaparken burayı buldum iyiki de bulmuşum.

Evet Cookoo Life adında yeni uygulama geldi. Tamamen değişti arayüz vesaire.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: hasoci

Cookoo kullanıcıları merhaba,

Evet Cookoo Life adında yeni uygulama geldi. Tamamen değişti arayüz vesaire.

Hocam anladığım kadarıyla çok tatmin etmemiş yeni güncelleme de... Memnun olmayıp satmak isteyen var mı acaba?

• Saat güzel görünüyor, paylaşım için teşekkürler arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.