Şimdi Ara

iPhone 8'in final tasarımı sızdı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
4.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dikey kamera çok mantıklı bir çözüm. Biraz okuyun araştırın.

Ben açıkcası beğendim.
  • apple'da bozdu iyice, eski tasarımları daha güzeldi
  • Tasarım felaket
  • apple nın iphone 8e kendi ios sürümünün 3-4 sürüm sonrası desteği biter

• İşin garip tarafı her sene telefonlar sızdırılıyor ve yüksek ihtimalle tutuyor(inanmayanlar araştırabilir). Ancak bu sene hiç 7s ve 7s plus ile ilgili haber göremedim. Hep iPhone 8 ile ilgili haberler var. Asıl merak ettiğim 7s'in çıkıp çıkmayacağı. Eğer çıkarsa bu tasarımı 10. yıla özel deyip uçuk fiyatlarla satarlar. İnşallah tek bu model çıkar ve çıkış tarihine kadar trt vergisi kaldırılır ve dolar düşer. Amin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thursy

İşin garip tarafı her sene telefonlar sızdırılıyor ve yüksek ihtimalle tutuyor(inanmayanlar araştırabilir). Ancak bu sene hiç 7s ve 7s plus ile ilgili haber göremedim. Hep iPhone 8 ile ilgili haberler var. Asıl merak ettiğim 7s'in çıkıp çıkmayacağı. Eğer çıkarsa bu tasarımı 10. yıla özel deyip uçuk fiyatlarla satarlar. İnşallah tek bu model çıkar ve çıkış tarihine kadar trt vergisi kaldırılır ve dolar düşer. Amin

O dua tutarsa benim zaten vergiyi falan düşünmeme gerek kalmaz. Köşeyi dönmüş olurum. :D
  • Kamerayı dikey konumlandırmalarının iki sebebi var. AR içerikler için dikey kamera daha uygun bir tercih. Ayrıca dikey kamera sayesinde telefonun iç aksamında daha fazla yer açılmış oluyor.
    iPhone 8'in final tasarımı sızdı
    iPhone 8'in final tasarımı sızdı

https://www.phonearena.com/news/Heres-a-good-reason-for-the-iPhone-8-to-have-a-vertical-dual-cam-setup_id93555
    https://twitter.com/venyageskin1/status/856411418169675776
    https://www.macrumors.com/2017/02/13/iphone-8-stacked-logic-board-longer-battery-life/

Ha ama en önemli sebebi de iPhone 8 olduğu belli olsun diye kamera dikey yerleştirildi.

• Etrafında kılıf şeklinde birşey var telefonun?

• çıksa da alsak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10. yıla özel iphone sekiz indirimli, 7.999 tl vergiler dahil.

• Çıkınca 5s imi satıp iphone8 alıyorum, ülkemizde fiyatının makul olacağı kesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi mi6 derim hem fiyat hem performanstan.!

Malum İphone7 lerde kulaklık sorunu varken 4.500/5.000 tl hiç veremem iphone8 e
  • Ben tasarımı begendim. En azından cagdışı kalmış ekran kasa oranı düzeltilmiş. Üstelik cam tasarıma geçilmesi daha göz alıcı olacaktır.

• Ön taraftaki 4 şey nedir? Biri kamera biri sensör, diğer ikisi nedir?

• Çerçeve diye diye eleştiriyordunuz, şimdide Yok gözünün üstünde kaşın var, yok ağızının üstün de bıyığın var... Kıla tüye yoğunlaşmışsınız. Ergen eleştirisi bunlar. Ayrıca Samsungun Kumandasından iyidir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burdaki cogu kişi 6-7 içinde ayni şeyleri söyşryip durdu %90 elinde apple %10 ise anroid oldugu halde almam batti baticak bitmiştir sonu geldi vs yazilar yazmiş kullandiklari cihazi sorsan apple diyecekler valla kimse kusura bakmasin apple dikdörtgende yapsa dikeyde yapsa üçgende yapsa apple appledir şuana kadar şaşmadim pişmanlik yaşatmadi ki bazi sorunlar hariç pişman değilim ciksada alicam yinede alicam arkadaş işi gücü birakmişim tasarim hakkindaki yorumlari okuyup duruyoruz yok kamera şöyle yok ekran böyle söz konusu apple söz konusu ios olunca herşey şahane gerisi bahane bnm için..!!!!not: eylül de tanitilmadan yalan dolan sizintilara inanmam bu olsada alirim olmasa da alicam:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 19 Temmuz 2017; 1:18:41 >
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    hocam pp efsaneymiş. yalnız bu forumda bir tane McNulty var hatırlatayım :)
  • saçma ergen yorumları geziyor yine.Ben objektif biryorum yapayım bari

Şimdi bazılarının dediği gibi koca çerçevelerden kurtulan telefona" bu iyi olmamış eskisi daha iyiydi" cümlesi şuursuzluk yada ağır ergenlik. Tabiki telefon gayet şık olmuş diğer modellere göre de tabiki iyi.

Göreceli möreceli değil .Eskiye nazaran daha iyi. Eski kalın çerçeve meraklısı ancak çerçeve fetişisti olabilir ki bu forumun amacı dışında

Şuursuz bazı kişiler bu adam iphone cu der şimdi. Adettendir forum mantığı bu çerçevede işler Yıllardır note serisi kullanırım. Vazgeçmem kaleme alıştım çünkü.. Amaaaa kalem olmasa iphone kullanırdım. Çünkü kalem olmasa androidde kalmanın hiçbir nedeni olmaz.

• Jimmy McNulty kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, saygılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.