Şimdi Ara

iPhone 8'in final tasarımı sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
4.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iPhone 8 ile ilgili eşi benzeri görülmemiş bir bilgi kirliliği var. Tasarım sızıntılarından, akıllı telefonun tahmini fiyatına kadar birçok söylentiyle karşılaşmamıza rağmen bunların çoğuna şüpheyle yaklaşmak zorunda kaldık. Çünkü hiçbiri resmi bir ağız tarafından doğrulanmadı. Ancak şimdi Apple sızıntılarıyla ünlü güvenilir bir isim olan Gordon Kelly, final tasarım olduğunu ve doğrulandığını iddia ettiği birkaç iPhone 8 görseli paylaştı.

Ayrıca Bkz.WhatsApp'a YouTube entegrasyonu geliyor
    Kelly, kılıf tasarımcısı Nodus ile birlikte çalışarak tedarik zinciri aracılığıyla iPhone 8 için oluşturulmuş CAD dosyalarını ele geçirdiğini söylüyor. Ayrıca bunların cihazın final tasarımına ait olduğunu iddia ettiğini belirtelim. Kelly'nin raporuna göre, 10. yıla özel iPhone, mevcut ve önceki iPhone'larda gördüğümüz kaba çerçevelerden kurtulacak.

Touch ID güç düğmesine yerleştirilecek

Ayrıca Kelly'nin render görselleri, Apple'ın, iPhone 8'de dikey çift kamera kullanarak iPhone 7 Plus gibi yatay çift kamera dizilimini tercih etmeyeceğini ortaya koymuş durumda. Ayrıca iPhone 8'in Lightning portu ile geleceğini ve uzun süredir söylendiği gibi USB Type-C bağlantı noktasına geçişin söz konusu olmadığını da gösteriyor. iPhone 8'de 3.5 mm kulaklık girişi ise geri gelmeyecek.

Tüm bunların yanında Gordon Kelly, iPhone 8'deki en çok konuşulacak yanın "güç düğmesi" olacağını belirtiyor. Rapora göre Apple, iPhone 8'deki güç düğmesinin boyutunu neredeyse iki katına çıkaracak. Touch ID'nin ekranın altına gömülüp gömülmeyeceği hala şüpheliyken Kelly, Apple'ın bu büyük düğmeyi Sony'nin yaptığı gibi parmak izi tarayıcısını entegre etmek için kullanabileceğine inanıyor.

Gordon Kelly görseldeki cihazın iPhone 8 olduğundan emin olduğunu söylese de, 10. yıla özel iPhone modelinin pil kapasitesi, kamera özellikleri, A11 yonga setinin performansı ve fiyat politikası hala bir sır olmaya devam ediyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Sonunda Apple'da doğru yolu bulup parmak izini yana (güç butonu) alacak sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi java -- 17 Temmuz 2017; 18:2:13 >
  • Beğenmedim eski modeller daha güzel bundan bence.

• Eger yana koyarsa telefonuda kalin yapmak zorunda kalacak. Sanmiyorum muhtemelen arkaya bir yere tikistirir ya da toptan kaldirir ( applein favori cozum yontemi )

• Parmak izi konumu mantıklısı... Tabi sektörde bir ilk ve devrimler devrimi niteliğinde olacağı için fiyata +100 dolar biner...!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xloud -- 17 Temmuz 2017; 23:19:59 >
  • Simdi de bu kamerayi ve sensorleri ekranin en ustunde ekrana dahil ediyorlar,ne garip is ya.Bos bos tasarim cikartiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera kısmı iğrenç

• Bu nasıl final LOST'un finali gibi

• Benim anlamadığım yer ön kameranın bulunduğu çıkıntı. Bir videoyu tam ekran yaptığında ne kadar saçma görünür düşünsenize...

• Her yeni modelde tasarımı daha da kötüleşiyor, bu konuda apple'ı tebrik ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 17 Temmuz 2017; 19:51:53 >
  • Samsung S8'e göre çok daha iyi bir tasarım

• Haberde eşi benzeri görülmemiş bilgi kirliliği var yazmışsınız ama her sızıntı haberinde bu tasarımla geleceği söyleniyor. Bunun neresi bilgi kirliliği ? Aksini iddia eden bir sızıntı yok ki.
  • Bu elemanlar inovatif yanını kaybetti, şimdi diğer telefonları takip etmek zorunda kalıyorlar ortaya da bu çıkıyor. S8 gibi yapmaya kalksalar uğraş dur, eski kalıba devam etseler yeter artık diyen kullanıcılar derken ön taraf bu hali almış herhalde. Apple iPhone konusunda bitmişti zaten bununla da sıvıyor işte.

• telefon sektörü daha ileri gidermi pek emin değilim 1,2,3,4,6,8 yakında 16Gb ram'li telefon çıkacak. her yıl telefon çıkarmak ilerleyen zamanda sorun olacak çünkü milletin gözü doymaya başladı. iphone 8 bence bir 10 yıl daha konsept değiştirmeden devam edecek o yüzden sıkı bir çalışma var bunun örneğini samsung s8 gördük ve note 8'de görecez.

• Biz seni ios için sevdik onun da içine ettin istersen uçan telefon yap ilk zamanlarına dönmediği sürece bir daha yeni apple ürünü almam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.5 mm jak girişi kalmaya devam edecek yazılmış haberde, geri adım mı atılıyor?

• kamerayı yan çevirmeleri iyi olmuş iphone8 aldım demek ve göstermek için güzel anlaşılır olmuş . kim görse bu iphone8 bu adamda buna 7000 tl vermiş der ..

• Pili ne olacak söyleyeyim:

1)Cpuyu geliştirip verimli yaptık yeni çip sadece %45 enerji harcıyor

2)Oled ekran taktık az enerji harcıyor (duvar kağıdını siyah yaparlar)

3)yeni hareket işlemcisi sadece %15 harcıyor

4)Cihazı 6,9 mm yaptık

5)6,9 mm yaptık ama pili ufalttık pil süresi değişmedi (10 saat 3G/12 saat WiFi)

Hayırlı olsun şimdiden.

• Tasarımı 5 yaşında çocuğa yaptırıyorlar herhalde. Gerçi 5 yaşında çocukta hayal gücü olur en azından.

Dünyanın en değerli şirketlerinden birisin yaptığın tasarıma bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: EzioAuditore_

3.5 mm jak girişi kalmaya devam edecek yazılmış haberde, geri adım mı atılıyor?

3.5 mm jak girişi yoktu ki kalmaya devam etsin. Ki haberin orjinal kaynağında "The headphone jack won’t be returning either." yazıyor. Yani gelmeyecek. Editör bey yanlış yazmış.

Apple bu konuda ısrarcı ve asla geri adım atmayacaktır.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.