Şimdi Ara

iPhone 8 bu kez çok net şekilde görüntülendi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
0
Favori
24.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten böyle gelirse satmaz. İphone 7ler değerlenir. Ben hep s' serilerinden giderdim.

Şuan 6s var ama bu tasarımda bişey gelirse 7den devam ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fake bu. O şekil bir kamera çıkıntılı telefon yapmazlar.
  • şaka maka bu telefon gelecek gibi apple insanların gözleri alışsın diye kasten piyasaya sürüyor bu görselleri

bi süre sonra alışıp cihaz eylül / ekimde tanıtılırken aaa güzelmiş ya diyeceğiz
  • arka tasarım berbat lan

• Apple bitmis hakkaten iPhone 6/Plus tasarimiyla geldiginde waow falan demistik. Simdi 2 seridir ayni tasarimi isitip isitip onumuze suruyorlar. Birkac yil onceki Samsung'dan farki kalmadi Apple'in... Parmak izini arkaya koymalari da kesin ergonomi falan zirvalayacaklar halbuki Google Pixel, Nexus 5X ve HTC telefonlarindan asirma bir tasarim. Cidden artik Apple'in havasi kalmadi. iPhone 6 ile 8 arasindaki tek fark dandik kullanissiz 2 kamera ve "10x hizli" sacmaliklari olacak.

• Steve jobs mezarında ters dönüyor

• sar değerleri en yüksek telefon ve en zararlı telefondur iphone birşeyi yine merak ettim

iPhone 8 bu kez çok net şekilde görüntülendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

quote:

Orijinalden alıntı: Salvador_Limones

Mesajımı silen kim ise: ortaokul seviyesi ingilizce ile copy paste iddia ediliyor "haber"leri yapanlardan daha fazla emeğimiz, daha fazla kişiye yardımcı olmuşluğumuz var bu forumda. Kaliteyi düşüren editör de olsa çekinmeden söyleriz. Eleştirilere katlanma düzeyi bu seviyede ise başka bir iş arama zamanı gelmiş demektir. Zaten bu vizyonla bir yere gelinemeyeceği aşikar. Ne bu böyle 13 yaşında abisinden mirc op almış gibi. Şunu yapanın mirc e de yaşı tutmaz ya neyse.

klasik donanımhaber yöneticileri. işlerine gelmeyen mesajı direk silerler.

Yine silmiş pespaye mirc editörü. Bu sefer gecikmiş. Masa 4 ün süresini uzatamadan velisi gelmiş olabilir. Arayüzde "mesajınız deprem etkisi yarattı" diye yazıyor. onu silemiyorsun tabi. Benim gibi düşünenlerin olduğunu biliyorum o bana yeter.

Fikirlere kelepçe vuramazsın!

Mesut bunu okursan yazıklar olsun diyorum sadece. Gün toprak ağası gibi hiçbir şeye karışmaz; Erdi Ertem Şener'in tekno modeli, herkes ile iyi geçinecek. Bu ihale sana kalır.
    Editör diye aldığınız çoluk çocuğun "gereksizler" e bile açılamayacak konu başlıklarını yazıyorum aşağı.

Tuğla duvardaki optik illüzyon interneti salladı
    https://www.donanimhaber.com/sosyal-medya/haberleri/Tugla-duvardaki-optik-illuzyon-interneti-salladi.htm

Instagram'ın gizli mesaj kutusunu açın
    https://www.donanimhaber.com/mobil-uygulamalar/haberleri/instagramin-gizli-mesaj-kutusunu-acin.htm

Seksi fotografları için tıklayınız. Türk erkekleri bu ekran kartına bayılıyor... eksik kalmış onları da yapın.

• Tasarımına bayıldım, 6000 TL ye karsima bu cikinca şoka girer bayilirim :D

• Rezalet, iyiki iphone 7 almışım

• DSG1 kullanıcısına yanıt
    Bu özellik çok kullanışlı, yanılıyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon çok mu büyük, yoksa bana mı öyle geldi? Artık ona telefon denmez, tablet denir bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Apple bitmis hakkaten iPhone 6/Plus tasarimiyla geldiginde waow falan demistik. Simdi 2 seridir ayni tasarimi isitip isitip onumuze suruyorlar. Birkac yil onceki Samsung'dan farki kalmadi Apple'in... Parmak izini arkaya koymalari da kesin ergonomi falan zirvalayacaklar halbuki Google Pixel, Nexus 5X ve HTC telefonlarindan asirma bir tasarim. Cidden artik Apple'in havasi kalmadi. iPhone 6 ile 8 arasindaki tek fark dandik kullanissiz 2 kamera ve "10x hizli" sacmaliklari olacak.

Dünyanın en büyük şirketi. Artık devrimsel yenilik yaparak riske atamazlar kendilerini. Markaları oluştu. Tesla gibi firmalar yapar ama Apple yapmaz.

• Bu bildiğin LG... Rezalet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Apple bitmis hakkaten iPhone 6/Plus tasarimiyla geldiginde waow falan demistik. Simdi 2 seridir ayni tasarimi isitip isitip onumuze suruyorlar. Birkac yil onceki Samsung'dan farki kalmadi Apple'in... Parmak izini arkaya koymalari da kesin ergonomi falan zirvalayacaklar halbuki Google Pixel, Nexus 5X ve HTC telefonlarindan asirma bir tasarim. Cidden artik Apple'in havasi kalmadi. iPhone 6 ile 8 arasindaki tek fark dandik kullanissiz 2 kamera ve "10x hizli" sacmaliklari olacak.

Dünyanın en büyük şirketi. Artık devrimsel yenilik yaparak riske atamazlar kendilerini. Markaları oluştu. Tesla gibi firmalar yapar ama Apple yapmaz.

Adamlara acıdım:

http://www.cnnturk.com/teknoloji/apple-android-karsisinda-neden-geriliyor

• Önden LG G2 arkadan LG G6.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaw benim anlamadığım bir şey var. Bunu nasıl böyle ifşa ediyorlar ? Apple şirketi bunu bilerek mi yapıyor yoksa gerçekten sızdırıldı mı ?

Bu arada Çin'li bir adam tarafından çekinmiş resim. Abi bunlara belli olmaz. Hiç güvenemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Eflatun -- 5 Haziran 2017; 1:8:39 >
  • fake oldugu belli
  • Umarım doğru değildir. Çöp olmuş resmen

• Samsung tasarim konusunda aldı yürüdü, apple ı anca fanatikleri alır bundan sonra.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.