Şimdi Ara

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus inceleme ilk izlenim videosu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
1
Favori
3.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: epiryanu

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkep

İşimi görüyor deyip 3750 para verilmez. İşimi görüyor tezini savunuyorsan gidip 1.000 TL lik telefonla da çok rahat işini görürsün. Ben kötülemiyorum aslında olanı söylüyorum. Hiçbir firma babamın firması değil, sizlerde babamın oğlu değilsiniz. Ne yapmaya yazıyoruz buraya, aydınlanın diye. Bu sektörde 17 yıldır çalışan biri olarak tecrübelerimi ve görüşlerimi bildiriyorum. Samsung' u savunmuyorum. Akıllı telefon piyasasında IPhone merağını anlamış değilim. Adamlar fiyatı köklüyor arkadaşım, hem de gereksiz yere. Bunu kabul edemiyorum. IOS, Android' den daha stabil olduğu doğrudur. Bunun bir fiyat farkı da olabilir ama bu fiyat farkı bu kadar çok olamaz. Nokta.

hocam adamların fiyatları hep standar, adamlar fiyat köklemiyor ki, yaşadığın ülkenin vergileri ve kar marjları bunu sağlıyor. bu farkı anlamayacak kadar biri isen, 17 yıl boşuna bu sektörde çalışmışsın , emekli olma zamanın çoktan gelmiş :)

Fiyatta köklemeden akıllı telefon pazarında faaliyet karının yüzde 92 sini topluyor, köklese ne olacak kim bilir.

https://www.donanimhaber.com/iphone/haberleri/Apple-akilli-telefon-pazarinda-faaliyet-karinin-yuzde-92sini-topladi.htm

• telefon baştan aşağı yenilik (!)

bence apple'cılar çok para verdikleri için kendilerini kandırma moduna giriyolar. örnek muhabbet: "abi bende iphone kullanana kadar hepsi aynı diyodum ama bu gerçekten başkaymış" gibi.

kötü telefon değil hatta çok iyi telefon ama ne o fahiş fiyatı hakediyor ne de o övgüleri.
  • negerek vardı ucak gemisine ortadoğu şurası

• Gerçekten tel sarjdayken kaç kez müzik dinlediniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • carman1tr kullanıcısına yanıt
    Teknoloji işlerinde tabi ki sorunlar olur olacaktır da ama batarya patlaması göz ardı edilebilecek bir sorun değil. Bu ne şebeke sorununa benzer ne de telefonun yamulmasına.
  • Bu donanim haberde artık yorum yazılmaz oldu neden siliyorlarsa yazdığım yorumu.

• Yaklaşık 1,5 senedir Iphone 6 plus sahibiyim.İsigt kamera problemi ve zaman zaman hava sıcaklığına göre genleşmeye bağlı canı isteyince,Ekrana basınca ekran tıkırdamalarından telefondan nefret ettim.İsigt kamera hatası benim hatammış gibi cihazı değişmeyip de kamerayı değiştiren,onca para vwrip içi açılmış bir İphone a sahibim.Bir de utanmadan iphone 7 nin tanıtımında kameranın katmanlarını ballandıra ballandıra anlatmamışlarmı resmen s... çektim.

En komiğide iphone 7 tanıtım videosunda ,Artık Apple kendi ile yarışıyormuş havası verip, şimdiye kadarki En iyi kameraya sahip İphone şimdiye kadarki en iyi ekrana sahip iphone bla bla bla

iOS un stabilitesi,Apple ın tartışmasız donanım ve yazılımına göre optimize edilmiş program mağazası, Apple store si de Bir yere kadar Bana iphone aldırdı ama yeter.Buraya kadar.!!!

Samsung Note 7 lerinde Bataryası patlamazmı.Kalemide bir süre aonra bir tarafımamı sokacam diyip,S7 Edge aldım.

iphone ile onca zaman çok kasmışım çok.

Tabiki Ne demişler,iphone is iphone.Kimileri için bir yatırım aracı,Altın,Döviz gibi cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: proteo

Ne güzel parmakla bir o yana bir bu yana sayfalar geçiyor, imleçler aşağı yukarı nasıl da ahenk ile hareket ediyor. Gerçekten bu telefon ile oynama ve sırf bunun için edinme akıl karı bir iş değil. Saçma sapan aletler, bir kedinin ışığı takip etmesi gibi, koca koca adamlar hipnotize olmuş gibi bir aşağı bir yukarı, sağa sola dönen görselliğe takılıp kalıyoruz. Başımızı bu aletten kaldıramaz, Dünyadan da tat alamaz olduk. Ulan kız arkadaşı karşısında herifin gözü telefon da, halbuki kızın gözlerine bakmamakla neler kaçırdığının farkında bile değil. İnsanı tam bir mala, öküze çeviren aletler bunlar. Gittikçe moronlaşıp, duygusuzlaşıp, yürüyen ölülerle dolu bir medeniyete doğru hızlı adımlarla gidiyoruz.

Beyni ve kalbi senkron halde çalışan bazı insanların hala yaşadığını bilmek çok güzel, tebrik ediyorum yorum için.

• Türkbey kullanıcısına yanıt
    Dikkat ettiyseniz ip6 ya nazaran söyledim işlemci olayını. Ayrıca birini aramak için 2-3 sn beklemek 2-3dk beklemek değil sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: RecepB10

quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

Apple düşmanı değilim, samsung hayranı da değilim.

Ama note 7 ile yaşanan sorundan sonra Samsung sorunu iyi yönetti. Hem verilen VR hediye geri istenmedi hem de kullanıcıya cihazı sıfır yenisiyle değişim veya sorgusuz iade hakkı verdi.
    Daha ne yapsın Samsung? Bu konuda çok üstüne gidiyor firmanın.

Apple zamanında şebeke sorunu sebebiyle iPhone 4 leri toplamadı piyasadan. Üstüne birde dalga geçti müşteriyle. Benzer sorunlar yaşandığında da aynı tepkiyi verdi mesela iPhone 6 yumuşama sorunu gibi.

Sorun her zaman olur. Her firmada hatalı üretim oluyor. Koskoca otomobil firmaları da hata yapıyoraporu ve otomobillerini geri çağırıyor. Önemli olan sorunu nasıl çözdüğünüz.

İnsanların hakkaniyetli olmayı başarabilmesi gerekiyor. Firma önemli değil yani.

Bunun dışında note 7 hemen hemen her disiplinde piyasanın en iyi cihazı olabilecek niteliklere sahip.

Appple Iphone 5 serisinde güç tuşu bozulan cihazları sıfırı ile değiştirmişti,servis konusunda Samsung Apple'ın eline su dökemez. Samsung forumuna girip bazı konuları okursanız daha iyi anlarsınız.

görüyoruz zorlu center daki kuyrukları ve şikayetvar.com da iphone lanet okuyanı gördüm

• artık şu sdn nasıl kızdırdıysa mesut reyizi adam apple lansamına katılıp iphone 7 inceliyor, olum kızdırmıyıcaktınız meso'yu :D

• şekilci insanlar için vaz geçilmez cihazdır jet black hakikatten müthüş duruyor 6 plus cıktıgı gun aldım normalde androis nexus dısında cıhaz kullanmadım hiç neyse aldım 4000 tl girdi çılgınlık yaptım ulan dedim ne var bu telefonda müzk indiremiyorsun dinleyemiyorsun çeişitli paralı uygulamalar satın alıp indirdin uygulamaları sildi müzikler uçtu gitti paylaşım sıfır ha bak yokmuydu guzel yanları vardı ama 4000 etmezdi sonra sık sık guncellemeler whatapp e baglanamama sıkıntıları facebokk keza sanarsın ki pentagona girecek telefon eline alıyon 4000 tl vermişssin hararetle kız arkadaşınla tartısıyorsun yok aga msjları göremiyorsun yasadım vallahi yaşadım eksiksiz anlatıyorum sunları cihaz cok yakışıklıydı benı benden alan kısmıydı neyse kulaklık olayı resmen kulakta durmayan kulaklık yapmışlar allahtan kablo vardı yuru düşsede tutuyordu ses fena sayılmaz şimdi gördüm ki kablosuz kulaklık saçmalıgı sap gibi kulaklıklar aynı sekil kaplosu kopmuş gbi bir görünütü saçmalıgı bari adam gibi kulak içine yerlestirilern bir kulaklık yada kulagı tutan tipte birsey yapsaydınız saçmalık neyse 6plus ı 6 ay kullandıktan sonra yok pahasına satıp 64 gb versiyonunu gidip yardıra yardıra nexus 6p aldım ve mutluyum ınanın ıphone ile yapamadıgı bir sey yok yazık paranıza son sözüm orta halli sahıslar üzerine alsın parayla oynayan arkdaşlar gün sizin gününüz ;)

• Iphone'un "sözde" yeni özelliklerinden çok Mesut Çevik'in anlatmasına takıldım. Hele sonunda "teknolojik anlamda bu kadar gelişmeyi görmek şaşırtıcıydı" sözüne bayıldım. Son teknolojileri takip eden birinin 32GB depolama, 2GB Ram, kuvvet ve muhtemel 2000Mah altı batarya, 1.8f dışa çıkıntılı kamera (dikkat ederseniz tasarıma Mesut Bey gibi bende değinmedim) gibi özellikleri görünce böyle bir cümle kurması komik geldi bana. Muhtemelen gelecek olan astronomik fiyatı dışında şaşılacak bir özellik ben göremedim.

• bu telefona bu parayı verip facebooka girenlere acıyorum ya hiç beyin yok

• Samsung Galaxy Note7 ile Apple iPhone 7 Plus 'ın en ayrıntılı karşılaştırılması şu linkte yapılmış...

http://sosyalnet.net/sosyal-ag/members/erdem_azim/activity/1903/
  • Ballandıra ballandıra anlattıkları özelliklerin aslında bi halt olmadığını nerden anladım biliyormusunuz note 5 çıktığında spen inin içeri basınca kendini dışarı atmasını da aynı şekilde çok teknolojik bir gelişme gibi anlamıştı donanım haber ekibi sonradan gördüm ki aslında spen de olan 1 tl lik kalemlerde de bulunan çıt çıt hareketi hepsi bu yani bu videolarda anlatılanların büyük bir kısmı şişirilmiş palavra cıhazı elinize alıp kendiniz inceleyip görmeden inanmayın.

Ha bu arada ekran kasa oranı bence 5 sene daha geçse değişmeyecek insan bir pilini söyler bari videoda gerçi olmayan pili nasıl söylesin

• Gerçek olursa şaşırmam..
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: epiryanu

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkep

İşimi görüyor deyip 3750 para verilmez. İşimi görüyor tezini savunuyorsan gidip 1.000 TL lik telefonla da çok rahat işini görürsün. Ben kötülemiyorum aslında olanı söylüyorum. Hiçbir firma babamın firması değil, sizlerde babamın oğlu değilsiniz. Ne yapmaya yazıyoruz buraya, aydınlanın diye. Bu sektörde 17 yıldır çalışan biri olarak tecrübelerimi ve görüşlerimi bildiriyorum. Samsung' u savunmuyorum. Akıllı telefon piyasasında IPhone merağını anlamış değilim. Adamlar fiyatı köklüyor arkadaşım, hem de gereksiz yere. Bunu kabul edemiyorum. IOS, Android' den daha stabil olduğu doğrudur. Bunun bir fiyat farkı da olabilir ama bu fiyat farkı bu kadar çok olamaz. Nokta.

hocam adamların fiyatları hep standar, adamlar fiyat köklemiyor ki, yaşadığın ülkenin vergileri ve kar marjları bunu sağlıyor. bu farkı anlamayacak kadar biri isen, 17 yıl boşuna bu sektörde çalışmışsın , emekli olma zamanın çoktan gelmiş :)

Sanki ben başka dilde konuşuyorum.
    Bu ülkede 500 liraya da akıllı telefon var. 3500 liraya da. Tüm telefonlara aynı vergi oranı kullanılıyor. Devletin Apple sayesinde Apple' dan daha çok para kazandığını zaten biliyoruz. O başka. Burada benim anlattığım şey, aynı donanımı HTC kullansa ve işletim sistemi Android olsa 3500 değil de 2000 lira olurdu fiyatı. Şimdi ne demek istediğimi anlamışsındır umarım.

• ben hala note 3 kullanıyorum, iphone 7 ya da note 7 de ne gibi bir artı var...bunu teknolojiyi dibine kadar kullanan biri olarak soruyorum? termal kamera mı var, gece görüş özelliği mi var?

• Server Error

Aktaramadı
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.