Şimdi Ara

iPhone 7 Plus mı Galaxy Note 8 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu anki telefonum iPhone 7 Plus 2018'den beri kullanıyorum telefondan çok sıkıldım hele apple'ın zorlamaları vs hoşuma gitmemeye başladı. Aklımda Galaxy note 8 almak var ancak tek şüphem kamerası. iPhone'den alıştığım kaliteli fotoğraf çekimini ön ve arka kamerasında bulabilir miyim note 8 in . Bir de Samsungların kameraları filtreli gibi fotoğraf çekiyor ön kameraları ise tüm ayarlar kapalı olsada yüzü yumuşatıyor renk dengeleriyle oynuyor iphonede böyle değil bunu kapatmanın bir yolu var mıdır ya da note 8'de de bu durum böyle midir. Lütfen her türlü yorumda bulunun. Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Youtube daki videolar sorunuza yardımcı olucaktır ama bence note 8 yerine başka cihazlara bakmanızı öneririm.hem güncelleme desteği kesildi cihazın hemde samsungun tepe modellerinde amoled yanığı oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noobs Gona Wild kullanıcısına yanıt
    peki sizce 7 plus'ı aratır mı note 8 veya diğer yeni çıkan üst model samsung modelleri bazı videolar taraflı olduğundan güvenemiyorum

• Note 9 alinir gayette memnun kalirsiniz.

• onboardx O kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

• Kesinlikle note 9
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeverIand

peki sizce 7 plus'ı aratır mı note 8 veya diğer yeni çıkan üst model samsung modelleri bazı videolar taraflı olduğundan güvenemiyorum
    Kamera olarak aratmaz bence ama fazla farkda olcağını sanmıyorum.iphone 7 plus hala çok iyi bir cihaz başka bir cihaza geçtiğinizde fark fazla olmicaktır. Ama bunun dışında note 8/9 da güzel telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noobs Gona Wild -- 24 Ekim 2019; 23:46:39 >
  • Noobs Gona Wild kullanıcısına yanıt
    iPhone 7 plus 4 senelik cihaz. Yakında güncellemelerle mundar ederler.

• quote:

Orijinalden alıntı: micokons

iPhone 7 plus 4 senelik cihaz. Yakında güncellemelerle mundar ederler.
    Arkadaşım ilk çıktığında aldı cihaz hala takır takır çalışıyor.güncelleme ayarlardan kapatılabiliyor bence iphone 7 plus kullanan birisinin note 8/9 geçmesi aşırı fark yaratmicaktır.

• Hocam sana tek kelime söyliyeyim iphone 7 plustan Note 8 veya Note 9 a geçersen Attan inip Eşşeğe binmiş olursun kamera konusda seni baya üzer yani illa Androide geçicem diyosan Note 10 plusa geç hemen hemen aynı performansı yaşatır Bunları yakın zamanda iphone 7 den Galaxy S9 a geçmiş biri olarak yazıyorum Markalar istediği kadar seri chip koysun Android yazılımı tırt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Change1 -- 31 Ekim 2019; 18:27:35 >
  • samsung a geçmeden önce mutlaka eline alıp incele. iostaki gibi yumuşak geçişler olmayabilir. hayal kırıklığı yaşama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 8'in ana sürüm güncellemeleri bitse de güvenlik güncellemelerini almaya devam edecek önümüzdeki senede. Lakin Note 8'in fiyatı halen aşırı yüksek. artık yaşlanmış ve çıktığı dönemin üzerine note 9, note 10 ve note 10 plus gelmiş bir modele yatırım yapmak akıl karı değil diye düşünüyorum.

Çinli tarafında elbette bu fiyata donanım kralı cihazlar bulmak mümkün. Ancak bir sorun olduğunda da müşteri hizmetleri ve teknik servis konusu sizi üzebilir. Apple'ın kendine en fazla güvendiği alan burası. Adamlar halen 4se destek veriyorlar, şaka gibi . Destekten kastım, geçen ay performans ve ufak tefek iyileştirmeleri içeren güncelleme aldı cihaz.

Note 8 de kronik sorun amoled ekran yanığı. Benim başıma gelmedi, zira telefonu en parlak seviyede hiç kullanmadım ve hep otomatikte tuttum. Ama aradan bunca yıl geçtiği için belki panelde ufak tefek iyileştirme yapmıştır Samsung. Zira son zamanlarda yanık ile ilgili şikayet hemen hiç duymadık.

İos 13 ile Apple artık bambaşka bir dünyaya yelken açtı. İpad kullanıcısı olarak söylüyorum, flash belleğin ipadde çalışabileceğini rüyamda görsem inanmazdım. Aynı şekilde iphoneda da sistem artık birçok müdahaleye izin vermeye başladı. Bir tek apple pencil eksik, o da gelecek sene büyük güncelleme de geleceği söyleniyor. Zira Apple aynı tasarımla uzun zamandır gitmekte.

Note 8'e geçerseniz üzülmezsiniz. Cihaz halen güncel ve her isteğe cevap verebiliyor. S pen zaten note serisini note yapan ana özellik. Kaleme bir kez alışan, başka bir marka ve modele kolay kolay geçmez diye düşünüyorum.

Çok uyguna bulursanız geçin, ama sıfırına bu fiyatı vermeyein derim. Oppo, huawei tarafına yönelebilirsiniz. Resmi distrübitör garantili olmak kaydıyla xiaomi de olabilir aslında.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.