Şimdi Ara

İphone 7 plus ışık sızması yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Garantili iphone 7 plus cihazim mayis ayinda degisimden geldi. Cihazin sag alt kose ve sol alt kosede beyaz ışıkları mevcut bu sekilde oldugunu yeni farkettim ya da vardi da bu kadar belirgin degildi. Beyaz ekranda sadece isik gozukuyor siyah ekranda ise yansima yapiyor bariz sekilde karanlikta.. Dusurme vs hicbirsey olmadi hep kilifla ve koruma ile kullandim cizik yok cihazımda. Garantisi var marta kadar. Zorlu center a gotursem ne gibi cevap alirim sizce daha once basina gelen var mi 😭
    Resimleri ekledim ilk resim sag kose ikinci resim sag kose siyah ekranda nasil oldugu ucuncu resim ise sol kose.

Herkesin eline saglik simdiden iyi forumlar tekrardan

Resimler;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekeskinn -- 12 Ekim 2018; 19:31:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ++++

• Büyük ihtimal ekranı garanti kapsamında değiştirirler.
  • erdm6 kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle düşünüyorum. Götürdüyseniz ne cevap aldığınızı da belirtir misiniz ?
  • Emre-X kullanıcısına yanıt
    Ben götürmedim ama bu gibi sıkıntılarda uyguladıkları prosedür az çok belli.Eskiden direk cihaz değişikliği yapıyorlardı ama çok suistimal edildiği için artık tamir ediyorlar.
  • ben 6s plus aldiktan 1 ay sonra kendi kendine olustu ve akasya'ya goturup cihazin degistirilmesini ve boyle kullanmak istemedigimi, ekranin tamir olmasini da istemiyorum demistim. sonra incelediler ve degistirdiler. ( ana kart sikintisida cikmisti telefona baglandiklarindan sanirim onun etkisi olmustu. )
  • İyi forumlar

Henuz goturmedim cihazi ama goturucem umarim degisim olur cihazdan sogudum...

Peki sizce bu bir sorun mu yani garanti kapsami disinda kalsa kullanimda ilerleyen zamanlarda artar mi ?

• Merhaba ekran degisimi oldu. Bu ekran da biraz sarı geldi. 🤤

• yekeskinn Y kullanıcısına yanıt
    hayda, tel değişimi talep edemediniz galiba ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.