Şimdi Ara

iPhone 7 Plus Ahize Hoparlör Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
15.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta da belirttiğim gibi 3 aylık olan ve 2.el almış olduğum 7 plus'ımın ahize kısmındaki hoparlöründe cızırtı problemi var.Konuşmada herhangi bir sorun yaşamıyorum.Ama müzik dinlemek istediğimde(Spotify ve Youtube)veya instagram postlarını izlemek istediğimde kulağı rahatsız eden bir cızırtı hissediyorum.Buna bağlı olarak bildirim seslerinde kararsızlıklar yaşıyorum.Yani bazen iyi bir ses geliyorken bazen bildirim sesleri yetersiz geliyor. ios 11.2.5 sürümündeyim şuanda.Bu sorunlar yazılımsal mıdır yoksa donanımsal mıdır? Ne yapmam gerekir?
    Not:Ayarlarda "Erişilebilirlik" kısmındaki tüm ses ayarlarını kontrol ettim, teker teker denedim.Sonuç genel olarak hep aynı.
    Not2:Garantiye vermem gerekirse hangi sağlayıcıyı önerirsiniz? İzmir'de yaşıyorum.Genpa,kvk vs hepsi var burda.Ekstra olarak arada bir İstanbul'a gidiyorum ve Zorlu veya Akasya Apple Store'ye de bir kaç kez gittim.Sağlayıcılar yoluyla mı daha iyi sonuç elde ederim yoksa biraz bekleyip Apple Store ile mi?
    İyi günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanozm58 -- 19 Şubat 2018; 18:11:45 >

• akasya veya zorlu garanti var ise dışarıda müdahale ettirmeden garantiyi tehlikeye atmadan yetkili servisle bağlantıya geçiniz
  • Aynı sorun benim iphone 7 imdede vardı pupa bilişime kargo ile kargoladım hizmet ve kalitesi çok iyi. yaptılar düzeldi başka bir sorun oluştu ben birdaha yolladım :) memnun kaldım. tavsiye ederim.
  • bende de aynı sorun vardı pupa ile yolladım bakalım ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kipırs Çipırs

bende de aynı sorun vardı pupa ile yolladım bakalım ne olacak
    hocam sonuç nedir. bende de aynı sorun var. tamir mi ettiler değişim mi yaptılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanGD

hocam sonuç nedir. bende de aynı sorun var. tamir mi ettiler değişim mi yaptılar.

Alıntıları Göster
    1 haftada yeni cihaz teslimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece müzik dinlerken çok yüksek ses de o problem var .

Ama ekranın sol üstünnde minik bi çatlak var 1 cm lik o sorun olurmu garanti için ?

• Genpa en iyisi pupa bir daha asla

• quote:

Orijinalden alıntı: slymngbs48

Genpa en iyisi pupa bir daha asla
    hocam nedenini açıklarsanız sevinirim. cihazımı vermem lazım. genpa, pupa veya egemek olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SerkanGD kullanıcısına yanıt
    Hocam genpaya daha önce 4 defa cihaz yolladım birincisi android telefonum Alcatel marka anakart yaktı oturduğum yer ile genpa servis arası 500km İzmir genpa bu arada bu bahsedeceğimi servis Kargo süresi dahil 2,5 günde sorunsuz değişti geldi daha sonra iPhone geçtim 2 defa yine aynı yolladım ikisi değişim ile sonuçlandı 5 6 gün içinde aradığımda max 5 dk içinde müşteri temsilcisi ile görüşebiliyorum ve bilgililer.
    Pupa Allah düşürmesin değişiklik olsun diye pupa Karşıyaka servise kargo ile yolladım yaklaşık 18 19 gün telefonsuz kaldım sorunlar aynı duruyor hala müşteri hizmetleri ulaşmak çoook zor en az 25 dk ben genelde 35 40 dk bekliyordum ve bilgisizler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slymngbs48 -- 9 Ekim 2018; 1:18:21 >
  • Aynı sorun için aynı telefonu Pupa İstanbul merkez servise kargoyla göndermiştim, 8-9 gün içinde yenisiyle değişip gelmişti. Pupa telefonu Apple'a göndemrişti, değişim kararını Apple vermişti. Sanırım kozmetik olarak düzgün olan cihazları değişme oranları daha yüksek.
  • Tamam hocam teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • from_anatolia kullanıcısına yanıt
    Kargo ile gönderme işlemi nasıl yapılıyor acaba randevu falan mı alınıyor?
  • elmatadori kullanıcısına yanıt
    direk gönderme yapılabiliyor randevu felan gerekmez
  • Temmuz ayı gibi bende ahizedeki cızırtı sorunundan dolayı pupaya gönderdim.Ahizeyi temizleyip gönderdiler sorun düzelmişti yani.Fakat son birkaç gündür ses yine cızırtılı ve ses seviyesi düşük.Pazartesi günü tekrar göndericem pupaya.Batarya da %85 oldu.Batarya değişimi talebi de yapacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.