Şimdi Ara

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.537
Cevap
62
Favori
136.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takılabilir,dolar olarak gümrük sınırı 30euro 35dolardı galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcan.ozp

iPhone 7 Plus için UAG plasma aldım ve gerçekten çok başarılı olmuş kılıf ama bir küçük sıkıntısı var o da kılıfı telefondan ayırmak oldukça güç. Kullanan arkadaşlar nasıl bir yol izliyor acaba? Telefona zarar vericem diye korkuyorum

Valla nasil taktiysam oyle kullaniyorum. Gecen hb indiriminden spigen slim armor almistim, o zaman uagi cikarmistim ama cikarirken de cok zorlandigimi hatirliyorum. Slim armor da hosuma gitmeyince geri UAGa donmustum.

Ha soylemeyi unuttum, Bir de yukarida bahsettigim cafele marka kilfi kullaniyorum. Ozellikle takim elbise ile uag kullanilamiyor, telefon ceket harici tasinamiyor. O yuzden resmi islerde uagi cikarip cafeli takiyorum ama tabi uagi telden cikarmak hayli zahmetli.

Bu kadar sıkı oturmasi daha iyi diyor bu isle ugrasanlar. Cunku dusme ve carpma aninda darbe direk kilifa geliyor, kilifin esneme payi olmadigi icin de sonumleme kilif tarafindan yapiliyor ve cihaz darbenin siddetine ya cok az maruz kaliyor ya da hic maruz kalmiyor.

Su ana kadar, beton,parke, cakilli yuzey olmak uzere bircok kez dusurdum, ne telefonda ne de kilifta en ufak bir deformasyon var.

Surekli kilif degistirmek gibi bir huyu olmayanlar icin UAGa bir kere para verilmeli (ki vermissiniz) ve kilif omur boyu kullanilmalidir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 18 Temmuz 2017; 21:47:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gold icin kullandiginiz guzel bi kilif var mi? Uyduramiyorum bir turlu.
  • Gezmeyi Seven Adam G kullanıcısına yanıt
    Ben spigen ultra hybrid 2 kullanıyorum. Şeffaf modeli. Biraz kalın ama çok iyi koruyor.

Tavsiye ederim.
  • Kırmızı iphone 7'ye kırmızı bumber'lı ringke frame aldım. Kırmızının tonları gayet uyumlu.

• Arkadaşlar ben telefona lens almak istiyorum, cep telefonu fotoğrafcılığı ve video çekme konusunda iphone u çok etkin kullanıyorum. Ancak nasıl birşey almalı bilemedim. Var mı fikriniz ? Şu marka iyidir lensinden al diyeceğiniz ?

• geriye bakamadım. ancak iphone 7 için apple kendi slikon ve deri kılıfı öneriliyor mu ?parasına değer mi ?
  • Yurtdışındaki anneme siyah al demiştim Jetblack almış bilmeden :( o yüzden kılıf önerilerinize açığım plus model bu arada :(

• Selfroot kullanıcısına yanıt
    Apple in herhangi bir kılıfını al arkana bakma yok spigenmiş falan uzak dur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Apple orjinal kılıfı diyonda onların alt kısmı komple açık ve hiç güvenli değil ekran üstü yere düştüğünde at çöpe

• radko kullanıcısına yanıt
    Apple tercih etmemin sebebi içinin kadifemsi olması ve kenarlardan gelen tozların buralara tutunması, yoksa siyah cihazı o araya giren toz partikülleri çizik çizik yapıyor. Forumda bir çok kişi boyanın attığından şikayetçi hatta. Tercih sizin.

Bir çok kılıf ararsanız içi kadifemsi ve tam koruyan telefonu.
    Kılıfın esas amacı telefonu yere düşürdüğünde kırılmasını çatlamasını önlemektir,çizilmesini önlemek istiyorsanız koruyucu jelatin takarak önlem alınıyor

• radko kullanıcısına yanıt
    Çeşit çeşit renkler ve dokusu hoşuma gidiyor 6 aydır kullanıyorum daha telefonumu yere düşürmedim bu biraz kişisel olsa gerek insan sakarsa kılıf falan pek bir şey ifade etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Physicist_Emre -- 2 Ağustos 2017; 0:1:0 >
    Tabi ki zevk meselesi,telefonun yere düşmesi için illa sakar olmana gerek yok telefon elindeyken biri çarpar ve düşebilir mesela,güvenlik benim için önemli diyen biri apple kılıfını tercih etmemeli

• iPhone 5'den beri Apple orjinal deri kılıf kullaniyorum 5s, 6plus, ve şuanki 7 hepsi Apple kendi deri kılıfı herkese öneririm gerçekten kullanışlı verdiğiniz parayı karşılıyor...

• Pesimist_38 P kullanıcısına yanıt
    Kullanışlıdan kastınız? Elde tutma hissimi? Güvenlik mi?

• Arkadaşlar fotoğraftaki kılıfın iphone 7 için olanını gören bilen var mı ? İzmir civarı veya internetten olabilir. Yardımcı olacak arkadaşa müteşekkir olacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Aliexpressten cafele marka ultra ince kilif aldim s plus icin. Spigen airskine cok benziyor ama o elde sabun gibi kayarken, bu kilif elde kaymıyor. Hoparlor,lightning girisi ve mikrofon Kesimleri cok iyi.

Kesinlikle tavsiye ediyorum

AliExpress'te ne buldum, inanamazsın

http://s.aliexpress.com/6N3eURNb

Ayni markanin 7 plus icin olani da var tabi.

Tavsiyeniz üzerine inceledim ben de hocam , bir 6s için bir de 7 plus için siparişi geçtim , umarım pişman etmez

• Arkadaşlar Selam,

Sadece iPhone 7 ve iPhone 7 Plus değil hemen her telefon modeli için kılıf seçeneklerine online mağazamız mobilofon üzerinden ulaşabilirsiniz. Mobil aksesuarlar konusunda sizlere yardımcı olan sitemizin blog kısmından da faydalanabilirsiniz.

iPhone 7 Kılıf

iPhone 7 Plus Kılıf

Özellikle Weoze iPhone 7 Kılıf'ı tavsiye ediyorum. Hem malzemesi, hem telefonun her yerini koruyor olması bu kılıfı oldukça başarılı kılıyor.

iPhone 7 Weoze Hakiki Deri Cüzdan Kılıf

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.