Şimdi Ara

Iphone 7 128GB - 3499TL - Turkcell.com.tr

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
4
Favori
3.388
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Iphone 7 128GB Modeli 3499 TL'ye düşmüş. Baya güzel fiyat, ihtiyacı olan yapıştırsın :)
    http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/iphone-7-128-gb

Iphone 7 128GB - 3499TL - Turkcell.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yinzer -- 26 Temmuz 2017; 15:5:5 >

• 6s plus 64 2850

7 32 gb 2700

7 128 gb 3000

7plus 32 3200

7 plus 128 3450

Bu fiyatlara yurt disindan telefon getiren bi sürü yer var pasaport bulma işleme de dahil ha ben bulurum pasaport diyorsan fiyatlardan 300 lira daha düşüyor. Gerçi apple türkiyeyi garantiden cikartti ama ben eşime aldım memnunuz bi sıkıntı cikmadi. Ülkedeki saçma sapan vergi politikalari insanlari maalesef böyle alternatiflere itiyor.
    Ama ülkemizdeki satış fiyatina bakarsak güzel fırsat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi happy22 -- 26 Temmuz 2017; 15:16:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırmızısıda aynı fiyat başka yerlerde kırmızısı epey pahalıydı
    acaba kırmızıda çizilme sorunu olur mu?
  • happy22 H kullanıcısına yanıt
    7 128 gb 3000 2800 e geçen arkadaşa getirttik, pasaport dahil.
  • happy22 H kullanıcısına yanıt
    pasaport kayıtlı cihazlar hâlâ 1 sene garantili hocam. Bilgin olsun. Türkiye'yi falan garantiden çıkartmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: happy22

6s plus 64 2850

7 32 gb 2700

7 128 gb 3000

7plus 32 3200

7 plus 128 3450

Bu fiyatlara yurt disindan telefon getiren bi sürü yer var pasaport bulma işleme de dahil ha ben bulurum pasaport diyorsan fiyatlardan 300 lira daha düşüyor. Gerçi apple türkiyeyi garantiden cikartti ama ben eşime aldım memnunuz bi sıkıntı cikmadi. Ülkedeki saçma sapan vergi politikalari insanlari maalesef böyle alternatiflere itiyor.

normal 6s için ne istiyor
  • makelonur kullanıcısına yanıt
    Belki simdi dolarin düşmesinden dolayi fiyatlar değişmiştir hocam bisey diyemeyeceğim

• sezer.er kullanıcısına yanıt
    Bilmiyordum hocam teşekkür ederim. Haberler habire garantiden çıktı diye yaygara yapınca öyle zannettim. İyi oldu bunu öğrendiğim

• quote:

6s plus 64 2850

7 32 gb 2700

7 128 gb 3000

7plus 32 3200

7 plus 128 3450

Hocam bu fiyatları nereden bulabiliriz. Ankara'dayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezer.er

pasaport kayıtlı cihazlar hâlâ 1 sene garantili hocam. Bilgin olsun. Türkiye'yi falan garantiden çıkartmadı

googleda aratınca birçok site garantiden çıkarıldı yazıyor hocam

http://www.sabah.com.tr/teknoloji/2017/03/10/iphone-turkiye-garantisi-icin-sok-gelisme

• İPHONE 7 128 GB ingiltere modelini 2.850 TL ye aldım. kayıt yaptırmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: controlf5

quote:

6s plus 64 2850

7 32 gb 2700

7 128 gb 3000

7plus 32 3200

7 plus 128 3450

Hocam; ben de bu fiyatlara güvenilir bir satıcı arıyorum. Nereden bulabilirim?

• Fiyat verirken link verirmisiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismok

quote:

quote:

6s plus 64 2850

7 32 gb 2700

7 128 gb 3000

7plus 32 3200

7 plus 128 3450

Hocam bende bi arkadaş vasitasiyla aldim. kendime 1 tane daha söyleyecem isterseniz satan arkadaşın numarasını verebilirim görüşürsünüz ama kargoyla gönderiyor eleman güvenebilirmsinz bilmiyorum.

Veya ben kendime 7 plus 32 gblik modeli söyleyecem istanbuldayim alirim derseniz gelince size aldigim fiyattan elden verip kendime 1 tane daha söyleyebilirim almazsanz kendim kullanirim.

Ama pasaport işletme ücreti 300 lira bence pahalı normalde 150 lira falan pasaportu kendiniz bulursaniz daha ucuza gelmiş olur yazdigim fiyatlardan 300 lira daha düşük olur

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ismok

quote:

quote:

6s plus 64 2850

7 32 gb 2700

7 128 gb 3000

7plus 32 3200

7 plus 128 3450

Hocam bende bi arkadaş vasitasiyla aldim. kendime 1 tane daha söyleyecem isterseniz satan arkadaşın numarasını verebilirim görüşürsünüz ama kargoyla gönderiyor eleman güvenebilirmsinz bilmiyorum.

Veya ben kendime 7 plus 32 gblik modeli söyleyecem istanbuldayim alirim derseniz gelince size aldigim fiyattan elden verip kendime 1 tane daha söyleyebilirim almazsanz kendim kullanirim.

Ama pasaport işletme ücreti 300 lira bence pahalı normalde 150 lira falan pasaportu kendiniz bulursaniz daha ucuza gelmiş olur yazdigim fiyatlardan 300 lira daha düşük olur

bir sürü yer var deyince ben de bir sürü yer var sanmıştım.

• Arkadaşlar iphone alacaklar biraz sabrederseniz eylülde yenisi çıkınca fiyatlar düşecek birde 11 Kasımda N11 büyük kampanyalar yapacak oradan çok daha ucuza alabilirsiniz.
    Kendimden örnek verecek olursam iphone 7'yi 2600 lira gibi komik bir rakama aldım Apple Türkiye 2 yıl garantili.
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    Hocam apple destek hattı ile görüşmemde öyle bir durum olmadıgını ayrıca zorlu avmde genius bardaki arkadaş aynı şekilde garanti dahili oldugunu doğruladı.
  • 128 gb için 3500 lira iyi fiyat. Döviz yükselecek. Bir daha bu fiyatlara inmez.
    Ben yurtdışından aldım. Vergi dahil 2950 liraya mal ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uwais -- 27 Temmuz 2017; 18:40:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezer.er

Hocam apple destek hattı ile görüşmemde öyle bir durum olmadıgını ayrıca zorlu avmde genius bardaki arkadaş aynı şekilde garanti dahili oldugunu doğruladı.

Ben de genel merkez destek hattını aradım, olayın doğru olduğunu söyledi ve kendilerince bir takım gerekçeler saydı

• FaTaL_ErroR_44 kullanıcısına yanıt
    2600 e nasıl aldınız acaba bilgi verir misiniz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.