Şimdi Ara

iPhone 6s ten 7 Plus a geçilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçme sebebim şarj sorunu . Günde 2 kere şarj ediyorum . Ve yeni olması. Yoksa 7s plus mı beklesek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İYF İ kullanıcısına yanıt
    Bende de 6s var sırf sarj sorunu yüzünden taş gibi cihazı değiştirmeyi doğru bulmuyorum bir power bank alın en azından seneye kadar kullanmış olun, seneyi beklerseniz kasa değişecek 3 senelik bayat tasarım gidecek, ekran kasa oranı iyileştirilecek plus modelin 5.8 inch oled ekran olması bekleniyor, çözünürlük artacak bunların gerçekleşmesi %90 gibi diğer ihtimaller hızlı sarj ve vr gelebilir bunlar gelme olasılığı daha düşük eğer bunlar önemli değilse 7 plus alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekirkara -- 2 Ekim 2016; 18:51:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekirkara

Bende de 6s var sırf sarj sorunu yüzünden taş gibi cihazı değiştirmeyi doğru bulmuyorum bir power bank alın en azından seneye kadar kullanmış olun, seneyi beklerseniz kasa değişecek 3 senelik bayat tasarım gidecek, ekran kasa oranı iyileştirilecek plus modelin 5.8 inch oled ekran olması bekleniyor, çözünürlük artacak bunların gerçekleşmesi %90 gibi diğer ihtimaller hızlı sarj ve vr gelebilir bunlar gelme olasılığı daha düşük eğer bunlar önemli değilse 7 plus alabilirsin.

En iyisi beklemek. ama şarjım, tek tek değil 3 er 5 er düşüyor birden. Ekran süresi 2 gündür 4saati geçemedim. İos 10 dan kaynaklı sanıp 9.3.5 e döndüm gene aynı. Bi uygulamadan kaynaklı olsa gerek

• 7 Plus çok iyi bir cihaz ama sırf şarj için geçilmez
  • Valla 6s+ bana yoğun kullanımda(3g full açık 9 saat gidiyor %20 den sonra şarj düşük güç modunda) çok iyi gittği için şöyle söyleyebilirim ki geçilir. Powerbank taşımak gibi bir dert yok.

• geçilmez paran çoksa tabi ayrı mesele
  • 6s kullanıcısı olarak şahsen iPhone 8 deki yeni kasayı bekliyorum. Hatta belki 8s i beklerim.

Resimdeki 5800mah aliexpressden aldığım kılıf beni 2 gün idare ediyor. 2-3 kez fullüyor
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berira -- 2 Ekim 2016; 21:51:08 >
  • Geçilmez. Deji batarya al keyfine bak 👍🏻

• İYF İ kullanıcısına yanıt
    Hocam ben geçtim 6S den 7 Plus'a. Batarya gerçekten çok fark ediyor. Geçmemin neden ise büyük ekran ve daha fazla olan bir batarya ömrü oldu, tavsiye ederim durum musaitse.

• Maddiyat meselesi tabi simdi ben 6s plustan niye 7 plusa geçiyimki 8-8s e kadar geçmem

• 7 plus'a vereceğin paranın daha azına 6s plus al. Pil kapasitesi aynı hatta çoğu şey aynı. 2gb ram ios işletim sistemi için çok bile. 1 gb fazlalık için 7 plus alınmaz. 6s plus'ım çok stabil çalışıyor sıkıntı yok. Oyun oynarsan 1 gün rahat gidiyor, oynamazsan 2 gün. Tavsiyem 6s plus'tır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berira

6s kullanıcısı olarak şahsen iPhone 8 deki yeni kasayı bekliyorum. Hatta belki 8s i beklerim.

Resimdeki 5800mah aliexpressden aldığım kılıf beni 2 gün idare ediyor. 2-3 kez fullüyor

Linki varmı

• Bende iphone 6 var 7 yi şükür alacak butcem de var, almaktan vazgecip ip 7s i bekliyecegim 7s dede yenilik olmazsa yine almam .degil 6s den,ekran kucuk olmazsa 5s den gecmek bile gereksiz ,6s ile tıpa tıp aynısı,ekran ppi degeri daha 326 bu çözünürlügün modası gecmis ips lcd ekran eskimis, yeni pil teknolojisi yok ,hersene iphone modellerin maliyeti 250-270 dolardı apple ın uyanıklıgı eski teknoloji parcalarını tedarikçilerinden fiyatlarınıda düsürüp bu seneki iphone 7 modeline tekrar taktıdı ve maliyetini 210 dolara düşürdü.buda %20-25 daha ucuz olması gerekirken fiyatınıda düşürmeden bizim gibi lerin önününe ısıtıp ısıtıp koyuyor. A11 dedikleri çip 16 nm finFET te calısıyor isterse 2500 mah koysunlar bu pil i sömürecektir,çip üreten firmalar,degil 16-14-10 simdi 7 nm de calısan yongaseti üzerinde calisiyor.bukadar eski bir teknojiye 4bin tl verenin durumuna gecekten acınır.ha hava atıyım diye alıyorum deseniz bu dinimizde haramdır Allah,ın insanlar icin yaratmış oldugu nimetlerle alıpta ona buna hava atıyım niyetiyle çalışması dahi haramdir.bunu yapmak diger din kardeslerimize birer zulüm sayılır alamıyacak durumda olan nice darda olan kardeslerimiz varki yüce Allah ın yanında degeri belki dünyalardan daha coktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bircancan -- 3 Ekim 2016; 5:17:07 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Berira

6s kullanıcısı olarak şahsen iPhone 8 deki yeni kasayı bekliyorum. Hatta belki 8s i beklerim.

Link bekliyoruz

• MysticDesign kullanıcısına yanıt
    http://s.aliexpress.com/BbimEjAv

• http://s.aliexpress.com/BbimEjAv

• Maddi durumun iyiyse geç hiç durma.

• Kesinlikle geçilmez. 6s den 7 ye geçmez için gerçek manada bir sebep yok. 7s bile tahmini olarak mantıksız buluyorum. 8 E kadar kullanmaya devam et. 6s ler ciddi anlamda başarılı ve hızlı telefonlar.

• 6S kullanıcılarının 7 ye geçmesi çok saçma bana göre. iPhone 7S yi bekleyin..

• quote:

Orijinalden alıntı: bircancan

Bende iphone 6 var 7 yi şükür alacak butcem de var, almaktan vazgecip ip 7s i bekliyecegim 7s dede yenilik olmazsa yine almam .degil 6s den,ekran kucuk olmazsa 5s den gecmek bile gereksiz ,6s ile tıpa tıp aynısı,ekran ppi degeri daha 326 bu çözünürlügün modası gecmis ips lcd ekran eskimis, yeni pil teknolojisi yok ,hersene iphone modellerin maliyeti 250-270 dolardı apple ın uyanıklıgı eski teknoloji parcalarını tedarikçilerinden fiyatlarınıda düsürüp bu seneki iphone 7 modeline tekrar taktıdı ve maliyetini 210 dolara düşürdü.buda %20-25 daha ucuz olması gerekirken fiyatınıda düşürmeden bizim gibi lerin önününe ısıtıp ısıtıp koyuyor. A11 dedikleri çip 16 nm finFET te calısıyor isterse 2500 mah koysunlar bu pil i sömürecektir,çip üreten firmalar,degil 16-14-10 simdi 7 nm de calısan yongaseti üzerinde calisiyor.bukadar eski bir teknojiye 4bin tl verenin durumuna gecekten acınır.ha hava atıyım diye alıyorum deseniz bu dinimizde haramdır Allah,ın insanlar icin yaratmış oldugu nimetlerle alıpta ona buna hava atıyım niyetiyle çalışması dahi haramdir.bunu yapmak diger din kardeslerimize birer zulüm sayılır alamıyacak durumda olan nice darda olan kardeslerimiz varki yüce Allah ın yanında degeri belki dünyalardan daha coktur.

Sallaya sallaya bi hal olmuşun, acil şifalar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.