Şimdi Ara

İphone 6 Pil Bilgileri Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu pil bilgileri, hangi uygulama ne kadar kullanmış. Tam doldurduktan 24 saat sonra mı görünmeye başlıyo. Şu an ekranda Pil bilgileri, iphne birkaç dakika kullandıktan sonra geçerli olacaktır yazıyor. 2 gün oldu hala görüntüleyemedim. Eski cihazımdan geri yükleme yapmıştım. Fikri olan var mı

• bende merak ediyorum
  • Neden görünmüyo :(
  • brkcnr kullanıcısına yanıt
    Tam olarak şarj ettiğinize emin misiniz? Belki saçma bir soru ama :)
  • Şimdi bende baktım da bende de görünmüyor neden acaba??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de bugün aynı sorun oldu çözebildiniz mi?
  • Bu sorun bende pili değiştirtikten sonra oldu. Sizde de pil değişikliği oldumu. iPhone pili beğenmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: ertosun

Bu sorun bende pili değiştirtikten sonra oldu. Sizde de pil değişikliği oldumu. iPhone pili beğenmedi

bende iphone 5s var bende de pili değiştikten sonra oldu. restore falan da ettim ama yok düzelmedi. siz sorunun sebebini bulabildiniz mi acaba ? veya çözümünü .

• arkadaşlar bende bekliyorum yok mu çözümü bilen batarya değişimi sonrası pili kullanan uygulamaları göremiyorum "pil bilgileri iphone birkaç dakika kullandıktan sonra geçerli olacaktır" ne yaptıysam bu uyarıyı veriyor
  • Ayni şekilde Pili değiştirdikten sonra ayni sorun bende var. Çözümünü bilen var mi?

• iPhone'un pilini değiştirdikten sonra aynı sorun benim telefonda da oldu. Ne yaptıysam düzelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Node -- 21 Nisan 2017; 20:18:52 >
  • konuyu hortlatacağım ama bende de aynı sorun oldu pil değiştirdikten sonra

nasıl çözeriz bilen var mı?
  • Bataryayı değiştirdikten sonra aynı sorun benim telefonda da oldu.Yetkili serviste değiştirmedim bataryayı, ondan mı kaynaklı acaba ? Var mı bunu düzeltmenin bir yolu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.