Şimdi Ara

iPhone 6'da 3G hızının bir süre sonra düşmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yaklaşık 2 aydır iPhone 6 kullanıyorum. zorlu app storeden aldım. yalnız birşey dikkatimi çekiyor. mesela 3G hızında 10-15 mb hız alıyorum bir süre sonra 3 saatte olabilir 8 saatde olabilir ama muhakkak oluyor. 0,25 kbte düşüyor hız. neden böyle oluyor. vodafone kullanıyorum.bundan önce 5C vardı onda böyle sıkıntılar yaşamazdım. sizde buna benzer sıkıntı oldumu hiç? çözümü varmıdır? Restoremi çeksem ? JB yok. servisemi versem ?

çok sinir bozucu bi durum. her seferinde uçak modunu bir kere açıp kapatmam gerekiyor.

yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prooge -- 30 Aralık 2014; 14:10:57 >

• prooge kullanıcısına yanıt
    Benimde internet hızım düşüyor. Hatta wifide de düşüyor. Safari bazen geç açıyor vs. 8.1.2 sürümdeyim. Bu sürümü hiç beğenmedim. Çok stabil değil benim için. Dört gözle 8.2 yi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

Benimde internet hızım düşüyor. Hatta wifide de düşüyor. Safari bazen geç açıyor vs. 8.1.2 sürümdeyim. Bu sürümü hiç beğenmedim. Çok stabil değil benim için. Dört gözle 8.2 yi bekliyorum

hocam bu problem ya 8.1.x sürümlerinde var yada iphone 6larda var yada benim iphone 6 sorunlu canımı sıkıyo bu sorun
  • prooge kullanıcısına yanıt
    Hocam 8.2 yi bekleyelim. İnşallah düzelir. Ama ben sürümden kaynaklandığını düşünüyorum.
  • Turkcell'den vodafone'a gectim. bendede aynı sorun var telefonum 6 plus.
    bende vodafone'dan oluyor sanıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: underwater

Turkcell'den vodafone'a gectim. bendede aynı sorun var telefonum 6 plus.

hocam peki Turkcell'deyken bu şekilde sorun yaşıyormuydunuz? belki vodafonedanda olabilir ?

sırf bu yüzden Turkcelle geçebilirim. çok can sıkıcı bir durum
  • Bendede bu sorun var. Hastane randevu sitesine giriyim dedim. Girmedi. Ve bu durum sık sık başıma geliyor.
    Iphone 6 Plus ve Turkcell kullanıyorum. Sınırsız 4GB paketim var.
    Arkadaşım Iphone 5 i ile direk girdi siteye. 8.2 ile düzelmezse bu sorun ben randevu alıp Apple Store a götüreceğim telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkeshnda -- 30 Aralık 2014; 16:23:11 >
  • 8.1 sürümündeyim ama ben böyle bir şey farketmedim. Cidden varsa can sıkıcı bir durum. Peki 8.2 ne zaman gelecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İronik Adam

8.1 sürümündeyim ama ben böyle bir şey farketmedim. Cidden varsa can sıkıcı bir durum. Peki 8.2 ne zaman gelecek?

hocam kolay kola farkedilmiyor. takip etmek gerek. ama o yavaş anına denk gelince çıldırtıyor insanı. uçağı aç kapa falan. takip edin bakalım hocam gelen bir sorun mu yoksa diye bakalım
  • Turkcell kullanyrm iphone 6 plus 8.1 yuklu aynı sıkıcı durum bende de var çözüm bilen varsa yardmcı olsn

• quote:

Orijinalden alıntı: prooge

quote:

Orijinalden alıntı: İronik Adam

8.1 sürümündeyim ama ben böyle bir şey farketmedim. Cidden varsa can sıkıcı bir durum. Peki 8.2 ne zaman gelecek?

hocam kolay kola farkedilmiyor. takip etmek gerek. ama o yavaş anına denk gelince çıldırtıyor insanı. uçağı aç kapa falan. takip edin bakalım hocam gelen bir sorun mu yoksa diye bakalım

Dikkat ederim bakalım.

• Bende de oldu, telefonu kapayip actim duzeldi. Umarim donanimsal sorun degildir, yabanci forumlarda da benzer seyler okudum cunku.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya Lte yi açıp Kapatın düzelir daha önce yüzlerce defa söyledim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: underwater

Turkcell'den vodafone'a gectim. bendede aynı sorun var telefonum 6 plus.

hocam peki Turkcell'deyken bu şekilde sorun yaşıyormuydunuz? belki vodafonedanda olabilir ?

sırf bu yüzden Turkcelle geçebilirim. çok can sıkıcı bir durum

Turkcell kullanırken 5s vardı onda böyle bir sorun olmamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan907kaan

Ya Lte yi açıp Kapatın düzelir daha önce yüzlerce defa söyledim

Hicam nasil her seferindemi yapicaz bunu yoksa birkereligine mi ? Siz nasil bunu buldunuz sizdede varmiydi? Lte ile bu sorunun pek alakasini anlayamadim?

• quote:

quote:

Hicam nasil her seferindemi yapicaz bunu yoksa birkereligine mi ? Siz nasil bunu buldunuz sizdede varmiydi? Lte ile bu sorunun pek alakasini anlayamadim?

Bu sorun arada bir oluyor yazılımsal birşey. LTE yi aç zaten Türkiye'de lte yok 3G bağlanacak sonra 5 dk öyle gezin sonra tekrar 3G ye geçir sorun düzelicktir.

• quote:

quote:

quote:

Bu sorun arada bir oluyor yazılımsal birşey. LTE yi aç zaten Türkiye'de lte yok 3G bağlanacak sonra 5 dk öyle gezin sonra tekrar 3G ye geçir sorun düzelicktir.

Bu sorun oldugundami yapacagiz bunu hocam ? Her seferinde bunu yaparsak sikinti zaten ucak modunu acip kpyincada duzeliyor. Baska bi cozumu varmi acaba bu yuzden teli servise vermeye gerek varmi sizce

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu sorun oldugundami yapacagiz bunu hocam ? Her seferinde bunu yaparsak sikinti zaten ucak modunu acip kpyincada duzeliyor. Baska bi cozumu varmi acaba bu yuzden teli servise vermeye gerek varmi sizce

Bu sorun tek sizde yok yani ensişelenmenizede gerek yok. Yazılımsal bir sorun yeni İOS sürümleri ile düzelir diye düşünüyorum.

• türkiye'de internet alt yapısı çok kötü en büyük sebebi bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Drebin

türkiye'de internet alt yapısı çok kötü en büyük sebebi bu.

Hocam daha onceden boyle bir sorun yoktu. Ve hala iphone 5 sahipleri yasamiyor sadece iphone 6 ve 6 pluslarda var bu sorun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.