Yüzbaşı
23 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 57 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Alacaklar için uygun fiyatlı olduğunu düşündüğüm için paylaşıyorum.

Aynı zamanda 25 tl mobilden ilk alışveriş kodu ile birlikte 105 TL ye denk geliyor bence gayet uygun :)

https://www.amazon.com.tr/dp/B07XRW6NVS/ref=gbps_img_s-5_ef58_a08212c0?smid=A1UNQM1SR2CHM&pf_rd_p=41bc6495-6774-44e6-9bc9-af37e1fcef58&pf_rd_s=slot-5&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=A1UNQM1SR2CHM&pf_rd_r=1PSVDYEWK74MSN8YS7JB

Discord sunucumuzda kurulacak valorant bölümüne mod adayı arıyoruz. Sunucumuzda aktif olarak farklı oyun tarzlarında oyunlar oynanıyor bizde ilaveten bir taraf daha oluşturmak istiyoruz . Başlıkta dediğim gibi kendimize bu işi yüklenebilecek sorumluluk sahibi bir kişi arıyoruz.

Discord iletişim: Rozak#7049

Hızlı maç - ranked ve unranked oynayan bir oyuncu grubumuz mevcut, küfür etmeyen ve her yaştan oyuncuyu barındıran samimi bir ortamımız var. Gelmek isteyenler dc den ekleyebilir :)

DC: Rozak#7049

YAŞ, CİNSİYET VB GİBİ HİÇBİR KOŞULUMUZ YOK TEK KRİTERİMİZ SAYGI :)

Konu yanlış yerde ise yönetim ve sevgili üyelerden özür dilerim,

Bir grup arkadaş ağırlıklı olarak Rainbow Six Siege ve Rocket League oynuyoruz bunun yanında azda olsa cs:go. İstediğimiz ise birkaç kişiyi daha kendimize katıp ortak bir eğlence yaratmak.

HİÇBİR ŞEKİLDE YAŞ VS ÖNEMLİ DEĞİL, TEK KRİTERİMİZ SAYGI !

Pm yoluyla ulaşabilirsiniz :)

Bir grup arkadaş ağırlıklı olarak Rainbow Six Siege ve Rocket League oynuyoruz bunun yanında azda olsa cs:go. İstediğimiz ise birkaç kişiyi daha kendimize katıp ortak bir eğlence yaratmak.

Bugün yakın çevremden biri test yaptırdı ve hemen akşamına sonucu e devlete girilmişti. Test sonucunda riskli değil yazıyor. Bu tam olarak ne demek hasta değil ama taşıyıcı mı anlamı ne bu yani. Daha önce benzer bir durumla karşılaşan var mı ?

Soru Basit : Covid-19 testimin sunucu ne ?

Verilmesi gereken cevaplar : POZİTİF / NEGATİF

Gelen cevap RİSKLİ DEĞİL // ne demek şimdi bu negatif mi yani ? kendine riskli değil ama çevresine mi riskli, Yada kendisine riskli çevresine değil içinde mi yaşıyor demek(artık dalga geçme noktasındayım) !
ak 47 frontside misty, ak 47 bloodsport ve ak 47 point disarray alınır.
Sadece paylaşmak isterdim kesinlikle reklam yapma vs amaçlı değil.

20 tl lik sandıktan çıkan oyun.

Call of Duty: Black Ops 4

Kanıtı: resimag.com/p1/c0c06c1ebe9.jpeg

Bilmeyenler için oyun 400 tl filan
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 619
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 9.234 (Bu ay: 256)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 84 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Taşınabilir Bilgisayarlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.