Şimdi Ara

iPhone 6 alırım çünkü VS. iPhone 6 almam çünkü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar sızıntılar malum. 3 aşağı 5 yukarı tasarım ve özelliklede malum.

ALMAM ÇÜNKÜ : Ben şahsen Galaxy Mega ve Xperia Z Ultra tecrübe ettim ve büyük ekranın telefonda pek kullanışlı olmayacağı kanaatindeyim. iOSu büyük ekran da tecrübe edeceksek iPad var onunla devam ederim. Artı sızıntılardaki iPod tarzı tasarımı hiç beğenmedim..

sizlerdende görüş ve önerilerinizi bekliyorum dostlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bi bismillah tanıtılsında öyle konuşuruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 6 almam çünkü telefonum var

Bu kadar tüketim çılgını olmayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullandığın telefonlar 6.3-6.44"

4.7"lik iPhone gelirse tadından yenmez ben bile yurtdışından bulup getirtebilirim o derece.
    Elimdeki LG G 4.7" ve bence tek elle kullanmak ve oyun-film için en ideal boy. Zaten bir zamanlar çoğu telefon bu boyutlardaydı bence gayet ideal.
  • iPhone 6 alırım çünkü 2 sene güncel kasayı kullanacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

kullandığın telefonlar 6.3-6.44"

4.7"lik iPhone gelirse tadından yenmez ben bile yurtdışından bulup getirtebilirim o derece.
    Elimdeki LG G 4.7" ve bence tek elle kullanmak ve oyun-film için en ideal boy. Zaten bir zamanlar çoğu telefon bu boyutlardaydı bence gayet ideal.

Kullandığım telefonlar
    Ericsson t68/t68s
    Nokia 3210/8210/8250/8890/n72/n95
    Samsung Note/Note2/S3mini/S3/S4/Galaxy Mega
    Sony P900/Xperia Ultra Z
    iPhone 2G/3G/3GS/4S/5

Sadece Galaxy Mega ve Z Ultra tecrübelerime dayanarak açmadım bu konuyu dostum.. Ancak sizde haklısınız tabiki..

• İp6 konularından baymış durumdayım ama sizin mantıklı yorumların hatırı var...
    4s ve ipad 4 sahibiyim,iphone 6'yı heyecanla bekliyorum,
    hem safir hem de büyük ekran iphone kullanmanın büyük keyif vereceğini düşunüyorum...

• İphone 6 almam çünkü 5s im var ve 2-3 sene telefon değiştirmeyi düşünmüyorum

• Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    Mantıklı yorum yapan diğer bir forumdaşta sizsiniz teşekkür ederim fikir paylaşımınız için :)

• Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Bende 6 beklemeycek ve 5S alacağım Allah izin verirse...

• KARDANADAM34 kullanıcısına yanıt
    Uzay grisi rengi tavsiye ederim kendimdede var ne renk atması nede ezilme felan var cok çekici duruyor

• İphone 6 alirim cunku buyuk ekran ve daha gelismis ozellikler beni heyecanlandiriyor

İphone 6 almam cunku tasarimi sizan haberlerdeki gibi olursa 5s ile yola devam cunku 5s imle cok mutluyuz

• IPhone 6 almam cunku 3gs-4s yada 5c-5s kadar kompakt bir cihaz olmayacak oyle buyuk telefona da ihtiyacim ne yazik ki olmayacak o yuzden 4s imle aynen devam en olmadi 5s alabilirim

• iPhone 6 almayacağım çünkü onla da oyu oynayıp müzik dinleyip sosyal medyayı takip edeceğim ve iPhone 5'im daha ölmedi o yüzden aşırı gereksiz ne zaman iOS 7'li iPhone 4 haline düşer o zaman gider en güncel iPhone'u alırım. Tüketim çılgınlığına gerek yok.
  • 6 almam çünkü 5S gayet işimi görmekte ve ekran boyutunu yeterli görüyorum. Şahsen ekran haricinde kullanıcıyı memnun edecek çok önemli özellikler geleceğini 6 da düşünmüyorum.
  • Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz dikkate alınacak dostum.. Bu arada WRC takip ediyorsanız profil fotoğrafınızı VW Polo WRC ile değiştirme vakti gelmiş haberiniz olsun :)

• KARDANADAM34 kullanıcısına yanıt
    Takip etmiyorum hocam Bir ara o resmi koydum öyle kaldı

• Umarım 4.7" gelir.

• Suya dayaniklilik ozelligini istiyorum.eger guzel bir cihaz olursa alacagim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sserdar93

Suya dayaniklilik ozelligini istiyorum.eger guzel bir cihaz olursa alacagim.

Olma ihtimali uzakta gözükse evet size katılıyorum dostum. iPhone ile sualtı çekim yapabilme ihtimali kulağa oldukça hoş geliyor..

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.