Şimdi Ara

Iphone 6 / 6+ En uygun tempered glass (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
5
Favori
6.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: busterr

Bende iPhone 6 için temperli cam arıyordum özellikle şu kenarlarının kıvrımlı olmasından dolayı tüm ekran koruyucular ekranı tam kaplamıyor çirkin duruyor. Ama iLoome markasının temperli ekran koruyucusu dünyanın ilk iP6 için kıvrımlı kenarları da kaplayan ekran koruyucusuymuş ona rastladım araştırırken. Şuan benim telefonum 5S'te yine iLoome temperli can kullanıyorum ve çok memnunum, 6 için de oradan ısmarladım 2 hafta sonra gelecek bakalım inşallah memnun kalırım.

dostum şu kıvrım olayı ve ekranı tam kaplamaması muhabbeti beni de çok sinir ediyor. 2 cam ekran koruyucuyu geri gönderdim. bildiğin hatalı kesim. dokunmatik ekrana kadar içeri giriyordu kesimi.

senin cam ekran koruyucun geldi mi bizi bilgilendirir misin bizi. ya da derdime çare bildiğin sağlam başka bir ekran koruyucu var mı? lütfen yardımcı olursan çok sevinirim...

• donanıMüdavim kullanıcısına yanıt
    Dün geldi hem ekran koruyucu hem kılıf ikisi de iloome'nin. Çok beğendim ben valla tam oturdu ekrana hiç sorun çıkarmadan baloncuksuz vs gayet de ince ikisi de tam uyumlu

http://www.iloome.com/iPhone-Screen-Protector-Arctic-White/dp/B00NYCI1Z2
    http://www.iloome.com/iPhone-4-7-Case-Hybrid-Shadow/dp/B00PMN4IGM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 6 Aralık 2014; 14:15:59 >

• quote:

Dün geldi hem ekran koruyucu hem kılıf ikisi de iloome'nin. Çok beğendim ben valla tam oturdu ekrana hiç sorun çıkarmadan baloncuksuz vs gayet de ince ikisi de tam uyumlu

http://www.iloome.com/iPhone-Screen-Protector-Arctic-White/dp/B00NYCI1Z2
    http://www.iloome.com/iPhone-4-7-Case-Hybrid-Shadow/dp/B00PMN4IGM

Dostum buraya cam ekran koruyucunun 3-5 fotoğrafını koyabilir misin. Ama fotoğraflarda telefonun ekran ışığı açık olmasına özen gösterirsen çok sevinirim. Çünkü biz de ekrana nasıl oturduğunu tam olarak görmüş oluruz. Uygun olduğunda bekliyorum dostum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Akşam koyarım uygun bir vakit
  • quote:

Teşekkürler beklemedeyim.

Fikir verebilecek açılardan çekmeye çalıştım kılıflı ve kılıfsız buyur dostum ;

Iphone 6 / 6+ En uygun tempered glass Iphone 6 / 6+ En uygun tempered glass Iphone 6 / 6+ En uygun tempered glass Iphone 6 / 6+ En uygun tempered glass Iphone 6 / 6+ En uygun tempered glass Iphone 6 / 6+ En uygun tempered glass Iphone 6 / 6+ En uygun tempered glass Iphone 6 / 6+ En uygun tempered glass

• quote:

Fikir verebilecek açılardan çekmeye çalıştım kılıflı ve kılıfsız buyur dostum ;

Iphone 6 / 6+ En uygun tempered glass Iphone 6 / 6+ En uygun tempered glass Iphone 6 / 6+ En uygun tempered glass Iphone 6 / 6+ En uygun tempered glass Iphone 6 / 6+ En uygun tempered glass Iphone 6 / 6+ En uygun tempered glass Iphone 6 / 6+ En uygun tempered glass Iphone 6 / 6+ En uygun tempered glass

Cam ekran koruyucu tr den alabilme imkanım var mı acaba? Baya güzel gibi geldi bana?

Türkiye'de yok bildiğim kadarıyla. Ben sitesinden aldım Türkiye'ye gönderim yapıyorlar. Yalnız 12.99$ mu ne ulaşım ücreti var yani toplam 37$'a mı ne gelir tek başına alırsanız. Yine buradaki Spigen cam ekran koruyucu fiyatına geliyor, ondan daha iyi olması cabası.

• busterr kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Ne kadar sürdü elinize ulaşması?

• huseyinss kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, 23 Kasım'da verdim siparişi 5 Aralık'ta ulaştı elime.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Türkiye'de yok bildiğim kadarıyla. Ben sitesinden aldım Türkiye'ye gönderim yapıyorlar. Yalnız 12.99$ mu ne ulaşım ücreti var yani toplam 37$'a mı ne gelir tek başına alırsanız. Yine buradaki Spigen cam ekran koruyucu fiyatına geliyor, ondan daha iyi olması cabası.

Türkiye'den bulabilsem alırım ama yurt dışından almak istemiyorum açıkçası ya da aynı kalitede başka bir markayı arayacağım muhtemelen.

• busterr kullanıcısına yanıt
    Kullandığım kılıfa uyacağını bilsem hemen alacağım ama emin değilim. Yoksa çok beğendim

• Bize Türkiye'de bulabileceklerimizden bahset. Screen Mate bulsam alırım hemen ama yok.
  • quote:

Bende dun siparis verdim iloome ekran koruyucu merak ettigim size kac gunde geldi? Takipte yok galiba usps tasiyor.

• Spigen iPhone 6 Screen Protector GLAS.tR SLIM aldım, siz almayın. Bırakın ekranı kaplamayı, dokunmatik ekranda bile sağlı sollu 1'er mm. boşluk var
    http://www.spigen.com.tr/Spigen-iPhone-6-Screen-Protector-GLAStR-SLIM-47,PR-788.html

Buff Türkiye'ye mail attım, oldukça tatmin edici bilgi verdiler, ben Buff alacağım.
  • iloome'nin cam ekran koruyucusu ekranı tam kaplamasına rağmen etrafındaki siyah veya beyaz çerçeve çirkin bir görüntü veriyor. Aşağıdaki resimden çıkıntıyı çok net algılayabilirsiniz.
     Iphone 6 / 6+ En uygun tempered glass
  • fofer kullanıcısına yanıt
    İloome a baktin mi bende spigen dusunurken bir baktim ki iloome komple kapatiyor cami verdim siparisi buff nasil? Sitesine baktimda fotograftan belli olmuyor tam kapattigi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fofer

Spigen iPhone 6 Screen Protector GLAS.tR SLIM aldım, siz almayın. Bırakın ekranı kaplamayı, dokunmatik ekranda bile sağlı sollu 1'er mm. boşluk var
    http://www.spigen.com.tr/Spigen-iPhone-6-Screen-Protector-GLAStR-SLIM-47,PR-788.html

Buff Türkiye'ye mail attım, oldukça tatmin edici bilgi verdiler, ben Buff alacağım.

Ben de aynı koruyucu kullanıyorum. Camın kalitesine tek lafım yok ama yandaki boşluklar gerçekten can sıkıcı. Daha iyi bir koruyucu bulsam hemen söküp atıcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle

quote:

Orijinalden alıntı: fofer

Spigen iPhone 6 Screen Protector GLAS.tR SLIM aldım, siz almayın. Bırakın ekranı kaplamayı, dokunmatik ekranda bile sağlı sollu 1'er mm. boşluk var

Ben de aynı koruyucu kullanıyorum. Camın kalitesine tek lafım yok ama yandaki boşluklar gerçekten can sıkıcı. Daha iyi bir koruyucu bulsam hemen söküp atıcam.

Aynen cam çok kaliteli, daha önce iphone 5 te kullanmıştım, darbe almasına rağmen kırılmamıştı.
    iloome ile ilgili farklı bir forumda bir arkadaş konu açmıştı, kendisi oldukça memnunum demişti, ama çıkıntı varsa işim olmaz.
    Ben Buff yada Clear Coat almayı düşünüyorum ama Clear Coat da köşelerden (cam kavisli olduğu için) açılma yapıyormuş.
    Buff son tercihim olacak sanırım.

• fofer kullanıcısına yanıt
    İloome'de çıkıntı var. Arkadaşın eklediği resimde çerçeveye dikkatli bakarsanız tepsi gibi havada duruyor.

Bazen camı söküp normal jilatin mi kaplasam diye düşünüyorum ama camın jilatine göre artılarını göz önünde bulundurunca vazgeçiyorum. Sorunsuz güzel bir cam koruyucu bulabilirseniz lütfen bana da haber verin. :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.