Şimdi Ara

iPhone 5s renk seçimi !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar arkadaşıma telefon almaya gideceğiz birazdan ama renk konusu kafamızı karıştırdı malum 5 te siyah renk soyuluyordu 5s te bu sorun var mı beyaz yada gold alıcaz ikisi arasında siz olsanız hangisini saçerdiniz cevaplarınızı bekliyorum acil bir şekilde iyi günler

• iPhone 5 e göre daha iyi dayandığı aşikar ama halen soyulmanın önüne tam olarak gecilememis gözüküyor,Gold için de aynı durumun söz konusu olduğunu söyleyenler var ama kuzenim 1 kasımdan beri kullanıyor herhangi bir sorun göremedim,ben en garanti renk olan Silver i kullanıyorum ve önerim bu yönde olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım aşırı pinpirikli bu duruma çok düzenli telefonunda kılcal çizik olsun kafayı yer öyle bir yapısı var ben buna gold al derim beni dinler sonra soyulur kese valla beni silver daha mı iyi diyosun
  • Silver al

• potur kullanıcısına yanıt
    Bu konularda dikkatli bir insansa Silver dan başkası yalan ,emin ol başka bir uye de bu cevabi verir.Bende çok dikkatli olduğum ve en küçük cizikte cihazdan soguyacagim için bu renk alıyorum yoksa aklım hep asıl ve karizmatik duruşuyla uzay grisinde

Tamamdır silver aldırayım o zaman teşekkürler
  • potur kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun şimdiden hocam

Eyv.
  • Silver al bendeki gold fena soyuldu.

• Silver alsın diyer renkler hikaye

• Teşekkürler arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Silver al bendeki gold fena soyuldu.

telefonu nasil kullaniyorsunuz? o kadar kolay mi ciziliyor? ben de gold almayi dusunuyordum.

• quote:

neresi soyuldu özellikle?
  • Kilifsiz kullaniyorum illaki ciziliyor soyuluyor.

• Sormayı unuttum arkadalar nakit para ile İstanbul dan nereden alınır
  • quote:

Hocam ciddimisin darbe sonucumu yoksa 5 teki gibi kenliğindenmi dökülüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 2 ay önce siyah arkası gri aldım. iphone'un internet sitesinde kılıfsız kullanıyorum henüz bir sorunla karşılaşmadım ama hor kullanan biri değilimdir. Benimle birlikte bir arkadaşımda beyaz arkası sarı olanından aldı kılıflıyken teli duvara fırlatmasına rağmen onun tel de sağlam :)
  • prank31 P kullanıcısına yanıt
    Oyle bir darbe almadi ama masaya felan koyarken surtuyor. Yani o yuzden olabilir.

• Kesinlikle Gold İki kere Silver aldım ama keşke 100 TL fazla verip Gold alsaydım diyorum. Ayrıca Silver da soyuluyor ama ışık altında çok dikkatli bakarsanız anlaşılıyor. Gold alın, bir tane de şeffaf iyi koruyan bir kılıf (Speck Gemshell gibi) alın ve rahatınıza bakın.
    Bu arada ayıptır söylemesi yılbaşından önce elmasepeti.com'dan Speck FabShell kılıf almıştım 42 TL'ye şimdi 80 TL olmuş Telefonum çok sert bir düşmeden bu kılıf sayesinde tek bir çizik almadan kurtuldu, tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milk with Oreo -- 6 Ocak 2014; 18:08:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: potur

Sormayı unuttum arkadalar nakit para ile İstanbul dan nereden alınır

Vatan Bilgisayar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.