Şimdi Ara

iPhone 5S iOS 8 [Şarj Süresi] Herşey İlk Mesajda (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
6
Favori
27.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yükleyen arkadaşlar fotoğraf galerisinin görünümünü ekleyebilir mi?
  • :) Valla böyle giderse bende kapatacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Alper- -- 18 Eylül 2014; 11:35:30 >
  • 3G mevzusundan dolayi bene yüklemeden önce tereddüt ettim hatta yosemite e kadar yüklemicektim ama dayanamayip güncelledim. Suana kadar da bi sikintiyla karsilasmadim
    3G probleminide turkcell ile hallediyorum . Iphone 5 buarada
    http://hizliresim.com/AYAbGL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremsen1 -- 18 Eylül 2014; 12:03:05 >
  • Şu ios8'den tek beklentim hücresel bağlantıyı aktif/deaktif edecek bir tuş koymalarıydı alt bara ne yazik ki koymamışlar. ufak tefek buglar var ve nadir olarak bazı yerlerde ana sayfaya dönüyor uygulama kapanma gibi. Bence ios 7.1.2 si olanlar bir kaç hafta daha beklese daha sorunsuz bir ios8 i yüklerler.
  • Su anda yurt disindayim. Hucresel veriyi kapattim. Biliyorsunuz 3G yurt disinda kullanmak çok pahali. Zaten orada baska telefon kullaniyorum. Sorum hucresel veriyi kapatmam yeterlimidir?
  • iphone 4s yükledim. Ekran bir tuaf oldu ya :)
  • telefondan guncelleme yapinca telefon rehberi, resimler vs siliniyor mu? telefonum icloud ile senkronizasyonsuz.
  • 5S şarjı fena yiyor bu kadar beklemiyordum wifi ile bağlı telefonu gece hep tam şarjlı bırakır sabah 99-100 ile uyanırdım şimdi 90 yazdığını gördüm. Biraz nette gezince de direkt düşüşe geçti. Güncellemeyin.
  • Ana ekranda iken wifi gibi hücresel veri de kapatylabiliyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mocle -- 18 Eylül 2014; 12:32:48 >
  • ben avea nın online işlemler uygulamasından 3G yi kapattım ama geri açamadım kapalı gösteriyo aç dediğim zaman mesaj geliyo 5555 ten talebiniz alındı falan diye akşamdan beri ne gelen var ne giden bir bilginiz var mı bu konuda
  • Herkes bi isyan havasında , sanırım o kadar beklenildiğine değecek bir sürüm değil ios8

Bende hemen geçerim diye düşünüyordum ama yorumları okuduktan sonra vazgeçtim
    İyileştirmeler yapıldıktan sonra geçmek daha uygun bence cihaz suan su gibi akıyor 7.1.2 / 5S , güncelleyip sıkıntı çekeceğime seri şekilde kullanırım daha iyi

+ olarak 3G sürekli açık olduğu zaman iyi güzel internetten iyi verim aliyoruz da sürekli şarj aleti ile dolaşip heryerde priz aramakta sorun oluyor biraz :)
  • tamamen formatlayıp ios 8 yüklersek daha verimli olur mu?
  • SwiftKey ne kadar gereksiz bir şeymiş
  • 3g kapatamamk kötü olmuş. Kimse kapatmak istemiyor ama 3000 mah da batarya istiyor desene tam gün kullanmak hayal oldu.
  • 4S cihazıma yükledim. Hücresel altında Hücresel Veri ve 3G'yi Etkinleştir seçenekleri var. 3G'yi Etkinleştiri kapatınca Edge hızına geçiyor. 5S, LTE olduğu için farklı çalışıyor demek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GALDER -- 18 Eylül 2014; 13:23:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2000watts

Su anda yurt disindayim. Hucresel veriyi kapattim. Biliyorsunuz 3G yurt disinda kullanmak çok pahali. Zaten orada baska telefon kullaniyorum. Sorum hucresel veriyi kapatmam yeterlimidir?

Hücresel kapalıysa internet kullanmaz merak etmeyin. Arkadaşların dediği 3G çekimle alakalı olan. Yani 2G-3G düğmesi yok diyorlar.

Bu arada millet yine ios 8 e giydiriyor ama aynı durum geçen sene ios 7 ye geçerken olmuştu. Onda da "bu ne la b.k gibi, hiç sevmedim, en iyisi ios 6" vs vs diyenler oldu ama ne oldu piyasada ios 6 kullanan yok şuan. herkes ios 7 ye alıştı. Aynısı ios 8 için de geçerli. ios yeni çıktığında bu tarz sorunlara herkesin alışık olması lazım. bir hafta içinde 8.0.1 çıkar merak etmeyin. çok güzel özellikleri var ios 8 in. ben uygun olduğum zamanda yükleyeceğim. mutlaka hataları vardır ama asla kötü değildir. 3G olayında direnenleri anlamıyorum. Ben telefonu aldığımdan beri 3g yi hiç kapatmadım, hiç de şarj sorunu yaşamadım. hücreseli kapatın yeter gerisi hikaye.

• iPhone 5 'e kuracağım şimdi. Bakalım neler bekliyor biz 5 kullanıcılarını. Sonuçları buraya not düşerim.
  • 5s kullanıcısıyım, 3g'yi istediğim zaman kapatabiliyorum. Eğer ki bahsettiğiniz eskisi gibi hücresel ve 3g'nin ayrı bölümlerde kapatılması ise evet yalnızca 3g mevcut artık.  iPhone 5S iOS 8 [Şarj Süresi] Herşey İlk Mesajda iPhone 5S iOS 8 [Şarj Süresi] Herşey İlk Mesajda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrydaFriend -- 18 Eylül 2014; 13:32:19 >

• arkadaşlar ios 8 ile gelen yeni wallpaper lar şu aşağıdakilermi?

http://www.idownloadblog.com/2014/09/10/new-ios-8-wallpapers/
  • şimdi millet ios 7.1.2 bok atıp ios 6 ya allah diye taparlardı..

şimdi ios 8 geldi yaa ios 7.1.2 sürümü allah diye tapacaklar en iyi en stabil sürüm olacak bakın görün :):):):)::)
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.