Şimdi Ara

iPhone 5S iOS 8 [Şarj Süresi] Herşey İlk Mesajda (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
440
Cevap
6
Favori
27.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPad 2 de deneyen??
  • rehberdeki kişilere atanan resimler yine ufacık mı, yoksa tam ekran mı?
  • Avea hat kullanıyorum. Avea Online İşlemler uygulamasından Profilim>Hat Ayarlarım>3g Servisi bölümünden 3g kapatılabiliyor.

Bilginize.
  • 3g yi kapatma ayarının olmamasını savunan adamlar var.3g yi kapatarak 1 günü çıkartamıyorduk artık günde 3-4 kere şarj ederiz.Bu kadar körü körüne savunmayın şu elmayı.
  • şuan ykleniyor
    bakalım nasıl
  • ios7 için de yedeğe gerek yok demişlerdi.bir yükledim makina herşeyiyle sıfırlandı.inanmıyorum o safsatalara.
  • ios 6 yüklü Yphone 5'im var ve yazılım güncelleme kısmında hala 7.1.2 son sürüm olarak gözüküyor.

ios 8 kurmak için illa önce 7'yi mi kurmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi godzilla87 -- 18 Eylül 2014; 15:15:44 >
  • gene 3g dugmesi yok bu apple'a diycek birsey yok artik,,,

bu arada iphone 5 sanki hizlandi gibi ama bazi yerlerde kucuk gecikmeleri hissediyorum,,,6 satmak icin yapmistir apple
  • jb den vazgeçiyimmi şimdi
  • okadar yer açacağız yükleyeceğiz yükeldikten sonra 5 GB yeri işgalmi edecek :) Peki zeki müren de bizi görecek mi :)
  • okadar yer açaca?yz yükleyece?iz yükeldikten sonra 5 GB yeri i?galmi edecek :) Peki zeki müren de bizi görecek mi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tucekny

Avea hat kullanıyorum. Avea Online İşlemler uygulamasından Profilim>Hat Ayarlarım>3g Servisi bölümünden 3g kapatılabiliyor.

Bilginize.

Acaba o hattinizin 3G desteğini kapatıyor olmasın? Dikkat edin, şebeke yine 3G'dir, sadece 3G aboneliginiz iptal oluyor. Yani hat sonuç olarak 2G olmuyor, 3G'de kalıyor.
  • 6 alamiyosaniz yuklemeyin abi ne gerek var agirlasmaya
  • Arkadaşın dediği gibi android cihazlarda 3-4 senedir bulunan şeyleri yenilik olarak yayınlamaları gerçekten Apple için komik olmuş. Dikte ne dikte ne acaba diye düşünüp duruyodum meğerse yıllardır android cihazlarda olan öneri sistemiymiş
  • 3g yi kapatamıyorum diye ağlayanlar, birde şöyle düşünün adamlar için 3g bizim kullandığımız edge gibi bir şey, biz 2008 in teknolojisiyle internete bağlanıyorsak onların suçu değil bizim suçumuz kaç yıl oldu halen 4g gelicek diye bekliyoruz. Zate edge 'e kullanmadığınız zaman alıyordunuz ben edge'e aldığımda whatsappta bile düzgün mesajlaşamıyordum bırakın internette dolaşmayı. He tabiki 3g tuşunun kaldırılmasını desteklemiyorum bencede olmalıydı sonuçta kişiye kalmış bir seçenek bu ama bu kadar olay yapmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

3g yi kapatamıyorum diye ağlayanlar, birde şöyle düşünün adamlar için 3g bizim kullandığımız edge gibi bir şey, biz 2008 in teknolojisiyle internete bağlanıyorsak onların suçu değil bizim suçumuz kaç yıl oldu halen 4g gelicek diye bekliyoruz. Zate edge 'e kullanmadığınız zaman alıyordunuz ben edge'e aldığımda whatsappta bile düzgün mesajlaşamıyordum bırakın internette dolaşmayı. He tabiki 3g tuşunun kaldırılmasını desteklemiyorum bencede olmalıydı sonuçta kişiye kalmış bir seçenek bu ama bu kadar olay yapmayın.

Konudan tamamen uzağım bakınırken gördüm mesajınızı. 3G kapatıp edge kullanmak isteyenler büyük ihtimalle şarj ömrünü uzatmayı amaçlıyordur. Kimse 4G-3G-2G teknolojisinden bahsetmiyor heralde. Sonuçta kullanılacak cihazlar aynı ama kullanıma göre görülecek şarj süresi farklıdır.

Özet: 2G kullanımındaki amaç internet hızının önemli olmadığı yerlerde şarjdan tasarruf sağlamaktır.

Üstteki cümlemi bitirmeden aklıma geldi , bazı yerlerde 3G çekmediği halde 2G çekebiliyor bundan yakınanlar olmuş olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

3g yi kapatamıyorum diye ağlayanlar, birde şöyle düşünün adamlar için 3g bizim kullandığımız edge gibi bir şey, biz 2008 in teknolojisiyle internete bağlanıyorsak onların suçu değil bizim suçumuz kaç yıl oldu halen 4g gelicek diye bekliyoruz. Zate edge 'e kullanmadığınız zaman alıyordunuz ben edge'e aldığımda whatsappta bile düzgün mesajlaşamıyordum bırakın internette dolaşmayı. He tabiki 3g tuşunun kaldırılmasını desteklemiyorum bencede olmalıydı sonuçta kişiye kalmış bir seçenek bu ama bu kadar olay yapmayın.

Bence olay yapılacak kadar büyük bir şey bu. Seçenek koyulması lazımdı. Teknolojiyle ne alakası var bunun madem teknolojilerine güveniyorlar 3G açıkken şarjı sömürmesin.

Ben dışarıda derse girdiğimde neden 3G açık olsun ki telefon cebimde. Dışarıdayken hiçbir siteye girmeyeceğim, video izlemeyeceğim ben belki ve şarjım uzun gitsin istiyorum. Aynı zamanda birisi Whatsapp'tan yazınca göreyim, mail gelirse haberim olsun istiyorum ve bunu 2G hızıyla gayet rahat sağlayabiliyorum güzel bir teknoloji bu 2G, şarjı koruyor.

• iPAD2 ye yükleyen yok mu=??
  • siz bence o telefonu kullanmayın be hocam..

o daha iyi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakarboy -- 18 Eylül 2014; 17:01:43 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.