Şimdi Ara

iPhone 5S im yamukmuş(SS Geldi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iPhone 5S im yamukmuş(SS Geldi)

31.01.2014 de vatan bilgisayardan Gold 5S almıştım. Kutuyu açıp telefonu ilk elime aldığımda ses açma/titreşim switch inin biraz yamuk olduğunu görmüştüm. Önemsemeyip bir bumper alıp takmıştım ve öyle kullanıyordum. Dün akşam aklıma iPhone 5 te olan yamulma olayları geldi. 5S te hiç duymadım düzelttiler heralde diyip bumper ı çıkardım ve telefonu incelemeye başladım. Kendi telefonuma nazar değdirdim sanırım :) ses kısma tuşundan yukarı taraf sağa doğru çok az eğrilik vardı. Ilk önce göz yanılması sandım ama arkadaşlara da gösterdim onlarda yamuk olduğunu söylediler. Zaten kulaklık girişide aldığımdan beri sağa doğru eğriydi. Bugün hastane çıkışı vatana gittim ve durumu anlattım. Müşteri hizmetlerindeki görevli önce bir telefonu inceledi sonra birşey yok dedi. Nasıl yok dikkatli bakın dedim. Ilk defa böyle birşeyi sizden duyuyorum diyip güldü. Bende iPhone 5 lerde kronik bir sorundu dedim. Yine gülümsedi. Herneyse eğer istiyorsanız kutu, fatura ve tüm aksesuarları getirin garantiye yollayalım dedi. Bende kutu ve faturayı götürüp teslim ettim. Aslında vermeden önce fotoğraflarını çekmiştim ama rom yüklerken yedeklemeyi unuttuğum için hepsi gitti. Şimdi garantiden ne cevap gelecek bakalım. Gelişmeleri sizlerle paylaşırım. Sizce değişim olur mu yoksa kullanıcı hatası diyip geri mi yollarlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0tyldrm0 -- 29 Mart 2014; 13:33:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• değişim olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım

• Gözlemlendi ve hiçbirşey bulunamadı. Genpaysa hatayı görse bile yapmaz .

****** Bİ FİRMADIR O FİRMA
  • Genpaya göndereceklerini söylediler. Onu görüp hata yok diyemezler sanırım

• değişim olur

• Vatan pcdeki adam görmediyse genpa hiç görmez

• Vatandaki vatandaşlar daha önce yamulma diye birşey duymamışlar. Ilk gittiğimde 2 bayan baktı ve direk evet yamuk garantiye yollayın dediler. Diğerleri görmezden gelmek istedi bence

• Keske gondermeseydın kullanıcı hatası dıyecekler ve baska bı arızan oluncada yapmıcaklr zarar vermısın dıye

• Cihazda en ufak bir darbe, çizik yok. Kullanıcı hatası derlerse direk hakem heyetine giderim

• 0tyldrm0 kullanıcısına yanıt
    Hemen gitmeliydin.

• Daha dün akşam farkettim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: 0tyldrm0

Daha dün akşam farkettim hocam

Ses switchinin yamuk olduğunu görmüştüm dedin. Ben aynen götürürdüm. Sonuçta sıfır almışsın.

• Kasa açıklığı, ölü piksel, kasada soyulma vs. gibi şeyleri çok okudum. O nedenle o kadarcık kusurdan birşey olmaz diyip götürmemiştim

• Ilk basta hatayi yapmissiniz hocam o kadar para verip bise olmaz demek bence yanlis.Genpa umursamazsa 5 nisanda apple store aciliyor.Zaten vatan pcden aldiysaniz apple tr garantilidir direk

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Ilk basta hatayi yapmissiniz hocam o kadar para verip bise olmaz demek bence yanlis.Genpa umursamazsa 5 nisanda apple store aciliyor.Zaten vatan pcden aldiysaniz apple tr garantilidir direk

Haklısınız hocam. Neyse buda bize ders olsun. Umarım değişim olurda boşuna sinirlerim bozulmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk gün bir yamukluk sezmişsiniz zaten hemen vermeliydiniz o zaman değişim olurdu . ancak cihazı alalı 30 günü geçmiş şimdiye kadar neden vermediniz derler ve büyük ihtimal ile bunu sizin yaptığınız söylicekler kullanıcı hatası yani değişim olur inşallah ama değişim cihazıda swap keşke hiç yamuk olmasaymış :)
  • Sorunlu alete bakan klasik türk yalanidir bu arkadasim ; "İlk defa sizden duydum bunu " , " Bu cihazlardan cok sattik hic boyle bir sorunla karsilasmadim" vs. bu ve benzeri laflarin turevleri :)

• Sonuç ne olur sizce ?

• Iphone nun en sağlam cihazı 4 ve 4s

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.