Şimdi Ara

iPhone 5 Kilit Tuşu Problemi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
405
Cevap
11
Favori
58.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sxlsoft

Aynı problemi bende yaşamaya başladım, telefon yurt dışından hediye geldi yurtdışına mı götürmemiz gerekiyor

değişim için evet yurtdışına götürmeniz gerekli.
    ama Kesin emin olmamakla beraber şöyle bir bilgi vereyim asya ve amerikadan gelen cihazlar hariç diğer yurtdışından gelen cihazlar kayıt edildikten sonra uluslararası garanti içerisine giriyor. Yani buradan değiştirmenizde sanırım mümkün. Ancak asya ve amerikadan gelmişse cihazınız oralardan değişim yapabilirsiniz. Saçmamı evet bencede saçma :)
  • Beyler bende siyah i5 var bu sorun yok ama kilit tuşu lıkır lıkır sallanıyor sallantıdan ses de yapıyor ilk iphone um bu durum sizde de böyle mi o tuşun sıkı durması mı gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Bende de once Power Tusu sorunu vardi, (soluna basinca calisiyor)

Ardindan Ses Kisma (-) tusum bozuldu.

Simdi de kameramda 2 adet nokta (leke) belirdi :(

Bunlari nerede yaptirsam acaba?
    Var mi hic iPhone 5 soken takan parcalari elinde bulunduran?

Aynı sıra bende de var. İlk kilit tuşu şimdi de ses kısma tuşu çalışmamaya başladı. Bakalım kameraya gelmedi henüz sıra..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsygok

quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Bende de once Power Tusu sorunu vardi, (soluna basinca calisiyor)

Ardindan Ses Kisma (-) tusum bozuldu.

Simdi de kameramda 2 adet nokta (leke) belirdi :(

Bunlari nerede yaptirsam acaba?
    Var mi hic iPhone 5 soken takan parcalari elinde bulunduran?

Aynı sıra bende de var. İlk kilit tuşu şimdi de ses kısma tuşu çalışmamaya başladı. Bakalım kameraya gelmedi henüz sıra..

:) geçmiş olsun hocam.

Kamera olmaz heralde ya. İçine toz girmiş olabilir benim.

• Ayni sorun bende de var. Birde ekranin sag ust kosesine hafif bastirinca sesde geliyor. Yarin turkcelle gidip vericem telefonu degisim icin iyice sinir oldum cunku
  • Bende vodafone dan almış olduğum telefonumu bu sorun nedeniyle dün servise yolladım. Bakalım ne sonuç çıkacak umarım öyle geri yollamazlar yada kullanıcı hatası falan diye kitlemezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilter88

aynı sorun bendede oldu netten almıştım geri gönderdim değişimi yapıldı

telefonu hangi siteden aldın dostum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut2300

quote:

hızlıaldan almıştım ürünün iadesi yaptlar bende tekrar hepsiburada dan aldım.
    şimdiki cihazımdan sorun yok maşallah:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umut2300

quote:

hızlıaldan almıştım ürünün iadesi yaptlar bende tekrar hepsiburada dan aldım.
    şimdiki cihazımdan sorun yok maşallah:)

maasallah
  • Merhaba arkadaşlar Turkcell den almış olduğum cihazda benzer sorunlar yaşamış olup garantiye gönderdim sormak istediğim şu turkcell veya genpadan iphone5 alan arkadaslar nasıl bir netice aldılar ve bu ne kadar sürdü tşkler ....
  • Teleservice garantili cihazımda aynı sorun başladı servise veren tecrübeli arkadaşlar sonuclarını paylaşırsa sevinirim

• Kaç ay kullanımdan sonra sorunlarınız başladı?

• siyah renk ve sorun yok
  • beyler benim bir sorum olacak belki aranızdan bileniniz çıkar ben yılbaşında singapurdan almıştım benimde powerda problem var kardeşim iş seyehati nedeniyle 5 günlüğüne gidecek telefonu göndersem 5 gün içerisinde değişimi yapılırmı ne dersiniz?
  • Arkadaşlar teleservice e yolladığım cihazım değiştirilmiş bilginiz olsun. Bu sorunu yaşayan ve tereddüt eden arkadaşlar varsa rahatlıkla yollayabilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkantutuncu

beyler benim bir sorum olacak belki aranızdan bileniniz çıkar ben yılbaşında singapurdan almıştım benimde powerda problem var kardeşim iş seyehati nedeniyle 5 günlüğüne gidecek telefonu göndersem 5 gün içerisinde değişimi yapılırmı ne dersiniz?

Apple Store ise anında değişim yapılır, ancak yoğunluktan dolayı bazen randevulu çalışırlar.. Gittiği ilk gün uğrasın, bi kaç sonrasına randevu verse bile işiniz görülür..
  • Bende dün verdim teleservice e bakalım ne sonuç çıkacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbull35

Bende dün verdim teleservice e bakalım ne sonuç çıkacak.

Bu sorundan dolayı verdiyseniz ve cihazda fiziksel bir kusur yoksa %100 değişim diyorum hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdm24

quote:

Orijinalden alıntı: volkantutuncu

beyler benim bir sorum olacak belki aranızdan bileniniz çıkar ben yılbaşında singapurdan almıştım benimde powerda problem var kardeşim iş seyehati nedeniyle 5 günlüğüne gidecek telefonu göndersem 5 gün içerisinde değişimi yapılırmı ne dersiniz?

Apple Store ise anında değişim yapılır, ancak yoğunluktan dolayı bazen randevulu çalışırlar.. Gittiği ilk gün uğrasın, bi kaç sonrasına randevu verse bile işiniz görülür..

evet dediğiniz doğru olabilir zaten kalacağı otelin hemen altında apple shop gittiği gibi bir uğrasın bakalım sonuç ne olacak sonuçlandığında buraya yazarım yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nonstophit

quote:

Orijinalden alıntı: redbull35

Bende dün verdim teleservice e bakalım ne sonuç çıkacak.

Bu sorundan dolayı verdiyseniz ve cihazda fiziksel bir kusur yoksa %100 değişim diyorum hocam

Bugün kontrol ettim değişim cihazı bekleniyor. Garantiden yeni cihaz ile değiştiriliyor.geçen haftada asfalta düşürmüştüm arkası kenarları derin çizilmişti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.