Şimdi Ara

iPhone 5 Kilit Tuşu Problemi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
404
Cevap
11
Favori
58.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende de aynı sorun oluştu ama cihazı amerikadan almıştım.nasıl bir yol izlemem gerekiyor?
  • arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum telefonumu 2 ay önce turkcellden almıştım sorunumu söyledim genpaya yolladılar. Biraz önce baktım durum olarak "onarılmak üzere bekliyor" yazıyor sanırım cihazı değiştirmeyecekler ama ben değişimini istiyorum buna itiraz hakkım var mı? Bu konu hakkında bilgi verebilecek biri varsa çok sevinirim.
  • Arkadaslar selam,

Malesef ki hala bu kronik problem sirket tarafindan duzeltilmis degil. 7. nesile sakliyorlar insanlar bikip gecsin diye herhalde.

Herneyse bu sorun gozlemledigim kadariyla yavas yavas kilit tusunu oldurmekle kalmayip, ses azaltma butonuna da yayiliyor. Bazi telefonlarda ise wifi ile aga baglanamama sorununa rastladim yine kilit tusu probleminden sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diffriend

Arkadaslar selam,

Malesef ki hala bu kronik problem sirket tarafindan duzeltilmis degil. 7. nesile sakliyorlar insanlar bikip gecsin diye herhalde.

Herneyse bu sorun gozlemledigim kadariyla yavas yavas kilit tusunu oldurmekle kalmayip, ses azaltma butonuna da yayiliyor. Bazi telefonlarda ise wifi ile aga baglanamama sorununa rastladim yine kilit tusu probleminden sonra.

3 Aylık Cihazımda aynı sekılde kılıt problemı oldu ve teleservice değişim dedi, İngiltereden yeni cihaz gelmesını beklenıyormus 2 hafta oldu nerdeyse.

Telefonda 3 tus var sırayla bozuluyorlar adeta, yok home tusu yok kılıt tusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih_avcı

quote:

Orijinalden alıntı: diffriend

Arkadaslar selam,

3 Aylık Cihazımda aynı sekılde kılıt problemı oldu ve teleservice değişim dedi, İngiltereden yeni cihaz gelmesını beklenıyormus 2 hafta oldu nerdeyse.

Telefonda 3 tus var sırayla bozuluyorlar adeta, yok home tusu yok kılıt tusu

Evet, ne kadar özenli de bakılsa cihaza, eğer bozulacağı varsa bozuluyor. Tasarımdan kaynaklı bir hata var ve şirket de bu durumu kabul etmiş durumda.

• Iphone 5te aynı sorunu yaşıyorum.Üst tuşun sağ kısmı çalışmıyor.Telefonu vodafonedan aldım.Apple store değişim yapar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Laurenmystical

Iphone 5te aynı sorunu yaşıyorum.Üst tuşun sağ kısmı çalışmıyor.Telefonu vodafonedan aldım.Apple store değişim yapar mı?

Sizin ki ile aynı sorunu yaşıyordum teleservice değişim yaptı cihaz yarın elime ulaşacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdm24

quote:

Orijinalden alıntı: volkantutuncu

beyler benim bir sorum olacak belki aranızdan bileniniz çıkar ben yılbaşında singapurdan almıştım benimde powerda problem var kardeşim iş seyehati nedeniyle 5 günlüğüne gidecek telefonu göndersem 5 gün içerisinde değişimi yapılırmı ne dersiniz?

Apple Store ise anında değişim yapılır, ancak yoğunluktan dolayı bazen randevulu çalışırlar.. Gittiği ilk gün uğrasın, bi kaç sonrasına randevu verse bile işiniz görülür..

Kardeşim dün Singapura ulaştı ve ayağının tozuyla applestore mağazasına gidip sordu daha görür görmez imei numarasını alıp evrak düzenleyip yeni bir telefon ile değişimi yapılmış kardeşim bile çok şaşırdığını bu kadar hızlı olacağını düşünmediğini söyledi...

Sonuç: Yurtdışında adamlar aşmış biz burda hala saçma sapan firmalarla uğraşıyoruz.

• Bende bu sorun ses tuslarinda var.Avea'dan alinma A1429 model siyah.Ses acma tusu bazen zor basiyor tik sesi geliyor ,ses kisma tusu sol kisimdan basinca calismiyor.Garantiye verirsem bir sonuc alirmiyim?

• Aynı problem bende de var apple ile konustum suan eve gelip alıyorlar 5 gun içerisinde tamir edip yada yenisini veriyorlar.
    5 gun telefonsuz ne yapcağız.. İşin kötüsü hatta nano sim başka telefonda da kullanılmıyor.
    Çok berbat bir durum..
  • aynı sorun bendede mevcut.Amerikadan aldığım ip5'in kilit tuşuna 5-6 kere basıyorum anca alıyor.

• aynı sorun bende de var sag taraf basmıyor power tusunun tıurkcellden alınma servıse verdım dun degısım yaparlarmı acaba

• Ust tustaki sorun malesef ki bende de var arkadaslar. Sag taraf algilamiuor. Sanirim kronik problem. Turkcell'den almistim. Daha canimi sikarsa servise vericem. Nese olsa TR garantili, degisim yaparlar.

• HALA TUŞ sorunları bıtmedı şu telefonda yazıklar olsun o paralara
  • daha 1 aylık telefon, onarılmak üzere servıste bekletılıyor dıyorlar degısım yapmıycaklar heralde

• Aynı sorun bendede meydana gelmeye basladı 2-3 gundur kilit tusunun sağ kısmında algılamama gıbı problem oluşmaya basladı . Amerikadan alınma tel . nerede ne kadara yaptırabılırım yada bırazda olsa duzeltmenın bı yolu yokmudur yardımlarınızı beklıyorm tesekkrler .
  • Aynı sorun bende de var ,Amerika dan alınma siyah cihazimin ilk 1-2 hafta tek taraf basmiyordu artik komple calismiyor bakalım ne yapicaz...

• Sanırım 5s'i beklemeliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theoki -- 17 Nisan 2013; 3:01:03 >
  • Merhaba arkadaşlar,benim iphone 5 in kilit tuşu sağ tarafa basınca çalışmıyor,sol tarafında sıkıntı yok.Almanyadan alınma,şansıma kardeşim haftaya aldığı yere gidiyor.Sizce göndereyim mı?değişim yapıyolarmı?Ben JB ten kaynaklı diye düşünüyordum çünkü ilk zamanlar böyle bir sorun yoktu.Bu başlığı görünce JB sen olmadığını anladım.Birde teli gönderirken 6.1.3 e güncellemem gerekiyor,olurda değiştirmezlerse JB siz kullanmak istemiyorum.Aynı sorunu yaşayan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.
    Teşekkürler.

• iPhone 5 Beyaz kullanıyorum, çok denedim ama sorun çıkmadı, iyiki de çıkmadı TR'de garanti palavrası bambaşka bir olay çünkü :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.