Yüzbaşı
16 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 7 (Bu ay: 0)
Gönderileri
body ye yeni başladım arkadaşlar ama elimde calısacagım bir program yok nasıl bir program izleyeyim calısabildigin max agırlıkar lazımsa onlarıda yazarım
yardımcı olusanız sevinirim.
ardigim kopekteki özellikleler sicakkanli olsun kolay egitilsin
benden başkasina itaat etmesi (biraz kiskanc biryimdir)
bana sicakkanli davransin berber yürüyüp eğlenebilecegim bur köpek beni birazda korusun yani yabancı biri geldiginde havlasin isterim sizce ne alayim
s3 ve galaxy win için micro sd önerisi olan var mı?oyun yüklemek için istiyorum.class oyunlarda farkedermi hd videolarda farkedermi?class 10 daha hızlı oluyor ama bu tür kullanımlar için sizce hangisi alınmalı?
protez dişe tek takılır mı kuzenimin ön iki dişinden biri protez ve tel takıldı ve ön protez dişinin acıdığını söylüyor sizce sıkıntı olur mu?
gt 220m ekran kartım var değiştirebilir miyim?değiştirisem hangi ekran kartını alabilitim gt 630m düşünüyorum ama nerden alacağımı bilmiyorum işlemcim core 2 duo 2.2
cuma günü gtx 660 alacağım overclock yapmayı düşünüyorum bilen var mı?
fx 6300 alacağım ama fx serisi için 1866 mhz ram öneriliyor ben 1600 mhz ram alıcaktım ama içime bir kurt düştü 1600 mhz ram alsam sıkıntı yaşarmıyım yada cpu performansında bir değişim(oyun için alıyorum)
merhaba arkadaşlar s3 de sd karta oyun taşımayı bilen var m hafıza sorunu var 10 gb dolu zaten 11 gb boş veriliyor rootsuz sd karta oyun kurmayı bilen var mı?
merhaba arkadaşlar tr4 de bir citadelim var ve bu özellikler:
8 lf3 4 flax çifr roketatar full 2000 lik hız jeneratörü 98000 uri 16.7 milyon credi arkadaşın biri 10 tl dedi olmaz dedim(10 tl etmez goli bile 10 tl etmez)
sizce ne kdr eder?
merhaba arkadaşlar fx 6300 almaya karar verdim ama bir yandanda i5 3470 düşünüyorum ekran akrtım gtx 660 sizce arasında çok fps farkı olur mu bazı testlerde işlemciler arasında fps farkı oluyor.
Hakkında
Forum İmzası:

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Mercedes
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
Xbox
TV
Sony
Tablet
Samsung
Notebook
Asus
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 656
İkinci El Bölümü Mesajları: 34
Konularının görüntülenme sayısı: 52.055 (Bu ay: 171)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.