Şimdi Ara

iPhone 5 Kilit Tuşu Problemi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
405
Cevap
11
Favori
58.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ne yazık ki aynı problem benim telefonumda da oluştu. Konuyla ilgili ne yaptınız? Apple Store'un Türkiye'de açılmasını mı beklesek acaba? Telefonu özel Iphone servislerine de kurcalatmak istemiyorum. Ne yapacağımı bilemez durumdayım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: geberman

Aynı sorun bendede meydana gelmeye basladı 2-3 gundur kilit tusunun sağ kısmında algılamama gıbı problem oluşmaya basladı . Amerikadan alınma tel . nerede ne kadara yaptırabılırım yada bırazda olsa duzeltmenın bı yolu yokmudur yardımlarınızı beklıyorm tesekkrler .

Hocam ne yazık ki aynı problem benim telefonumda da oluştu. İngiltere'den alınma benim cihazım. Konuyla ilgili ne yaptınız? Apple Store'un Türkiye'de açılmasını mı beklesek acaba? Telefonu özel Iphone servislerine de kurcalatmak istemiyorum. Ne yapacağımı bilemez durumdayım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: headcoach

Merhaba arkadaşlar,benim iphone 5 in kilit tuşu sağ tarafa basınca çalışmıyor,sol tarafında sıkıntı yok.Almanyadan alınma,şansıma kardeşim haftaya aldığı yere gidiyor.Sizce göndereyim mı?değişim yapıyolarmı?Ben JB ten kaynaklı diye düşünüyordum çünkü ilk zamanlar böyle bir sorun yoktu.Bu başlığı görünce JB sen olmadığını anladım.Birde teli gönderirken 6.1.3 e güncellemem gerekiyor,olurda değiştirmezlerse JB siz kullanmak istemiyorum.Aynı sorunu yaşayan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.
    Teşekkürler.

Cihaz değişirse bir de tekrar pasaport ve harç başa bela olacak :)) işin gücün yoksa BTK'ya anlat derdini ondan sonra :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: elegance_84

quote:

Merhaba arkadaşlar,benim iphone 5 in kilit tuşu sağ tarafa basınca çalışmıyor,sol tarafında sıkıntı yok.Almanyadan alınma,şansıma kardeşim haftaya aldığı yere gidiyor.Sizce göndereyim mı?değişim yapıyolarmı?Ben JB ten kaynaklı diye düşünüyordum çünkü ilk zamanlar böyle bir sorun yoktu.Bu başlığı görünce JB sen olmadığını anladım.Birde teli gönderirken 6.1.3 e güncellemem gerekiyor,olurda değiştirmezlerse JB siz kullanmak istemiyorum.Aynı sorunu yaşayan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.
    Teşekkürler.

Cihaz değişirse bir de tekrar pasaport ve harç başa bela olacak :)) işin gücün yoksa BTK'ya anlat derdini ondan sonra :((

Telefonu gönderdim.P.tesi kıbrısa gidiyorum şansa işim var.Tanıdığıma kaydettirmiştim o da kıbrısa gitmişti,değişim olursa kendime kaydettireceğim insallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu kayıt konusunda bir şey okudum ben. Cihaz değiştirince, apple bir mail yolluyormuş değiştirildi diye. O maili btkya yollayıp eski telefon ile yeni olanın imeisini değiştirme talep edebiliyormuşuz

• arkadaslar bimeksten almstm bnde genpa garantili cihaz beyaz a1429 bndede sorun mevcut genpaya veripte değişm alan oldumu tamirmi ediyrlar yoksa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeryx

arkadaslar bimeksten almstm bnde genpa garantili cihaz beyaz a1429 bndede sorun mevcut genpaya veripte değişm alan oldumu tamirmi ediyrlar yoksa?

Bence düşünmeden sonuç ne olursa olsun garantiye teslim etmelisiniz. Zaten muhtemelen değiştireceklerdir cihazı. O kadar çok değişen var ki :)
  • Ben değiştirebilirsem cihazı aldığım yerden değiştirmeyi düşünüyorum (İngiltere'den). Bir de ben cihazı Apple Store'dan değil internet üzerinden satın aldım. İnşallah Londra'daki Apple Store ilgilenir de hemen değişim yaparlar. Acaba değişim yaptıklarında cihazın faturasını ve diğer aksesuarlarını da isterler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: benim2

Bu kayıt konusunda bir şey okudum ben. Cihaz değiştirince, apple bir mail yolluyormuş değiştirildi diye. O maili btkya yollayıp eski telefon ile yeni olanın imeisini değiştirme talep edebiliyormuşuz

Hele bir değiştirelim de şu telefonu artık BTK kısmı 2.aşama
  • cihaz jbli bnm smdi restore yapıp vermk gerkck halyle 6.1.3 ede jb ckmadı off off skntı olmaz deilmi arkadslar restore edip teslm ettkten snra?
  • quote:

quote:

Bu kayıt konusunda bir şey okudum ben. Cihaz değiştirince, apple bir mail yolluyormuş değiştirildi diye. O maili btkya yollayıp eski telefon ile yeni olanın imeisini değiştirme talep edebiliyormuşuz

Bu arada faturaya göre degil de seri numarasından işlem yapıyorlar diye biliyorum. Ayrıca isteyeceklerini sanmıyorum aksesuarları...

• quote:

quote:

quote:

Bu arada faturaya göre degil de seri numarasından işlem yapıyorlar diye biliyorum. Ayrıca isteyeceklerini sanmıyorum aksesuarları...

Umarım istemezler aksesuarları. Malum zaten cihazı İngiltere'ye göndermek için zaten yüklü miktarda kargo bedeli ödememiz gerekecek. Bir de aksesuarlar ağırlık yapmasın bari :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeryx

cihaz jbli bnm smdi restore yapıp vermk gerkck halyle 6.1.3 ede jb ckmadı off off skntı olmaz deilmi arkadslar restore edip teslm ettkten snra?

Hocam cihazı itunesa bağlayıp "set up as new iphone" olarak restore et bence. Gerçi ben jb olaylarından anlamam pek. Yani ben kendi cihazımı bu şekilde göndermeyi düşünüyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Umarım istemezler aksesuarları. Malum zaten cihazı İngiltere'ye göndermek için zaten yüklü miktarda kargo bedeli ödememiz gerekecek. Bir de aksesuarlar ağırlık yapmasın bari :))

Kargo mu? Geri gelirken gömrükte kalmasın telefon?!

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kargo mu? Geri gelirken gömrükte kalmasın telefon?!

Kardeşim Londra'da şu anda. Zaten telefonu da ordan o getirmişti. Haziran başında Türkiye'ye dönecek. Ben de o dönmeden 1 hafta kadar önce telefonu ona kargoyla ulaştırmayı düşünüyorum. İnşallah başımıza bi şey gelmez.

• Telefonu geçen hafta kardeşimle almanyaya gönderdim.Dün sorgusuz sualsiz anında değiştirmişler.Bir kez daha apple ın neden 1 numara olduğunu anladım.Kayıt gitti ama olsun kendi pasaport hakkım var geçen hafta kıbrıstaydım.Geçmiş kaydı değiştiriyolarmı? Bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın.Teşekkürler.

• Degisimin apple in bir numara olmasiyla alakasi yok almanya bir numara gecen mediamarktan bir urun aldim actim kullandim degistirmek istiyorum dedim kutusuna dahi bakmadan degistirdiler aldigim urunude begenmedim actim kullandim alacak bir urunde bulamadim iade edicem dedim gene sorgusuz ve kutuya dahi bakmadan iade alip para iadesi yaptilar.Helal olsun dedim Turkiyede de yakinda boyle olmasi dilegiyle

• quote:

Telefonu geçen hafta kardeşimle almanyaya gönderdim.Dün sorgusuz sualsiz anında değiştirmişler.Bir kez daha apple ın neden 1 numara olduğunu anladım.Kayıt gitti ama olsun kendi pasaport hakkım var geçen hafta kıbrıstaydım.Geçmiş kaydı değiştiriyolarmı? Bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın.Teşekkürler.

Geçenlerde BTK'yı aradım. Yetkili servisten telefonun değiştiğine dair rapor alın dediler. Bu rapora istinaden eski IMEI kaydını yeni telefonun IMEI numarasıyla değiştirecekler sanırım ücret ve pasaport talep etmeden.

• Aynı sorun bende de başladı .abd den alınma telefon ve siyah.

• ingiltere cihazi arkadas goturse degusim yaparlar mi acaba? aplle store ye tum kutu icerigiyle mi goturucez?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.