Şimdi Ara

iPhone 5 kapandı acılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
217.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Telefonumu gece şarj etmedim sabah ofise geldiğimde %48 de şarjı vardı. Bende sarja taktım sarjı aldı ve bıraktım öylece, aradan 5 dk gecmedi bile telefonu acmak isterken telefon acılmıyor. anatuş+kapama tuşuna aynı anda bastım acılmadı. 2-3 saatir bu durum böyle. Telefon sanki çalışyor gibi hafif bir ısı var telefonda ama siyah ekran, beni arayanlar telefon kapalı çağrısı alıyorlar vs. Bu sorunu nasıl gecebilirim? Başına gelen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi?

• sarj aleti orjinal mi
  • Teli bilgisayara takip iTunes dan restore etmeyi denediniz mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz yurtdışı ise çok uğraşacaksın. Üzüldüm. Bilgisayar ile restoreyi bir dene ama donanımsal bir sorun gibi görünüyor.

• Home + power tusuna basili tutarken USB kablosu ile itunes yuklu bilgisayara bagla, itunes cihazi gorurse direktifleri izle.

• Cevaplar için teşekkürler. Telefonumu amerikadan aldım. HOME+POWER kombinasyonunu yapıyorum hiç bir şekilde tepki vermiyor. Kablo orijinal kutusundan cıkan ama şarja taktığım konnektör yan sanayi pc telefonu hiç bir şekilde görmüyor. Yani telefon bildiğinz kapalı elmada vs değil.
  • Yan sanayi mi?

Dostum telefon gitmiş olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: AzRocK

Yan sanayi mi?

Dostum telefon gitmiş olabilir.

Yan sanayi olan muhtemelen converter. Amerikan prizini türk prizine dönüştüren. O sorun olmaz. Ben aylardır pek çok cihazda kullanıyorum. Home ve power tuşu kombinasyonunu gerçekleştirirken dikkat edin. en az 10 saniye basılı tutun
  • Aynı Sorun Bende de Var Home + Power yöntemini denedim itunese bağladım kurtarma modunu yükledim. Ancak çözüm olmadı . Bilen Varsa Yardımcı Olsun ...
  • Aynı sorunu bende yaşadım, Home + Power işe yaradı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeHZaDe046

Aynı Sorun Bende de Var Home + Power yöntemini denedim itunese bağladım kurtarma modunu yükledim. Ancak çözüm olmadı . Bilen Varsa Yardımcı Olsun ...

kurtarma modunda yazılım atmaya çalış geri yükle de
  • telefondan herhangi bir ses geliyormu .??? telefon ısınıyor demiş arkadaş sanırım telefon çalışıyor ekranda göruntu yok o zaman cihazın ekranı gitmiştir yada ekran bağlantılarındada sorun olabılır?
  • tuslara yeterince uzun bastınız ve açılmıyorsa şarj enteğresinde sorun olabilir. yani anakartta garantisi yoksa pahalıya patlaması muhtemel. geçmiş olsun.
  • hocam geçmiş olsun aynı sorun ve daha fazlası benım de başıma geldi. Amerıkadan almıstım bende. Sanırım ılk uretılen partide butur sorunlar oluyor.
    Telefon sarj olmamaya basladıysa bataryanda sorun olabılır. Telefon şuan acılmaz ama bılgısayarına bağla ozaman power+home bıkackere dene kurtarma moduna alacak. Eğer restore edebılırsen yırttın. Edemezsen error cod 21,41 gıbi hatalar alırsan telefnu apple store gondermen gerekecek. Benımki şuan Hollanda apple da
  • Cihazı recovery modda almaya çalışın eğer herhangi bir tepki yoksa büyük bir ihtimal şarj aletinden kaynaklı power entegresi hasar görmüş olabilir
  • Android al bunlarla ugrasma

• bendede aynı sorun var sanırım fake cakmak şarjı kullandım ondan oldu cok ufak bir entegre var ıcınde o bozulmus yapan yerler var 350 tlden bahsediyolar yurtdısında apple store a gondericemde bı gıden arkadaşl,,a merak ettiğim su ,cihazı değiştirilerse tekrar ımei kaydını nasıl yaptırıcaz malum 2 yılda bır işletiliyor pasaporta bilgisi olan varmı
  • Ben Londra Apple Store'dan aldığım cihazı, yanılmıyorsam 'Recovery Loop' denilen bir beladan dolayı 10 gün kadar kullanamamıştım. Sonradan sorunu bir şekilde çözdüm fakat hiç içime sinmediği için ertesi yıl gidip aldığım yerden değiştirmiştim. Döndüğümde pasaport kaydını hiç araştırmadan bir arkadaşın üzerinden yeniden yaptırdım. Sonradan öğrendim ki garantiden değişim yapıldıktan sonra tekrar imei kaydı gerekmiyormuş. Apple Store'dan gelen mail ya da durumu bildirerek alacağınız değişim belgesi ile yeni imei'yi ücretsiz kayıt ediyorlarmış. Kuralı kaidesi değişmediyse geçen yıl böyleydi. Sizin için oldukça gecikmiş bir cevap oldu ama belki birilerinin işine yarar.

• Bana da benzer birşey olmuştu. Arkadaşımla mesajlaşıyordum ekran birden karardı. Siri falan çalışıyordu ses geliyordu yani. Telefon da ısınmamıştı, ondan çok korkmuştum. Hani iPhone ucuz değil ya Başka bir zaman da başıma gelmişti o zaman bikaç saat kenara bırakıp tekrar döndüğümde açılmıştı. Ama bu sefer bekleyip de açılmadığını görünce resmen çaresiz kaldım. Garanti belgesi de kutunun içindeydi ve ben de kutuyu kaybetmiştim. 2 saat kenara bıraktım (şarja takılı olmadan) sonra HOME + POWER tuşuna baya uzunca bastım ve telefon açıldı. Artık eskisi gibiçok ısıtmamaya çalışıyorum telefonumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: pinaraltay

Bana da benzer birşey olmuştu. Arkadaşımla mesajlaşıyordum ekran birden karardı. Siri falan çalışıyordu ses geliyordu yani. Telefon da ısınmamıştı, ondan çok korkmuştum. Hani iPhone ucuz değil ya Başka bir zaman da başıma gelmişti o zaman bikaç saat kenara bırakıp tekrar döndüğümde açılmıştı. Ama bu sefer bekleyip de açılmadığını görünce resmen çaresiz kaldım. Garanti belgesi de kutunun içindeydi ve ben de kutuyu kaybetmiştim. 2 saat kenara bıraktım (şarja takılı olmadan) sonra HOME + POWER tuşuna baya uzunca bastım ve telefon açıldı. Artık eskisi gibiçok ısıtmamaya çalışıyorum telefonumu

Tarayıcı Internet Explorer galiba?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.