Şimdi Ara

iPhone 5 için hangi koruyucu film

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar İphone 5 için koruyucu film alacağım. Mat istemiyorum, sevmiyorumda. Parlak-Şeffaf tercihim. Apple Store da bulunan orjinal markaları bulamadım. Çok farklı markalar var piyasada.
    Hem cihaza zararı olmasın, hemde net ve kaliteli malzeme olsun istiyorum ki ekran kaymayan bir yüzey halinede gelmesin. Çok ucuz ürünlerin insan sağlığınada tesiri olabilir diye düşünüyorum.
    Önerilerinizi ve denenmiş ürünler varsa yorumlarınızı beklerim.

• Belkin in ön taraf için jelatinlerinden kullanabilirsin ben kullanıyorm iphone 5 için çom memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bodyguardz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_h

bodyguardz

+1 ;)
  • Ne kullanırsam kullanayım hemen çiziliyor çıkartıp aticam yakinda

• Ben apple storedan aldım. Tek kelime ile mükemmel.Sadece ön taraf için çok ama çok memnunum.
    http://store.apple.com/ca/product/HA755ZM/A/power-support-hd-anti-glare-film-set-for-iphone-5?fnode=47&fs=m.iphoneCompatibility%3Diphone_5%26m.tsFormFactor%3Dfilm
    Apple store olduğu için apple'ın onayladığı filmlerden. Bulabilirseniz almanızı öneririm
  • Yanıtlayan arkadaşlara öncelikle teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: Catharacta Skua

Ben apple storedan aldım. Tek kelime ile mükemmel.Sadece ön taraf için çok ama çok memnunum.
    http://store.apple.com/ca/product/HA755ZM/A/power-support-hd-anti-glare-film-set-for-iphone-5?fnode=47&fs=m.iphoneCompatibility%3Diphone_5%26m.tsFormFactor%3Dfilm
    Apple store olduğu için apple'ın onayladığı filmlerden. Bulabilirseniz almanızı öneririm

Buralarda bulamıyorum hocam. Ah bir bulabilsem ben de Store da satılan ürünlerden istiyorum :)
    Bodyguardz alacağım sanırım. Netlik konusunda nasıl bu marka?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Elm

Yanıtlayan arkadaşlara öncelikle teşekkürler.

quote:

Ben apple storedan aldım. Tek kelime ile mükemmel.Sadece ön taraf için çok ama çok memnunum.

Buralarda bulamıyorum hocam. Ah bir bulabilsem ben de Store da satılan ürünlerden istiyorum :)

İlk başta çok kalın gelmişti. Ama çok çabuk alıştım ve gerçekten çok kaliteli. Netlik konusunda hiç bir sıkıntı yaşamıyorum. Retina ekranı baltaladığını düşünsem anında çıkartıp atardım. Zaten bana kılıflar oldum olası amele gelmiştir. Ama ilk alındığındaki heycanla beraber bunu aldım ve hiç pişman değilim. Bakışımı değiştirdi diyebilirim. Telefonu eline alan kimse kılıf olduğunu bile fark etmedi. + olarak uygulaması gerçekten çok kolay. Benim gibi bu konularda yetenek fakiri bir insan bile 2 dakika içinde uygulamayı becerdim ve baloncuk falanda kalmadı. SS ekledim görmen açısından. Eğer bulabilirsen kesinlikle tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Elm

Yanıtlayan arkadaşlara öncelikle teşekkürler.

quote:

Hiç tavsiye etmiyorum bodyguartzı daha 2-3 saat önce taktım ve geri sökmem bir oldu. Yanlarda çok büyük oranda boşluklar var. İade edeceğin ben tabi iade kabul edecekler mi birde o var. Derdimi anlatmaya uğraşıyorum 2 saattir keşke bildiğimden şaşmasaydım da wrapsol alsaydım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.