Şimdi Ara

Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu # (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.038
Cevap
65
Favori
275.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    70 TL'ye kaç tane sattınız ? Meraktan soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: verus türkiye

Verus Artık Türkiye' de

İPhone 5 kılıf ve daha fazlası için tıklayın..

Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu #

İPhone 5 kılıf ve daha fazlası için tıklayın..

Hocam bu kılıflar kamerada Flaş çekimlerini etkiler gibi geliyor kameranın merceğinin olduğu yer fazla derin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler siyah tel için bumber tavsiye edermisiniz? resimle kullanan resim atarsa daha güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: help21

beyler siyah tel için bumber tavsiye edermisiniz? resimle kullanan resim atarsa daha güzel olur

Arkadaşım deri kılıf kullanıyor siyah, çok güzel ve çok yakışıyor bence. Bir düşünün derim , benimkisi tavsiye. Kendi telefonumda Spigen Slim Armor kullanıyorum, birde 2TL 'ye satılan ince kılıflardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: hie

quote:

Orijinalden alıntı: help21

beyler siyah tel için bumber tavsiye edermisiniz? resimle kullanan resim atarsa daha güzel olur

Arkadaşım deri kılıf kullanıyor siyah, çok güzel ve çok yakışıyor bence. Bir düşünün derim , benimkisi tavsiye. Kendi telefonumda Spigen Slim Armor kullanıyorum, birde 2TL 'ye satılan ince kılıflardan

valla tel artık belli olsun istiyorum ondan bumber düşünüyorum kardeşim sıkıldım korumaktan:D
  • Geçen gün Turkcell'den Power Support Air Jacket aldım iPhone 5 cihazım için. Gerçekten çok kaliteli bir kılıf, ve şeffaf. Lazer kesimi olduğu için sert ve esneme yapmıyor. Cam'a benzer bir yapısı var. 89 TL verdim, kılıf kullanmayı sevmiyorum ama telefonun da temiz kalmasını istediğim için bu tip kılıflar alıyorum. Bunu alanların genel kitlesi de benim gibi düşünüyormuş satıcıya göre. Çok beğendim, öneririm. 20, 15 TL'ye aldığımı kötü kılıfları sürekli alıp atacağımıza çok daha uzun süreli bir çözüm oldu bu kılıf. Japonya üretimi bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohan

Geçen gün Turkcell'den Power Support Air Jacket aldım iPhone 5 cihazım için. Gerçekten çok kaliteli bir kılıf, ve şeffaf. Lazer kesimi olduğu için sert ve esneme yapmıyor. Cam'a benzer bir yapısı var. 89 TL verdim, kılıf kullanmayı sevmiyorum ama telefonun da temiz kalmasını istediğim için bu tip kılıflar alıyorum. Bunu alanların genel kitlesi de benim gibi düşünüyormuş satıcıya göre. Çok beğendim, öneririm. 20, 15 TL'ye aldığımı kötü kılıfları sürekli alıp atacağımıza çok daha uzun süreli bir çözüm oldu bu kılıf. Japonya üretimi bu arada.

Görüntü atabilirmisiniz ? Telefonda nasıl duruyor ? İnternette baktım görsellere , acaba aşağıdaki ürünmüdür ?

• hie kullanıcısına yanıt
    Evet ürün bu. Canlı olarak daha güzel duruyor diyebilirim. Gerçekten çok kaliteli bir kılıf. Örneğin kılıf aldığımız zaman neredeyse hiçbiri telefondaki hissin çeyreğini bile vermeyecek bir yapıya sahip. Ancak bu kılıfla bu eksiklik fazlasıyla geri döndü telefondaki o kaliteli hissiyatı kılıf fazlasıyla veriyor.

http://store.apple.com/tr/product/HE853ZM/A/iphone-5-veya-iphone-5s-i%C3%A7in-power-support-air-jacket
  • Spigen tough armor aldım tek kelime ile mükemmel parasının hakkını veriyor

• 6 plus için ekran koruyucu film arıyorum. Hangi marka/modeli önerirsiniz? Nerede bulabilirim?
  • Arkadaşlar 5s ekranını düşmelere karşı vs korumak için, ekran kalitesini bozmayan ekran filmi ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohan

Evet ürün bu. Canlı olarak daha güzel duruyor diyebilirim. Gerçekten çok kaliteli bir kılıf. Örneğin kılıf aldığımız zaman neredeyse hiçbiri telefondaki hissin çeyreğini bile vermeyecek bir yapıya sahip. Ancak bu kılıfla bu eksiklik fazlasıyla geri döndü telefondaki o kaliteli hissiyatı kılıf fazlasıyla veriyor.

http://store.apple.com/tr/product/HE853ZM/A/iphone-5-veya-iphone-5s-i%C3%A7in-power-support-air-jacket

Kalın degıldır umarım .cihazı kalınlastırmıyordur
    Bununla beraber teknosadan film de alındı mı tamamdır ıs

• Air jacket aldık kalın degilmiş ama gercekten koruma saglıyor mu?emın degılım )))

• Bu arada dockstatıo.n kullanan var mı ? Uzun omurlu cihazlar mı acaba ?

• 5s için on tarafı koruma amaclı cam filmi önerebılır mısınız ? 1-2model baktım ama cok kalın home tusu cok altta kalıyor

• Ben de 5S aldım dün. Telefoncu ekrana kalın bir koruyucu yapıştırdı fakat benim sıkıntım bazen zor algılıyor gibi sanki dokunmatik, acaba ekran koruyucunun kalın olmasından kaynaklı mı yoksa telefondan kaynaklı bir sorun mu? Yada lumia gibi 6 inç bi telefondan 5s'e tekrar geçiş yapınca ben mi biraz zorlandım bilemedim..
  • Arkadaşlar Merhaba,
    Şirket 5S verdi, yalnız telefonu hor kullanıyorum ve düşürüyorum. Şekli önemli olmayan sağlam bir kılıf lazım. Öneriniz var mı? Sizden kopya çektiğim 2 tanenin linki aşağıda, bunların dışında da olabilir mesela UAG OTTERBOX BODYGUARDZ vs.. İnternet üzerinden alacağım, direkt link verebilirsiniz.
    İyi akşamlar

http://www.hepsiburada.com/liste/spigen-sgp-iphone-5-5s-kilif-tough-armor-100-koruyucu-smooth-white-beyaz/productDetails.aspx?productId=telkilsgpip5tghsw&categoryId=16102

http://www.hepsiburada.com/liste/element-case-apple-iphone-5-5s-sector-5-se-silver-kilif-api5-1015-ss11/productDetails.aspx?productId=telkilelcaseciph5g&categoryId=16102

• 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.