Şimdi Ara

Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu # (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.039
Cevap
65
Favori
275.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • metal bumper with leather back iphone 5s

harikaymış çok hoşuma gitti, fazlada kalın kaba değilse tek geçerim
  • TTAF İPHONE 5/5s MAVİ KILIF

http://www.teknosa.com/urunler/145053625/ttaf-iphone-5-mavi-kilifekran-filmi

Teknosa satış fiyatı 35 lira..

son 1 adet , sadece 15 lira

Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu #

TTAF İPHONE 5/5s SEX AND THE CITY -ROMANTıC

son 1 adet, sadece 15 lira

Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu #
  • Orjinal deri kılıfın fiyatı uygun hale gelmiş midir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2 haftadırhttp://www.spigen.com.tr/iPhone-55s-Kilif-Spigen-Neo-Hybrid-EX-Slim-Snow-Satin-Silver,PR-1407.html şu ürünü almak istiyorum ama stoklarına hala gelmedi, geleceğini de düşünmüyorum. bana bu çeşit kaliteli bi bumper tavsiyesinde bulunabilir misiniz??
  • Spigen de hiçbirşey kalmamış.
  • Arkadaşlar yokmu güncel ürünler.
  • Spigen kılıf öneren var mı?

• arkadaşlar apple'ın orjinal deri kılıfı ile bu aliexpress, ebayde falan satılan aynı tipteki 10 dolarlık ürünleinr darbeye karşı tepkileri farklı mı oluyordur bilen eden var mıdır?
  • iPhone 5S için Power Support Air Jacket önerir misiniz? Teşekkürler..
  • http://m.n11.com/urban-armor-gear-uag-apple-iphone-se-55s-kilif-P106844095

Bunu aldim. Kullananlar memnun. Aslinda spigen tough armor alacaktim ama stokta yok sgpnin kendi sayfasinda. Hepsiburada, n11 ve gittigidiyorda gereksiz pahali, saticilar 100 lira cekmisler stok azligindan dolayi. Normalde 40-45 lira arasinda degisiyor tough arnorlar. Kendi s plusima bu fiyattan almistim.
    Mahalle arasi telefonculara hemen sararan ve gevseyen kilif denilen ucubelere simdiye kadar 50-60₺ bayilmisimdir. En azindan 9 a varan taksit imkani ile icime sinerek kullanirim.

• İphone se kullanıcısıyım.Spigen ultra hybrit kullamıyorum %100 memnun kaldım. Tavsiye ediyorum. Kullanın pişman olmazsınız.

• Arkadaşlar,
    spigen.com.tr'den 9 gün önce iphone kılıfı sipariş ettim. Ne gelen var ne giden. Muhatap bulmak mümkün değil. Sitede verilen iletişim telefonlarına cevap veren yok. Mail attım dönen yok. Verdiğimiz paranın üstüne soğuk su içeceğiz gibi görünüyor.
    Bu siteden sipariş verip de ürün eline ulaşan var mı aranızda???
  • akemre A kullanıcısına yanıt
    Ben daha önce vermiştim sorun yaşamıştım kullanılmış ürün gönderdiler foruma da başlık açmştm keşke araştıraaydınız. %90 verirler kargoya numarayık arayın zor da olsa açıyorlar

• VaSiLi_ZaiTSev kullanıcısına yanıt
    İyi akşamlar hocam. Ürünün hangi rengini kullanıyorsunuz ve telefonunuz hangi renk? Benim SE Space Gray Black-Metal Slate-Crystal Clear arasında gidip geliyorum. Hangisi daha güzel durur bilemedim.
  • SE space gray kullanıyorum.
    Kılıf ise black state. telefonu hiç kabalaştırmadı, görüntüsü hoş ve muhafaza işini iyi yapıyor.
  • VaSiLi_ZaiTSev kullanıcısına yanıt
    Ben de siyah olanını aldım taktıktan sonra gerçekten içim rahatladı teşekkür ederim :)
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.