Şimdi Ara

İPHONE 4S HAKKINDA SAMİMİ BİR İTİRAF (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
1
Favori
8.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1- bence iphone almadan önce bir iki android li telefon alıp kullanmak lazım. Aradaki yazılım farkını anlamak açısından (daha doğrusu uçurumu) bu çok gerekli.

2-İphone alacaksanız mümkünse yurt dışından bir tanıdığa getirtmek lazım. Türkiyeden almamalı..

Bu iki söylediğimi yapıp da memnun olmayan olacağını zannetmiyorum. Şahsen ben yaptım gayet de memnunum..

Tabi JB yaparsanız bunların üstüne tadından yenmez..
  • Kullanmayi bilmiyon atip tutmusun burda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Killer_Elite

Kullanmayi bilmiyon atip tutmusun burda

Sevgili kardeşim bu konuyu acan arkadaşımız düşüncelerini paylaşmış sanırım siz yazım bulunsun diye yazmışınız karsınızdakı sızden büyük biri sen ıle hıtap etmenız bıle saygısızlıktır.Lütfen yazılarımıza dıkkat edelım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATAKAN2009

quote:

Sevgili kardeşim bu konuyu acan arkadaşımız düşüncelerini paylaşmış sanırım siz yazım bulunsun diye yazmışınız karsınızdakı sızden büyük biri sen ıle hıtap etmenız bıle saygısızlıktır.Lütfen yazılarımıza dıkkat edelım.

Burda ne ben applein avukatiyim ne de sen konuyu acan arkadasin avukatisin hemen savunmaya gecmeye gerek yok o yuzden.

Ama konunun karalama amacli oldugu her yerden bariz.arastirmayi bilmeden bi telefon alinmis,var olan ozellikleri yok denilmis falan filan bunlar hos seyler degil yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ATAKAN2009

quote:

Burda ne ben applein avukatiyim ne de sen konuyu acan arkadasin avukatisin hemen savunmaya gecmeye gerek yok o yuzden.

Ama konunun karalama amacli oldugu her yerden bariz.arastirmayi bilmeden bi telefon alinmis,var olan ozellikleri yok denilmis falan filan bunlar hos seyler degil yani.

Burada avukatlık yüklenilecek bir konu yok sen dememeyı öğrenin siz demeyi öğrenmediğiniz müddetce yerı gelince sızı uyarırlar benım gıbı ayrıcaben sıze sevgılı kardeşim diye hitap ettım bu yasımda saygımla sizde aynı saygıyı göstermek zorundasınız sen demenız hoş değil.

• Beyler niye bu durum zorunuza gidiyor ya?

Gayet güzel kendince sebeplerini yazmış ve kararını paylaşmış...

Ne güzel işte.

Sana bana göre bu böyle değildir ama konu sahibine göre böyle...

Ne mutlu ona ki kurtulmuş iphone'dan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: afterlife97

Tamam.

+1

Sevmediysen kulanma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D6EE0A332 -- 28 Ocak 2012; 16:07:14 >
  • quote:

arkadaşım edebinle tartışmayı bilmiyon sende atıp tutmuşsun burda
  • Zevk Ve Renkler Hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rádèøή

Beyler niye bu durum zorunuza gidiyor ya?

Ne güzel işte.

genç arkadaşım sizinle jb konusunda tartışmıştık hatırladım sizi
    sonra gidip iphone aldım
    ben ve benim gibi düşünenler için eksiklerini belirtip konuyu tartışmaya açtım
    kurtulmadım kurtulmuycamda kullanacağım inatla bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

arkadaşlar samimi bir itirafım olacak bana inanmayabilirsiniz belki
    valla bu benim ilk iphone m sanırım son kullandığım ıphone olucak
    aslına bakarsanız beni fazlaca memnunda etmedi desem yeridir
    adam sırf kendi ürünlerinin esiri yapmış
    görüntülü görüşme anca ıphoneden ıphone ye yapıyorsun istediğin zil seslerini atayamıyorsun buluetohtla keza aynı telefondan çalışıyor
    ve en büyük eksisi pil olayı verdiğim paraya acıdım doğrusunu söylemek gelirse alamayanlar sakın almasınlar derim ayrıcada hiç merak edip üzülmesinler
    vallahide billahide değmez bu paraya
    bakın yaşım 54 bu ıphone denen telefon sırf fantezi sadece işte ıphonemi ıphone
    elimiz mahkum kullanıcaz artık telefon geberene kadar neyseki e 72 ve n86 nokıalarım var

bu fikir benim şahsi görüşümdür katılan olur katılmayan olur herkese saygı duyarım herkesinde benim fikrime saygı duymasını isterim
    eleştirilerinizi saygı içersinde yaparsanız çok iyi olur

jailbreak bu sebeple var abi

• ben 3 senedir iphone kullanicisiyim elimdeki 3. telefonum android fani falan degilim ama flash in olmamasinin bi aciklamasi yok bu telefonda. sitiv cobsa yeterince para yedirmeyen sirkete savas aciyordu olay baska bisey degil.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rádèøή

Beyler niye bu durum zorunuza gidiyor ya?

Ne güzel işte.

genç arkadaşım sizinle jb konusunda tartışmıştık hatırladım sizi
    sonra gidip iphone aldım
    ben ve benim gibi düşünenler için eksiklerini belirtip konuyu tartışmaya açtım
    kurtulmadım kurtulmuycamda kullanacağım inatla bakalım

Kurtul rahatla işte...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Yaşınızı görür görmez hak verdim. 54 yaşında keşke Iphone yerine başka bir telefon alsaydınız. Iphone daha ziyade uygulamalarla,oyunlarla şenlendiği için gençlere hitap eder. 1100 işinizi çok rahat görür

canım arkadaşım ben bir oyun delisiyim yazımın altında ps3 idim var dikkat edersen

ta 30 yaşımdan beri karakutu atarilerden sırasıyla sega-comador64-amiga500-ps1-ps2 ve ps3 kullanırım
    hele ps3 de Gt5 için kendime g27 direksiyon alıp set yaptırdım hiç acımadım büyük keyif alıyorum ıphonede neymiş bu saydıklarımın yanında
    hani beklentiler diyorlar ya o yüzden yazdım canım arkadaşım

Karsinizda saygiyla egiliyorum sevgili abim.

• quote:

arkadaşlar samimi bir itirafım olacak bana inanmayabilirsiniz belki
    valla bu benim ilk iphone m sanırım son kullandığım ıphone olucak
    aslına bakarsanız beni fazlaca memnunda etmedi desem yeridir
    adam sırf kendi ürünlerinin esiri yapmış
    görüntülü görüşme anca ıphoneden ıphone ye yapıyorsun istediğin zil seslerini atayamıyorsun buluetohtla keza aynı telefondan çalışıyor
    ve en büyük eksisi pil olayı verdiğim paraya acıdım doğrusunu söylemek gelirse alamayanlar sakın almasınlar derim ayrıcada hiç merak edip üzülmesinler
    vallahide billahide değmez bu paraya
    bakın yaşım 54 bu ıphone denen telefon sırf fantezi sadece işte ıphonemi ıphone
    elimiz mahkum kullanıcaz artık telefon geberene kadar neyseki e 72 ve n86 nokıalarım var

bu fikir benim şahsi görüşümdür katılan olur katılmayan olur herkese saygı duyarım herkesinde benim fikrime saygı duymasını isterim
    eleştirilerinizi saygı içersinde yaparsanız çok iyi olur

iphone=hapishane

• Koskoca 3D led tv'ler le aynı fiyata el kadar telefon olur mu ? Fahiş fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolas4121

İphone ya bende de pil sorunu var ama her olumsuzluğa rağmen iphoneyi tek gecerim zaten alınacak başka tel yok ki

hocam yanlış düşünüyosun samsung galaxy s2 4s i 2ye katlar 5e böler 8e çarpar ve bütün matematik işlemlerinden geçirir bu kanıtlanmış bir olay hatta kıyaslanamaz bile :)
  • Böyle konu açılır mı hocam,linç ederler seni.Burda olumsuz bir şey yazamazsın apple ile ilgili.Cahil,teknoloji özürlü damgası yersin.
  • Bu yuzden iphone almadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evolution

Maddi degerini Turkiyedeki fiyat politikasina ve vergilere gore degerlendirmeyin.Amerikada bu cihaz 600 kusur dolar vergiler dahil sekilde hemde.

Ayrica iPhone alarak sadece bir telefon almis olmuyorsunuz.Ayni zamanda bir navigasyon cihazi,bir muzik calar,bir cep bilgisayari,bir televizyon,bir oyun cihazi vs vs.(bu liste uzar gider) almis oluyorsunuz.

Zil sesini bile ayarlayamadıgınıza gore iyi arastırma yapmamıssınız....Artı facetime icin tango denen app var istediginizle goruntulu konusabilirsiniz....

ewt Apple kendine bagımlı yapmaya calısan bir firma ve bunu da basarıyor...Ama cozumleri de kabul edip app olarak yayınlayan firma...

Etrafımda yaklasık sizin yas grubunuz dahil 50 kisiye aldırıp ta pisman olan gormedim...

6 ay kullanın ondan sonra bi sey kullanamıosunuz.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roccopotter -- 28 Ocak 2012; 18:36:49 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.