Şimdi Ara

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.550
Cevap
28
Favori
456.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bedlam

Otterbox o konuda 1 numaradır.
    http://www.otterbox.com/iphone-cases/iphone-4-cases/

Bu urunun on yuzunde de koruma var mi? Yani iphone retina ekrani ile koruyucu arasinda hafif bosluk var mi?
  • Bugun wrapsol kılıflar gelene kadar idarelik bir kılıf bakayım dedim ve dartye gittim..Yeni kılıflar gelmişti cellular line marka (italyan bir firmaymış araştırınca öğrendim bende) ve iphone 4 uyumlu..Full koruma sağlıyor,hafif sert silikon bir yapısı var,içinden ön koruma filmide çıkıyor 25 liraydı..Aldım bir adet ve hiç beklemediğim kadar güzel çıktı ürün..

Resim koymaya çalışacağım gün içinde ancak kılıfa çok para vermek istemeyenler için mükemmel diyebilirim ürün için..

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★

Buna çok benziyor tabi rengi siyah..Ses tuşlarının ve üstteki tuşunda üzerını kapatıyor ve tam koruma sağlıyor ve oldukcada ince..Resimleri eklemeye çalışırım daha sonra..

Bu arada ürünü Genpa getiriyormuş Türkiyeye,satıcı arkadaşta özellikle belirtti arkasındada genpa etiketi var zaten..Çin malı 5 liralık adi kılıflardan değil,tam oturuyor cihazın üstüne ve sağlamlık hissi veriyor oldukça..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi {PeGaSuS} -- 1 Ekim 2010; 13:58:43 >

• GEÇİCİ OLARAK KULLANMAK İSTEYENLER İÇİN BAĞDAT CAD. FLAGSHİP TE ÇEKMELİ KILIF 15 LİRA DÜN ALDIM GAYETTE MEMNUNUM İVYSKİN GELENE KADAR BUNUNDA İDARE EDECEZ:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: {PeGaSuS}

Bugun wrapsol kılıflar gelene kadar idarelik bir kılıf bakayım dedim ve dartye gittim..Yeni kılıflar gelmişti cellular line marka (italyan bir firmaymış araştırınca öğrendim bende) ve iphone 4 uyumlu..Full koruma sağlıyor,hafif sert silikon bir yapısı var,içinden ön koruma filmide çıkıyor 25 liraydı..Aldım bir adet ve hiç beklemediğim kadar güzel çıktı ürün..

Resim koymaya çalışacağım gün içinde ancak kılıfa çok para vermek istemeyenler için mükemmel diyebilirim ürün için..

Buna çok benziyor tabi rengi siyah..Ses tuşlarının ve üstteki tuşunda üzerını kapatıyor ve tam koruma sağlıyor ve oldukcada ince..Resimleri eklemeye çalışırım daha sonra..

Bu arada ürünü Genpa getiriyormuş Türkiyeye,satıcı arkadaşta özellikle belirtti arkasındada genpa etiketi var zaten..Çin malı 5 liralık adi kılıflardan değil,tam oturuyor cihazın üstüne ve sağlamlık hissi veriyor oldukça..

tavsiye etmem içine toz kaçıyor. darty den aldım aynısını siyah renk olarak camın üstünde ünanılmaz toz kalıyor ve telefoun alt kısmında şu home tuşunun yanında çok ufak bir toz parçası var minicik bir şey dikkatli bakmaynca görülmüyor ama yinede var işte, sebebininde bu olduğunu düşünüyorum.

• Cidden güzel cihaz.Bunda da jelatin kaplama yok mu ?invisible shild falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazux

quote:

Bugun wrapsol kılıflar gelene kadar idarelik bir kılıf bakayım dedim ve dartye gittim..Yeni kılıflar gelmişti cellular line marka (italyan bir firmaymış araştırınca öğrendim bende) ve iphone 4 uyumlu..Full koruma sağlıyor,hafif sert silikon bir yapısı var,içinden ön koruma filmide çıkıyor 25 liraydı..Aldım bir adet ve hiç beklemediğim kadar güzel çıktı ürün..

tavsiye etmem içine toz kaçıyor. darty den aldım aynısını siyah renk olarak camın üstünde ünanılmaz toz kalıyor ve telefoun alt kısmında şu home tuşunun yanında çok ufak bir toz parçası var minicik bir şey dikkatli bakmaynca görülmüyor ama yinede var işte, sebebininde bu olduğunu düşünüyorum.

İçine toz kaçacak biryer yokki hocam nasıl toz kaçsın hertarafı kapalı..Zaten eğer buna kaçıyorsa hepsine kaçar toz..İçinden çıkan screen guard'ı kullanmadım açıkcası ben cihazı aldığımda önüne bir guard almıştım onunla kullanıyorum ve çok memnun kaldım ben şu anlık..

Toz içinde denilcek hiçbirşey yok..Bütün iphone'ların bana göre en kötü özelliği bu maalesef,3g kullandım 2 kere ikisindede içine toz girme sorunuyla karşılaştım..Yine aynı şekilde iphone4 de de aynı sorunlar fazlasıyla yaşanıyormuş yurtdışı forumlarda gördüğüm kadarıyla..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yazux

quote:

İçine toz kaçacak biryer yokki hocam nasıl toz kaçsın hertarafı kapalı..Zaten eğer buna kaçıyorsa hepsine kaçar toz..İçinden çıkan screen guard'ı kullanmadım açıkcası ben cihazı aldığımda önüne bir guard almıştım onunla kullanıyorum ve çok memnun kaldım ben şu anlık..

Toz içinde denilcek hiçbirşey yok..Bütün iphone'ların bana göre en kötü özelliği bu maalesef,3g kullandım 2 kere ikisindede içine toz girme sorunuyla karşılaştım..Yine aynı şekilde iphone4 de de aynı sorunlar fazlasıyla yaşanıyormuş yurtdışı forumlarda gördüğüm kadarıyla..

bu kılıf ve kullandığım bi kaç kılıf ekranda felaket derecede toz tutmaktadır tam kılıfın bittiği noktalarda tozlar birikmektedir çizgi halinde ve malum toz taneleri giremiyecekleri yer yok benim başıma geldi bu yüzden kılıfsız bir şekilde dikkatlice kullanıyorum

şu ekrana yapıştıralan şeyleri kullanan var mı acaba içimizde ? darty de görmüştüm hem ön cam için hem arka taraf için yapışkanlar vardı tavsiye eden var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lumiere_Brothers

Benimde düşmeye, darbeye dayanıklı bir kılıfa ihtiyacım var . Linkdeki kılıfı buldum ama, o kemer tokası falan eğer çıkmıyorsa pek hoş görünmüyor Buna benzer kılıflar önerebilicek arkadaşlar varsa çok sevinirim! Ayrıca daha önce Ebay'den hiç alışveriş yapmadım acaba bu ürünü alsam tahmini ne kadar sürede elimde olur ? http://cgi.ebay.com/Marware-iPhone-4-QuickView-FULL-BODY-HARD-CASE-NEW-/220674036506?pt=PDA_Accessories&hash=item336132931a

Türkiye'ye gönderim yok bu üründe kardeş.

• quote:

Orijinalden alıntı: iü

quote:

Benimde düşmeye, darbeye dayanıklı bir kılıfa ihtiyacım var . Linkdeki kılıfı buldum ama, o kemer tokası falan eğer çıkmıyorsa pek hoş görünmüyor Buna benzer kılıflar önerebilicek arkadaşlar varsa çok sevinirim! Ayrıca daha önce Ebay'den hiç alışveriş yapmadım acaba bu ürünü alsam tahmini ne kadar sürede elimde olur ? http://cgi.ebay.com/Marware-iPhone-4-QuickView-FULL-BODY-HARD-CASE-NEW-/220674036506?pt=PDA_Accessories&hash=item336132931a

Türkiye'ye gönderim yok bu üründe kardeş.

Saolasın dostum ! Ama bu üründen vazgeçtim zaten Otterbox'un bu kılıfını alıcam http://www.otterbox.com/iphone-cases/iphone-4-cases/iphone-4-defender-series-case/ Yalnız sanırım Türkiye'de herhangi bir yerde yok yurt dışından sipariş edicem...

• ---BILGILENDIRME MESAJI---

Arkadaslar youtube'da yapilan bircok incelemede 2 farkli yorum goruyoruz. Zaten full unboxing + uygulama gosteren 8-10 video var.

Wrapsol Ultra denen koruyucu seffaf filmin ilk parti uretiminde ciddi sorunlar oldugu ve defolu urunlerin piyasada dolastigi, fiyati dusuk satilan urunlerin de boyle oldugu yazilmis. (amazon.com yorumlarini okuyun)

Urun inceleme videolarinda 2 tip kutu var, ilki defolu mallarinda icinde oldugu partiye ait olan asagidaki kutu:

Digeri de, defolu urun ulasan kullanicilara Wrapsol tarafindan gonderilen baska bir versiyon:

Ikinci kutunun icerigi sulu filme ait kutuya benzese de icinde haliyle sulu uygulama icin tup yok ve ses dugmelerinin arasina yapistirilan ufak film parcasi da cikmiyormus...

ebay - amazon yada Wrapsol'un kendi sitesinden alinca hangisinin gelecegini ogrenmek iyi olabilir.

Onemli not: defolu urun sansiniza size cikabilir - cikmayabilir, mesaj bilgilendirme amacli yazilmistir, kimse karalama yapmasin.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

quote:

Orijinalden alıntı: ejlover

Benim aldığım da ilk kutudan olan ve bir defo göremedim filmde. Ne gibi bir defoymuş acaba bilgi verebilir misiniz? Bu arada benim film incelemesine de link olarak koyabilirseniz faydalı olur bu uyarı alacak arkadaşlara

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu videoda anlatan zenci arkadasimizin elinde 2 kutu var. ( 2. tipten)

youtube.com/watch?v=rwXKDtNf4uQ

Defonun sebebini de soyle aciklamis: "ilk gelen mal defoluydu, uygulama sirasinda aksilikler oldu ve cikarirken de cikmasi gerektigi gibi cikartamadim. Wropsol ile gorustugumde;

"Wrapsol tarafindan FEDEX'e teslim edilen bir parti malin gunes altinda uzun sure bekletilmesinden dolayi hasar gordugunu, bu tip mal alan musterilerin urunlerini yenisi ile degistirdiklerini" soylemisler...

Defonun bilinen hikayesi bu, bilinmeyen kismi ise o parti kac adet, nerelere dagitilmis vs...

Burada da defolu partiden bir malin ne halde kutudan ciktigi gosteren bir video var:

youtube.com/watch?v=I0wu3iroU5k

simdilik olay bundan ibaret... Tabi firmanin malina sahip cikmasi guzel birsey ama Turkiye'den alan adamin geri gonderme sansi yok. Astari yuzunu gecer o isin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravoecho -- 2 Ekim 2010; 7:56:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pocemonmutlu
    Ben buna hasta oldum...

http://cgi.ebay.com/iPhone-4-case-Aluminum-Element-Vapor-Silver-Color-/330479464741?pt=PDA_Accessories&hash=item4cf21c7125

Yuh artik, 199 dolara kilifmi olurmus canim
  • Karar veripte telefona hala bir kılıf alamadım Otterbox'un bu baya bir korumalı olan kılıfını düşünüyorum ama onu da yurt dışından siparişde bir sorun yaşarım diye kararsız kalıyorum! Yok mu yeni bir kılıf alan ve çok memnun olan bir arkadaşımız yardımcı olsun kararsızlara!
  • http://switcheasy.com/products/CapsuleRebel_iPhone4/CapsuleRebel_iPhone4.php#
    Dükkan olarak avrupayı seçersen takılmadan geliyor. Çok korumalı bu var piyasada.
  • http://www.sw-box.com/wholesale-Iphone-4-Cases.html

Burdan ucuza kılıf ve benzeri seyler isteyen olursa getirtebilirim. Ayın 6 sında tatilleri bitiyor 6 sında yola cıkıcak kargo

http://www.goballisticcase.com/products/iphone-4-ballistic-hc-series-case Bu case ile Amerikaya savas acarım

Edit : Bu arada markofoniye uye olanlar baksın bi iphone 4 case ve sticker icin kampanya acılmıs gayet guzel seyler var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgndgn2 -- 4 Ekim 2010; 23:50:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dgndgn2

http://www.sw-box.com/wholesale-Iphone-4-Cases.html

Burdan ucuza kılıf ve benzeri seyler isteyen olursa getirtebilirim. Ayın 6 sında tatilleri bitiyor 6 sında yola cıkıcak kargo

http://www.goballisticcase.com/products/iphone-4-ballistic-hc-series-case Bu case ile Amerikaya savas acarım

Edit : Bu arada markofoniye uye olanlar baksın bi iphone 4 case ve sticker icin kampanya acılmıs gayet guzel seyler var...

Ballistic'de güzelmiş ama Otterbox'un modeli biraz daha şık duruyor sanki

• kılıftan ne bekliyorsunuz bilmiyorum ama benim için telefonu çok kabalaştırmayan ve ağırlaştırmayan, aynı zamanda da koruma sağlayabilen kılıf en iyisidir..bu kıstaslar çerçevesinde aşağıdaki ürünü aldım sahibinden.com'dan...12,5 TL (ön ve arka koruma jelatini dahil)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dgndgn2

http://www.sw-box.com/wholesale-Iphone-4-Cases.html

Ballistic'de güzelmiş ama Otterbox'un modeli biraz daha şık duruyor sanki

Otterbox benzeri...

http://www.sw-box.com/Rugged-Hard-Plastic-Case-For-Iphone-4-White-.html

http://www.sw-box.com/Rugged-Hard-Plastic-Case-For-Iphone-4-Black-.html

Gayette uygun fiyatlı...

• Bende kılıf bulmakda ve seçmekde zorlanıyorum.Zaten bu aralar para sıkıntısı çekiyorum.Şimdilik Zagg aldım hepsiburadadan onla idare ediyorum maksad korusun.İlerde wraspol ve kılıf alırım.Tavsiyelere devam
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.