Şimdi Ara

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.550
Cevap
28
Favori
456.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saredsa

http://www.sgpstore.com/product_info.php/cPath/21_28_89/products_id/1609

Bunlar çok iyi bi arastıralım bakalım ne kadar kargo felan?

http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=415292

burayla irtibata geçebilirsin

• Deri kılıfla parmak izi bırakmayan koruma aldım.
    Korumaya bayıldım. Parmak izi sıfır. ikide bi silmek zorunda kalmıyorum ekranı. Kaygan ve süper. Ayrıca çok ince. Sulu da yapılmıyor. Direk yapıştırmalı. Kabarcıkda kalmadı.

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★

Buda parmak izi geçirmeyen koruma:

• İvy skin
  • quote:

Orijinalden alıntı: exe_genesis

Deri kılıfla parmak izi bırakmayan koruma aldım.
    Korumaya bayıldım. Parmak izi sıfır. ikide bi silmek zorunda kalmıyorum ekranı. Kaygan ve süper. Ayrıca çok ince. Sulu da yapılmıyor. Direk yapıştırmalı. Kabarcıkda kalmadı.

Deri kılıftan memnunmusun peki hocam?

• Markafoni'de apple'lar için speck kılıflar kampanyası başladı.
    Ama iphone 3g/3gs için var, 4 için yok maalesef
    http://www.markafoni.com/campaign/speck-0/iphone-kiliflari/

isteyenlere davet linki gönderebilirim
  • quote:

hocam linklerini atabilirmisin acaba bu ikisinin?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

quote:

Deri kılıftan memnunmusun peki hocam?

Evet. gerçek deri. ama tek tarafı tüylü. iki tarafı tüylü olsa daha iyi olurdu. ama tek tarafında tüy olması daa iyi. masanın üzerine o tarafını koyuyorum.

• slm carbon fiber kaplama kılıftan nasıl elde edebilirim lütfen yardım
  • ben bunu aldım arkadaslar muthiş dokusu kalitesi falan ama biraz pahalı...
    http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=16102&productid=telkilifsgpvinbr4
  • Merhaba,
    11 ekim 2010 tarihinde switcheasy international sitesinden satin aldigim 3 adet kilif bugun evime teslim edildi.Ben de bilgilendirme amacli ambalajlarini ve icindekileri paylasmak istedim.Bana toplam maliyeti 15$ FedEx kargo ile beraber 79$ oldu.
    Sahsen ben bu marakaya ait ipad,iphone 3gs ve simdi de iphone 4 kiliflari devamli kullanmaktayim ve oldukca memnunum.Beraberinde gelen ekran ve port koruyucular da ekstralari.Ayrica bazi modellerinde apple dock adaptor ve mini stand da cikiyor.Kisacasi paket icerigi en dolu gelen markalardan biri diyebilirim.

Switcheasy Reptile(mor)

Switcheasy Nude

Switcheasy Colors(bu resim masa ortusu renginden dolayi kotu cikmis kilifin rengi kirmizi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psleda -- 14 Ekim 2010; 12:43:54 >

• bende bu kılıfı kullanıyorum.
    ince ve şık hemde elden falan kaymıyor.

• ebayden 2 hafta önce aldığım ivyskin bugün geldi, uyguladım, hava kabarcığı yok ve süper oldu.
    Tavsiye ederim
    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370434610568
  • Bende ebay'den OtterBox Commuter kılıf satın aldım, 10 gün oldu express shipping olmasına rağmen gelmedi uyuz oldum
  • Bugun kuzenimde gordum, son derece hos ve kullanisli, tavsiye ederim yani.

http://www.sgpstore.com/product_info.php/cPath/21_28_89/products_id/1609

Bunun ucuz versiyonu var midir, yani bizim telefoncularda kapilarda satilan kiliflar olur ya, 5-10-20 liraya falan, onlarin fiyatinda olani var midir bu tamponun?
  • arkadaşlar bende aşağıdaki kılıfı almak istiyorum

http://cgi.ebay.com/iPhone-4-Carbon-Fibre-Skin-White-Carbon-Body-Kit-/220677363383?pt=PDA_Accessories&hash=item33616556b7

fakat kargo bana ne kadara gelir acaba. sitede shipping and payment kısmında türkiyeyi seçtiğimde 2.95 $ diyor ama değildir heralde dimi. daha önce yurtdışından bi siteden alışveriş yapmadım. o yüzden bir bilgim yok bu konuda

• quote:

Orijinalden alıntı: wardak

arkadaşlar bende aşağıdaki kılıfı almak istiyorum

http://cgi.ebay.com/iPhone-4-Carbon-Fibre-Skin-White-Carbon-Body-Kit-/220677363383?pt=PDA_Accessories&hash=item33616556b7

fakat kargo bana ne kadara gelir acaba. sitede shipping and payment kısmında türkiyeyi seçtiğimde 2.95 $ diyor ama değildir heralde dimi. daha önce yurtdışından bi siteden alışveriş yapmadım. o yüzden bir bilgim yok bu konuda

Evet hocam 2.95 ship var.

Bişey sorucam bu ürün sticker değil mi? Yani öyle olması lazım ama arkadan çekilen resimde apple arması içeride kalmış, sanki sert plastik bir ürünmüş gibi?

Siz de fark ettiniz mi?

• Telefonu alalı 3 hafta oldu 4 kılıf değiştirdim bende (:

iPhone için en kullanışlısı kesinlikle deri çekmeli kılıflar bunu bir kere daha anlamış oldum..3g kullanırken deri çekmeli kılıf kullanıyordum ve çok memnundum ancak bir değişiklik olsun 4 de diyip yeni maceralara atıldım..Dönüp dolaşıp eski usule geri döndüm bende mecburen..

Arka kapak yada silikon şeklindeki kılıfların yanları çok fazla toz topluyor maalesef,ayrıca cihazı olduğundan çok daha büyük ve hantal gösteriyor..

Turkcell merkezlerde 35liraya satılıyordu sorduğumda ben 15liraya aldım başka bir mağazadan..Çekme yeri dikişsiz olanlarından alın ,çok daha hoş gözüküyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: {PeGaSuS}

Telefonu alalı 3 hafta oldu 4 kılıf değiştirdim bende (:

iPhone için en kullanışlısı kesinlikle deri çekmeli kılıflar bunu bir kere daha anlamış oldum..3g kullanırken deri çekmeli kılıf kullanıyordum ve çok memnundum ancak bir değişiklik olsun 4 de diyip yeni maceralara atıldım..Dönüp dolaşıp eski usule geri döndüm bende mecburen..

Arka kapak yada silikon şeklindeki kılıfların yanları çok fazla toz topluyor maalesef,ayrıca cihazı olduğundan çok daha büyük ve hantal gösteriyor..

Turkcell merkezlerde 35liraya satılıyordu sorduğumda ben 15liraya aldım başka bir mağazadan..Çekme yeri dikişsiz olanlarından alın ,çok daha hoş gözüküyorlar

fiyatı iyi almışsın uygun geldi bende almak istiyorum şimdiden kılıfı nereden aldın söyleyebilir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Evet hocam 2.95 ship var.

Bişey sorucam bu ürün sticker değil mi? Yani öyle olması lazım ama arkadan çekilen resimde apple arması içeride kalmış, sanki sert plastik bir ürünmüş gibi?

Siz de fark ettiniz mi?

evet sticker ama carbon fiber olduğu için oyle 0.3 mm lik bi sticker değil. biraz daha kalın ve çizilmelere karşı biraz daha sağlam ve dayanıklı. plastik dosya kapakları gibi sanki;) yanlız aynı ürünlerin apple arması içinde sticker ı olanları vardı yanlış hatırlamıyorsam... e madem 10$ ürün 3$ kargo ozaman bu alınır:) teşekkür ederim yardımınız için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

fiyatı iyi almışsın uygun geldi bende almak istiyorum şimdiden kılıfı nereden aldın söyleyebilir misin?

Ben İzmitte oturyorum burdaki bir Telefon bayisinden aldım Fethiye caddesinden..

Alırken dikkat edin 2 farklı versiyonu var bunların..Biri resimde görüldüğü gibi olan çekme kısmı dikişli olan diğeride dikişsiz olan..Dikişsiz olan çok daha güzel ve sağlam duruyor..
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.