Şimdi Ara

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.550
Cevap
28
Favori
456.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana göre Iphone 4 için hatta Iphone için en iyi kılıf Bodyguardz dır.
  • Arkadaşlar Sgp Neo Hybrid Ex kilifi bugün elime ulaştı. Film ve Çerçeveyi uyguladım gayet hoş oldu ama bir sorum olacak sizlere aklımı çok tırmalıyan...

Filmi uygularken ön ve arka tarafta yer yer baloncuklar oldu... Tekrardan söküp uyguladım baloncuklar gitti ama 1 defa çıkarttığımdan dolayı film de 2 3 tane toz yapıştı baloncuk oluşturdu tekrardan. bu sorun telefon ekranına zarar verırır mı uzun vadede ? bunu soruyorum cunku , tek bir tozun bile ekranı çatlattığı yazıları okumuştum....

Ne yapmaylıyım filmleri cıkartıp yenı fılm mı uygulamalıyım ?
  • speck fitted artprojects

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★
  • quote:

Orijinalden alıntı: nc39

Arkadaşlar Sgp Neo Hybrid Ex kilifi bugün elime ulaştı. Film ve Çerçeveyi uyguladım gayet hoş oldu ama bir sorum olacak sizlere aklımı çok tırmalıyan...

Filmi uygularken ön ve arka tarafta yer yer baloncuklar oldu... Tekrardan söküp uyguladım baloncuklar gitti ama 1 defa çıkarttığımdan dolayı film de 2 3 tane toz yapıştı baloncuk oluşturdu tekrardan. bu sorun telefon ekranına zarar verırır mı uzun vadede ? bunu soruyorum cunku , tek bir tozun bile ekranı çatlattığı yazıları okumuştum....

Ne yapmaylıyım filmleri cıkartıp yenı fılm mı uygulamalıyım ?

O çatlama falan hikaye sakın inanma onlara.
    Bu arada kılıf güzelmi güzelse bende alacağım aynısından.
    Mesela böyle eline alınca bi koruma hissi veriyorumu.

•  ★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★

Arkadaşlar biri bana bu kılıfı iyice anlatabilirmi ?
    Materyali.
    Kalitesi.
    Koruması vs.
    Artı ve eksileri.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Arkası için film çıkıyor galiba içinden. Fakat bu filmde kamera için delik var ama flash için yok.
    Bu bir sorun yaratır mı ?
  • pm
    quote:

Orijinalden alıntı: Kaan�

Materyali.
    Kalitesi.
    Koruması vs.
    Artı ve eksileri.

Arkası için film çıkıyor galiba içinden. Fakat bu filmde kamera için delik var ama flash için yok.

• Arkadaşlar şu an için Neo Hybrid Ex en ucuz nerede satılmaktadır orjinal olarak?
  • Arkadaşlar bugün MORE-TR ve DEALEXTREME'den verdiğim Iphone4 aksesuarlarım elime ulaştı. Şans eseri 03.10.2010 tarihinde DEALEXTREME'den verdiğim siparişlerle 28.10.2010'dan More-TR'den verdiğim Sgp Neo Hybrid Ex SOUL BLACK kılıf aynı gün geldi

Karşınızda Sgp Neo Hybrid Ex SOUL BLACK

Ürün şık ve sade bir kutu ile sunuluyor. Kutu içeriğinde ön-arka ekran koruyucu(Steinheil Ultra Crystal Clear), silikon bant ve dış koruyucu parlak metal bant ile mikrofiber temizlik bezi çıkıyor. Ürünü More-Tr'den 42.90TL+4TL kargo ücreti ödeyerek aldım.

Iphone4'e bence çok yakıştı, IPHONE4 KARAŞİMŞEK

Fotoğraflar Iphone'un üzerindeki ekran filmi çin malı olanlardandır. Bundan dolayı oluşan kabarcıklara dikkat etmeyin. Steinheil Ultra Crystal Clear ekran filmini takmadan elim alışsın diye bunu taktım, iyi de yapmışım çünkü hafif eğri taktığım için sağda hafif taşma oldu ve o kısım yapışmadı. Bu arada arka ekran filminde flaş kısmı kapanmayacak şekilde kesilmiş; yani SORUN YOK
    Bence ürünü gönül rahatlığıyla alabilirsiniz, oldukça kaliteli ve anten olayını da çözüyor. Bumperdan farkı iki parça olduğu için daha sağlam gibi ve üründen ekran filmleri de çıktığı için FULL BODY KORUMA sağlamış oluyorsunuz Ayrıca bu ürün Amreika'da 30$a satılırken ülkemizde 42TL.ye satılması zaten oldukça uygun. Teşekkürler MORE-TR Umarım bu ürünlerden almayı düşünenlere yardımım dokunmuştur. İyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti2004s -- 2 Kasım 2010; 1:29:02 >

• arkadaşlar bütün yazdıklarınızı okudum en iyi korumayı nasıl sağlayabilirim bir kişi yardımcı olsun lütfen düşürücem telefonu yazık olucak diye korkuyorum düşmesine karşı en iyi korumayı ne ile sağlayabilirim

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=29008950&productid=telkilificp403

almayı planlıyorum ama stoklarda yok !... bunun yerine neo alsam daha mı iyi olur acaba ?
  • Sgp Neo Hybrid Ex telefonun boyutunda çok fark yaratıyor mu?
  • Sgp hybrid iphone4'ün boyutunu fazla büyütmüyor ancak 3GS boyutuna taşıyor
  • YA KONU DISI GIBI OLACAKTA BU EKRAN FILMLERININ KOSELERINDEKI YAPISKAN KAGITLARDAN NASIL KURTULDUNUZ ? IZINI CIKARANA KADAR CANIM CIKTI KAGIDIN BI KISMI USTUNDE KALDIGI ICIN..
  • O yapışkan sıkı bir şekilde filme yapışık zaten. Şöyle söyleyim ekran filmi 3 katmandan oluşuyor: 1. parçayı kaldırıp kalan kısmı ekrana yapıştırın, sonra 2. parçayı(yani yapışkanının çıkaramadığınız) sökün- size sadece ekrandaki film kalacak

EKLEME: Yukarıdaki sistem klasik ekran filmler için(çoğunlukla Çin Malı) geçerlidir. SGP Ultra Crystal'i kullanmamıştım, sorular üzerine akşam ekran filmini uyguladım. Bunda sadece 2 parça var. Sarı banttan filmi ayırıp direkt ekrana uyguluyorsunuz. Aslında yukarıdaki gibi 3 parça olsaydı daha iyi olurdu. Bu şekilde ekran filmini uygularken kredi kartı vs. ile balon kalmasın diye ürüne zarar verebilme ihtimali var

quote:

Orijinalden alıntı: ZIKKIM

YA KONU DISI GIBI OLACAKTA BU EKRAN FILMLERININ KOSELERINDEKI YAPISKAN KAGITLARDAN NASIL KURTULDUNUZ ? IZINI CIKARANA KADAR CANIM CIKTI KAGIDIN BI KISMI USTUNDE KALDIGI ICIN..

NOT: Sanal alemde BÜYÜK HARFLE YAZMAK BAĞIRMAK ANLAMINA GELMEKTEDİR- Dikkat
    Edit: EKLEME.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti2004s -- 2 Kasım 2010; 21:34:51 >

• quote:

pm
    quote:

Materyali.
    Kalitesi.
    Koruması vs.
    Artı ve eksileri.

Ben sonunda buna karar kıldım, umarım güzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: musti2004s

O yapışkan sıkı bir şekilde filme yapışık zaten. Şöyle söyleyim ekran filmi 3 katmandan oluşuyor: 1. parçayı kaldırıp kalan kısmı ekrana yapıştırın, sonra 2. parçayı(yani yapışkanının çıkaramadığınız) sökün- size sadece ekrandaki film kalacak
    quote:

Orijinalden alıntı: ZIKKIM

YA KONU DISI GIBI OLACAKTA BU EKRAN FILMLERININ KOSELERINDEKI YAPISKAN KAGITLARDAN NASIL KURTULDUNUZ ? IZINI CIKARANA KADAR CANIM CIKTI KAGIDIN BI KISMI USTUNDE KALDIGI ICIN..

NOT: Sanal alemde BÜYÜK HARFLE YAZMAK BAĞIRMAK ANLAMINA GELMEKTEDİR- Dikkat

Dostum bana da aynısından gun metal geldi. Gerçi silver sipariş etmiştim ama bu da fena değil. Yalnız yapıştırırken tutturmak zor bikaç yerde ufsk kabarcıklar oluştu. Sen nasıl yaptın. Bir alet kullandın mı , düzgün yapıştırmanın sırrı nedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: KarpuzcuTR

quote:

pm
    quote:

Materyali.
    Kalitesi.
    Koruması vs.
    Artı ve eksileri.

telefonun neresini koruyo bu kılıf :D

• neo hybridi kılıfı 2 gündür kullanıyorum. çok şık ve sağlam bi kılıf.şiddetle tavsiye ederim.yalnız dün bi sefer telefonum düştü.ondan beri telefonun 3g si çekmez oldu.3g yi açıp kapatıyorum 10 dakika çekio sonra edge dönüo.acaba kılıftanmı.kılıfı kullanalar 3g çekimi ile ilgili problem yaşıomusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cycllllops
    neo hybridi kılıfı 2 gündür kullanıyorum. çok şık ve sağlam bi kılıf.şiddetle tavsiye ederim.yalnız dün bi sefer telefonum düştü.ondan beri telefonun 3g si çekmez oldu.3g yi açıp kapatıyorum 10 dakika çekio sonra edge dönüo.acaba kılıftanmı.kılıfı kullanalar 3g çekimi ile ilgili problem yaşıomusunuz

baba naptin ya ;(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

quote:

Orijinalden alıntı: KarpuzcuTR

quote:

pm
    quote:

Materyali.
    Kalitesi.
    Koruması vs.
    Artı ve eksileri.

telefonun neresini koruyo bu kılıf :D

dert etme ya. bak dalgana

• Arkadaşlar Vapor almak isteyenlere bilgi vereyim bi hafta oldu geleli vapor nikel modeli.

çok çabuk kararıyor her tarafı leke içindeymiş gibi oluyor çok kötü bi görüntü oluşuyor. bilgilendirmek istedim.

renkli modellerini bilemem ama beni maldığım nikel kaplama extreme modeliydi çok çabuk kararıyor

özel temizleyici ile temizlemek gerekiyor..

sinyal olayınıda gerçekten kestiği doğru arkadaşlar aldığıma bin pişmanım diyebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.