Şimdi Ara

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.551
Cevap
28
Favori
456.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: prank31

quote:

Orijinalden alıntı: S0NK0Z

quote:

Ya arkadaslar bu arada Sizinde iPhone 4 te ses acma kısma tuslari tutup yukarı aşağı yaptığımda biraz oynuyo sizde de öylemi

Evet arkadasim dedigin tuslar ve ekran kilitleme tusu biraz oynuyor esnek ama rahatsiz edici boyutta degil

Tlfn 2 kere yere düştü alçak mesafeden Belkide gevşedi sanki onceden böyle bisey yoktu arka kapağı falan açıp baksammi belki oturturum falan garantiden cikarmi

Senin tuşlarının ne kadar esnediğini bilmiyorum ama benim her iphone'da olduğu kadar gevşek(gevşekte denmez aslında)Çok az bi oynama bütün iphone 4 lerde var.

• 2liralik ekran koruma ve artwizz kilifim..

• sakarboy arkadaşım. vapor fotolarını bekliyoruz.
  • Ben de arastırıyorum kılıfları. Vapor dizayn olarak cok iyi. Ancak ben arkası şöyle yumusak ve elden kayamayan bır kılıf dusunuyorum. Hybridlerde cok guzel ama elden kaymayı engelemıyor. Sadece yan tarafta renklı kapak var. on ve arkada shield. Bakalım hangısınde karar kılcaz. Arastırmalara devam...

Bu sayfada bıraz daha fotograf paylassak ozellıkle satın alan arkadaslar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: S0NK0Z

quote:

Ya arkadaslar bu arada Sizinde iPhone 4 te ses acma kısma tuslari tutup yukarı aşağı yaptığımda biraz oynuyo sizde de öylemi

Evet arkadasim dedigin tuslar ve ekran kilitleme tusu biraz oynuyor esnek ama rahatsiz edici boyutta degil

Tlfn 2 kere yere düştü alçak mesafeden Belkide gevşedi sanki onceden böyle bisey yoktu arka kapağı falan açıp baksammi belki oturturum falan garantiden cikarmi

Cok cok az oynuyo kardes + yi yukari dgru ittirdimmi - de oynuo ama cok az her iphone 4 te varsa sikinti yok yukarda bi arkadas bende yok fln yazmisti ondan

• Bugun speck aldim arkasi piramit seklinde mat ve parlak siyah renkte
  • Evet arkadaşlar dün telefonla arayıp sipariş verdiğim SGP Hybrid EX kılıf bu sabah 10 da geldi... 18 saatte elimdeydi müthiş... Buradan more tr ye çok teşekkür ediyorum tekrar...

Kılıfa gelince anladımki film takjmak benim gibi sabırsızlar için değilmiş... Neyse uzun bir uğraşla filmi taktıktan sonra silikon ve karbon parçaları takmak çok daha basit oldu... Fotograf çekip koyayım dedim ama madem youtube açılmış oradan güzel bir incelemesini koyayım..

http://www.youtube.com/watch?v=o1CVIFzj9Dg

Kendi görüşüme gelirsek çok şık öncelikle neredeyse orjinal hali buymuş diye düşünülebilecek biçimde güzel oturdu. Ayrıca malzeme kalitesi falan çok güzel. Almayı düşünenlere tavsiye ederim...

• Bende aldım ptesi günü gelıyor.Yukarıda arkadasın paylastıgı vıdeodakının aynısı benım iphone4 arkadakı deri ve altın renk neo super yakısıo telefona

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetjanx -- 30 Ekim 2010; 22:54:28 >
  • 3GS telefonum da 7 ay boyunca Invisible Shield kullanmış biri olarak belirtmek istiyorum ki. Invisible Shield türü kaplamalar telefonun çizilmesi gibi etkilere koruması konusunda kimsenin şüphesi olmasın ama ekranın kayganlık hissini azaltığı için Iphone'nın tam olarak hakkını veremeden kullanmaya sebep oluyor. Daha sonra tanesi 5 tl ye aldığım ekran kaplamalarından çok memnun kaldım. Nerdeyse ekradaki kadar kayganlık sağlıyor. Ayrıca çarpmalarıma rağmen ekranda en ufak çizik bile oluşmadı. Ayrıca Invisible Shieldler belli kullanımdan sonra eldeki yağı absorbladığı için ekranda kötü bir görüntü oluşturuyor.
    Gözlemlerimi size aktardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fairness -- 30 Ekim 2010; 23:41:51 >
  • bende bunu sıparıs ettım. bu carbon olayı nasıl oluyo ? ayrı olarak mı alıcaz ? lınk atabılırmısınız ?

http://urun.gittigidiyor.com/iPHONE-4-icin-SGP-NEO-HYBRiD-EX-SERiES-gumus_W0QQidZZ32042231#kargo
  • quote:

Orijinalden alıntı: java

Evet arkadaşlar dün telefonla arayıp sipariş verdiğim SGP Hybrid EX kılıf bu sabah 10 da geldi... 18 saatte elimdeydi müthiş... Buradan more tr ye çok teşekkür ediyorum tekrar...

Kılıfa gelince anladımki film takjmak benim gibi sabırsızlar için değilmiş... Neyse uzun bir uğraşla filmi taktıktan sonra silikon ve karbon parçaları takmak çok daha basit oldu... Fotograf çekip koyayım dedim ama madem youtube açılmış oradan güzel bir incelemesini koyayım..

http://www.youtube.com/watch?v=o1CVIFzj9Dg

Kendi görüşüme gelirsek çok şık öncelikle neredeyse orjinal hali buymuş diye düşünülebilecek biçimde güzel oturdu. Ayrıca malzeme kalitesi falan çok güzel. Almayı düşünenlere tavsiye ederim...

Gule gule kullan. Verdiğin linktekı vıdeoyu ınceledım. Muzik komedi...
    Bu arada vıdeoda arka kapakta kaymayan derıye benzer bır yapı var. Kutu ıcerıgınde bu var değil mi? Bır de nasıl bır yapıda bu arka taraf sert plastık mı yumusak mı derı mı? On taraftakı shıeld uyglaması nasıl zor muydu? Son olarak, shıeld ıle kayganlık hıssınde bır değişme oldu mu.
    Tesekkurler.

• saredsa dostum o arkadakı derı kutuda yok o ayrı bir ürün sgp deep black bılmem ne .. O ayrı dıstakı bumper aynı ben 2sındende aldım aynı vıdeodakı gibi tabi bumper dhaa elime ulasmadı
  • @saredsa

ahmetjanx ın da söylediği gibi deri kısım ayrı birşey sanırım. Kutusundan şeffaf film çıktı. Onu oturtmakta zorlandım ama kenarları kapyalan bumper kısmı rahat oturtması.

Kayganlık hissine gelince sen sorunca dikkat ettiğimde bir miktar azalma var doğrusu ama rahatsız edecek gibi değil normal kullanımda... Ayrıca dokunmatik hassasiyetinde eksiklik hissetmedim şimdilik... Oldukça sağlam görünüyor şimdi telefon... Üstelik daha önce dediğim gibi sanki orjinal hali buymuş gibi belli belirsiz kılıf olduğu...
  • quote:

@saredsa

ahmetjanx ın da söylediği gibi deri kısım ayrı birşey sanırım. Kutusundan şeffaf film çıktı. Onu oturtmakta zorlandım ama kenarları kapyalan bumper kısmı rahat oturtması.

Kayganlık hissine gelince sen sorunca dikkat ettiğimde bir miktar azalma var doğrusu ama rahatsız edecek gibi değil normal kullanımda... Ayrıca dokunmatik hassasiyetinde eksiklik hissetmedim şimdilik... Oldukça sağlam görünüyor şimdi telefon... Üstelik daha önce dediğim gibi sanki orjinal hali buymuş gibi belli belirsiz kılıf olduğu...

bende gg den silverini sipariş ettim. aklıma takılan sorular ;
    ıcınden cıkan film kalıtelımı ve arka tarafta da sadece fılm olacagı ıcın herhangı bır koruyucu lazım olur mu ?

• Kutu içeriğindeki ekran filmleri son derece kalitelidir. HB.de arka+ön+yan filmin fiyatı 39TL.http://www.hepsiburada.com/Liste/sgp-steinheil-ex-series-iphone-4-ekran-ve-govde-koruyucu-set-ultra-crystal/productDetails.aspx?categoryid=29008950&productid=telkilsteinip4ekk
    Biz yan film yerine BUMPER'ı yaklaşık aynı fiyata almış oluyoruz ki bence böylesi koruma için çok daha mantıklı
    bir de arkadaşlar aynı ürünü 42.90TL+4TL kargo ile orjinal sitesinden alabilirsiniz; GG.ye para kazandırmaya gerek yok
    http://more-tr.com/component/virtuemart/?page=shop.product_details&category_id=30&flypage=flypage_images.tpl&product_id=474
    Bi aksilik olmazsa benim NEO HYBRID SOUL BLACK pazartesi gelecek, fotoğrafını koyarım..

quote:

Orijinalden alıntı: nc39

quote:

@saredsa

ıcınden cıkan film kalıtelımı ve arka tarafta da sadece fılm olacagı ıcın herhangı bır koruyucu lazım olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti2004s -- 31 Ekim 2010; 2:06:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

sakarboy arkadaşım. vapor fotolarını bekliyoruz.

bende bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti2004s

Kutu içeriğindeki ekran filmleri son derece kalitelidir. HB.de arka+ön+yan filmin fiyatı 39TL.http://www.hepsiburada.com/Liste/sgp-steinheil-ex-series-iphone-4-ekran-ve-govde-koruyucu-set-ultra-crystal/productDetails.aspx?categoryid=29008950&productid=telkilsteinip4ekk
    Biz yan film yerine BUMPER'ı yaklaşık aynı fiyata almış oluyoruz ki bence böylesi koruma için çok daha mantıklı
    bir de arkadaşlar aynı ürünü 42.90TL+4TL kargo ile orjinal sitesinden alabilirsiniz; GG.ye para kazandırmaya gerek yok
    http://more-tr.com/component/virtuemart/?page=shop.product_details&category_id=30&flypage=flypage_images.tpl&product_id=474
    Bi aksilik olmazsa benim NEO HYBRID SOUL BLACK pazartesi gelecek, fotoğrafını koyarım..

quote:

Orijinalden alıntı: nc39

quote:

@saredsa

Sanırım bende bundan alacağım. Resimlerini paylaşırsanız çok iyi olur arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: pocemonmutlu

En sonunda paket geldi, "OtterBox Commuter" gerçekten iyi malzemeden yapılmış ve içinde ön cam için kaliteli ekran koruyucu cıktı.

NOT: Piyasaya çakma (kopya) ürünler sürmüşler, alıcak iseniz güvenilir yerden almaya bakın.

Ürünün fiyatı: 35$

Dostum öncelikle hayırlı olsun! Bende bu kılıfdan almayı düşünüyordum! Acaba sen ürünü nerden aldın ?

• Dostum son resimdeki skirtup uygulaması ne ole ya
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.