Yüzbaşı
01 Ekim 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
bütün konuları okudum pikatel modem kullanıorum modem arayüzünde mtu yu 1500 yapmayı bulamadım sadece resetler attım statik ip denedim portları actım ne varsa yaptım gene de olmadı :S lütfen birisi yardım etsin bana
dün kontratlı aldım evimde 1 mbitlik net var birkaç uygulama indirmek istiyor ne de olsa elimin altında 3g hızı var bir deneyeyim şunun hızını dedim 1mbitten daha yavaş bir internet var şu anda iphone'da acaba ben mi birşeyleri yanlış yapıyorum yoksa 3g hızı gerçekten bu kadar berbat birşey mi vodafoneda !
Subat ayında teknosadan aldım telefonu gecen aya kadar herhangi bi sorunu yoktu tus kilidine girdikten sonra ekranı actıgımda çizgiler doluyor hiç birsey göremiyorum servise yollamayı düsünüyorum ama yollamadan çözümü varsa yardımcı olabilecek arkadas warsa söylesin lütfen eğer servisden baska çözüm yok ise ekranda ve kasada bi kac çizik var kasayı degistirebilir mi servis acaba bu daha ilk yollamam olucak servise
en ucuz umd oyunları nerden bulabilirim genelde hep 100 milyon filan bir oyuna 100 milyon vermem bi hafta ac gezmem benim ^^ 2. ele de pek güvenemiorum yurtdışındaki sitelerden almayı denesem ne kadar sürede gelir hangisinin kargosu ne kadar bilen var mı ? bilgilendirirseniz sevinirim...
Daha yeni aldım psp mi fazla bi bilgi sahibi değilim ps2 oyunlarını psp de çalıştırma gibi bi durum var mı arkadaşlar ? psp 3004 aldım kırılmadıgını biliyorum bu durum için kırmak filan gerekiyor mu oyun tavsiye ederseniz de sevinirim ( god of war tarzı mümkünse ) psp için devil may cry sanırım yok sadece onun için ps2 oyunları psp de çalışıyor mu diye merak ediyorum bi de metal slug ^^ şimdiden teşekkürler...
dvd writerım dvd yazmıyor daha yeni aldım 1 kere dvd yazdım dolu dvdleri sorunsuz okuyor ama bos dvdleri gormuyor bos dvd ye tıkladıgımda gecersiz islev hatasını veriyor baska markalar denedim dolu ve bos dvdleri doluları sorunsuz okuyor pc ye kopyalıyor fakat bos dvd ye yazmıyor yardımcı olursanız memnun olurum...
Tişörte nasıl baskı yapabilirm bazı yazıcıların yapabildini duydum yardımcı olursnız sevnirm
arkadaşlar php-nuke için smilies paketi ve hızlı cevap arıyorum donanım haberinkine benzeyen hızlı cevap ve smilies pakerti nereden bulabilirim ???
yanıtlarınız için şimdiden saolun
arkadaşlar php nuke de fare imlecini nasıl deiştirebilirim acil yardım lütfen
burada hiçbir şuçlama filan yok sadece sx1 cilerin dosyalarını tavsiye edip paylaşmaları için açılmıştır. lütfen sx1 e laf atmayın en büyük sx1 !!!!
kullandığınız programları ve oyunları yazınız
ben bunları kullanıyorum
1-)smart movie
2-)smart launcher
3-)eti camcorder
4-)agile messenger
5-)fifa 2005
daha warda üşendim yazmaya siz neler kullanıyorsunuz??
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 259
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 8.101 (Bu ay: 82)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.