Şimdi Ara

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.550
Cevap
28
Favori
456.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Senceru

quote:

Orijinalden alıntı: EmR.

Simdi gittim aldim.eve gidince resimleri eklerim

Kaç günde geldi hocam ?

3 unde aldim.bugun geldi.fakat qingming festivali falan girdi 8 de verildi kargoya.dun ulasti tokata,bugun sldim.ama baya hosuma gitti
  • resimler geldi.kalitesi gayet güzel fakat öyle uçak metali değil.basit bir metal.görünüm olarak ise kusursuz.yani 45 lirayı bence sonuna kadar hakediyor.

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ &  ★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ &  ★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ &  ★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ &  ★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ &  ★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★

• @EmR. Valla hocam gule gule kullan gayet şık olmus :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isosem19

@EmR. Valla hocam gule gule kullan gayet şık olmus :))

çok teşekkür ederim.arkadaki 3m süeti yapıştırmadım şimdi kirlenir diye.ileride belki onu da yapıştırırım ama kıyamıyor insan
  • quote:

resimler geldi.kalitesi gayet güzel fakat öyle uçak metali değil.basit bir metal.görünüm olarak ise kusursuz.yani 45 lirayı bence sonuna kadar hakediyor.

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ &  ★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ &  ★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ &  ★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ &  ★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ &  ★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★

konuya biraz yabancı kaldım. aldığınız ürün orjinal mi replika mı acaba ?

• replika hocam.caseswill.com diye çin sitesinden aldım.ama baya kullanan vardı.macrumors ta incelemeler var.bir kumar oynadım aldım ama çok hoşuma gitti kalitesi.
  • güle güle kullan hocam :)
  • teşekkür ettim darısı herkesin başına ilk başta bu vapor dan hiç hoşlanmıyordum o ne öyle diyordum fakat sonradan aşık oldum gibi
  • geçenlerde vaporx limangoda 69 tlye düşmüştü kaçırdım alamadım
  • quote:

replika hocam.caseswill.com diye çin sitesinden aldım.ama baya kullanan vardı.macrumors ta incelemeler var.bir kumar oynadım aldım ama çok hoşuma gitti kalitesi.

güle güle kullanın. bende geçen ay sitesinden almıştım. bence güzel tercih. arkasınada element case white carbon plate yapıştırınca şık oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbonurcan

quote:

replika hocam.caseswill.com diye çin sitesinden aldım.ama baya kullanan vardı.macrumors ta incelemeler var.bir kumar oynadım aldım ama çok hoşuma gitti kalitesi.

güle güle kullanın. bende geçen ay sitesinden almıştım. bence güzel tercih. arkasınada element case white carbon plate yapıştırınca şık oluyor

onun replikası yok galiba
  • güle güle kullanın :) bende vapor comp patriot siparişi vereceğimde kargo süresi 15 günü geçiyor dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spunky24

güle güle kullanın :) bende vapor comp patriot siparişi vereceğimde kargo süresi 15 günü geçiyor dimi?

yok 8 inde verildi benim.19 unda istanbuldaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

Hazır konu yine önlere gelmişken bir bilgilendirme geçeyim arkadaşlar.Geçen gün aldığım sgp lineer case sahte çıktı ki zaten bunu tahmin ediyordum.

Kılıf bana çekle beraber 7 liraya gelmişti.Kalite olarak çok güzel fakat.Kenarlarda etiket olmadığı için.Telefonun metal kısmına nokta şeklinde hafif izler yapmış suan kullanmıyorum.Ama güzel yinede parasını hakediyor hiç yoktan

İşin özetine gelirsek benim aldığım ve nezamandır dikkatimi çeken iphone aksesuarlarını bugün garanti teyit etmiş oldum.Neden derseniz orange aksesur adı altında satılan çoğu ürün heleki sgp ultra christal üzerinde kabak gibi 4g yazmasına karşın orjinal diye satıyorlar.

LİMANGO ORJİNAL ÜRÜN DİYE SAHTE ÜRÜN SATIYOR KANMAYIN İNANMAYIN.SAHTE OLDUĞUNU BİLE BİLE ALMAK İSTERSENİZ AMENNA.

Demek istiyorum

Not:Bu Yazı bilgilendirme amaçlıdır hiçbir reklam ve kar amacı çıkarı yoktur.

katılıyorum. Son kampaydan sgp kılıf aldım. Elime alır almaz anladım. Zaten bütün sgp kılıflardan authentication numarası çıkar bundan çıkmadı. yanındaki ekran koruyucuda steinheil marka diil. Çok adi bişey. Hep sgp kılıf kullanırım. Yıllardır en az 10 tane değiştirdim. Bide sanki yanında sgp markaymış gibi sattıkları iphone aksesarlarıda en dandik çin malları çıktı. Öyleki telefonu bile bozabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemesis -- 22 Nisan 2012; 1:27:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

resminide koyuyum

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★

telefonun ön yüzeyinde kaplama varmı yoksa doğal parlaklığımı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zftt

quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

resminide koyuyum

telefonun ön yüzeyinde kaplama varmı yoksa doğal parlaklığımı?

var abisi önünde arkasında normal kaplama var

• Sgp neo hybrid

• Pembe pek hoşuma gitmedi. silver aldım sonradan.

• pembe ön yüz

• quote:

Orijinalden alıntı: _illegal_

Pembe pek hoşuma gitmedi. silver aldım sonradan.

fiyatı nedir ?
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.