Şimdi Ara

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.550
Cevap
28
Favori
456.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orijinallerinin mantıksız sekilde pahali olmasi insanlari imitasyon kullanımına yönlendiriyor.
    Orijinali Türkiye ye kargosuyla 320 TL ye gelen bir kılıfı Kac kisi tercih eder zaten bilemiyorum.
  • benimkisi hala yurtdışında gösteriyor.deli olacağım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

Orijinalden alıntı: westernblew

quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

arkadaş manyak gibi her teknolojı markete gittiğimde kılıf alıp çıkıyorum ya
    olmaz böle bir şey belkimin siyah beyaz slikon güzel koruyucu kılıflarından gördüm bayağı hoşuma gitti hemen alıp takdım beyazıda güzel durdu siyah telefonda

nerden ne kadara aldınız ? silikon gibi yumuşak mı kılıfı ? yani darbe emici özelliği var mı ?

daha önce android telefonumda belkin marka kılıf kullanmıstım çok memnun kaldım

medya mark tan aldım evet darbe emici özelliğide var çokda güzel paketten 2 adet kılıf çıkıyor siyah ve beyaz renk
    45-tl beyazıda taktım çok güzel oldu siyah zaten siyah şahane tuş kullanımları falan çok güzel
    kılıfda kadife gibi elde terletmiyor

teşekkürler hocam

• resminide koyuyum

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★
  • Arkadaşlar 15 gün önce vodofone bayisinden 25 liraya moshi marka kılıf aldım dün yırtıldı kutusu falan orjinal gibiydi ama çakmaydı sanırım.Ne yapıyım geri götürmeye değermi?
  • tabiki götür neticede onlara o kılıf 8-10 tl ye geliyor o kılıfları gittigidiyorda sanalpazarda 15 tl ye satıyorlar
  • buyrun bence en ıyısı budur.. hem ınce hem her yerı kapatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 19 Nisan 2012; 14:34:42 >
  • ^M Carbon Fiber kullananların dikkatine :)

Siyah iphone 4s kullancısıyım.Bu üründen almak istiyorum fakat siyah mı yoksa beyaz mı alıyım karar veremedim.Siyah iphone beyaz carbon fiber uygulanmış bir fotoğraf göremedim konuda.Eğer biri dediğim şekilde kullanıyorsa ve buraya fotoğrafını koyarsa çok sevinirim.

Beyaz'ı Siyah iphone uygulayınca sanki yanlar çok bAsit duruyor gibi geldi de.. Biri aydınlatırsa çok sevinirim.

Teşekkürler..
  • siyaha beyaz olma zbence , yada tam tersi , cünkü telefonların ön tarafı açıkta ve 2 renk olur ozaman telefon
  • Beyaz telefona siyah hos olmuyor, tavsiye etmiyoruz.
    Beyaz telefona beyaz kaplama cok guzel oluyor

Ayni sekilde Siyah telefona Beyaz kaplamayı da tavsiye ediyoruz, gayet guzel oluyor.

Siyah telefon üzerine Beyaz kaplama;
     ★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★  ★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★
     ★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★  ★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 19 Nisan 2012; 19:27:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ender

buyrun bence en ıyısı budur.. hem ınce hem her yerı kapatıyor.

Abi öyle sarıp sarmalamak da ne bileyim hem kullanışlı olmuyor hem de kundaklanmış bebek gibi o ne öyle ya :)

• arkadaşlar merhaba elementcase %20 indirim kuponu göndermiş mailime daha önce çok alışveriş yaptım kendi sitesinden dileyen olursa verebilirim.
    Belki herkese göndermiştir bilemiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: caspianseaa

arkadaşlar merhaba elementcase %20 indirim kuponu göndermiş mailime daha önce çok alışveriş yaptım kendi sitesinden dileyen olursa verebilirim.
    Belki herkese göndermiştir bilemiyorum...

Herkese yolluyorlar hocam o mailleri

Paylaşımcılık ruhunuzu tebrik ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maknc -- 21 Nisan 2012; 11:26:52 >
  • Forumda more sitesinin yetkilisi varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gstmr

Forumda more sitesinin yetkilisi varmı?

http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=415292
  • quote:

Orijinalden alıntı: zGr.

quote:

Orijinalden alıntı: gstmr

Forumda more sitesinin yetkilisi varmı?

http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=415292

Tşkler.
  • @Sam0

Hocam hızlı kargo ve hediye için çok teşekkür ederim. :) Gerçekten dediğin gibi uygulaması kolaymış.Üründe çok kaliteli. :)

Siyah telefona beyaz gerçekten tavsiye edilir :)

• acaba bugün ptt açık mıdır? gidip vapor umu alayım diyorum
  • Simdi gittim aldim.eve gidince resimleri eklerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmR.

Simdi gittim aldim.eve gidince resimleri eklerim

Kaç günde geldi hocam ?
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.