Şimdi Ara

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.551
Cevap
28
Favori
456.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kilif olayi bir zaman sonra hastalik oluyor. Telefonu alali daha 1 ay olmadi 4 tane kilifim oldu. Takiyorum 2 gun duruyo sonra cikartiyorum kalin duruyo diye huyumuda biliyorum ama goruncede tutamiyorum kendimi hosuma gidiyor.

En son bi kilif aldim 5 gundur takili hayret ettim kendime :) arkasi bembeyaz apple logolu arkasi mika cam karisimi muthis bisey fotolari eklerim yakinda.
  • Benim kılıf konyaya geldi bugün işten izin alıp gidebilirsem getirecem resimlerini eklerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: siirlerefendisi

Benim kılıf konyaya geldi bugün işten izin alıp gidebilirsem getirecem resimlerini eklerim

benim sitemde gözükmüyor.gelmiş midr acaba.bir de hangi şubede olduğunu nasıl bileceğim.
  • her ilin posta işlem merkezleri var ilk oraya gelir oradan dağılır ptt nin sitesinden tokat ptt PİM merkezinin telefonunu alıp sorabilirsin ben sordum bugün zor dediler ikindine doğru tekrar arayıp soracağım
  • quote:

her ilin posta işlem merkezleri var ilk oraya gelir oradan dağılır ptt nin sitesinden tokat ptt PİM merkezinin telefonunu alıp sorabilirsin ben sordum bugün zor dediler ikindine doğru tekrar arayıp soracağım

Ben gittim gelmemis dediler.hatta daha turkiyeye sevk edilmemis dedi israrla.sisteme de girilmedi.kayip mi oldu ya
  • şuan ptt nin sistemde ne gözüküyor web sitesinde
    sabah bana da yok dediler türkiyeye yeni giriş yapmış dediler bende ısrarla şuan konyada dedim iyiki bir tanıdık vardı adam el attı bir anda yok diyen kişi biraz evvel konyaya gelmiş gel al dedi halbuki daha sabah türkiyeye yeni giriş yaptı dediydi sen ptt web sitesindeki bilgileri dikkate al o sistemde sarı kısımda tokat yazdı mı git merkeze hatta o sistemdeki bilgileri yazıcıdan döktür git bak nasıl veriyorlar

benim bir kargom inanki 3 gün merkezde beklettiler artık geldiğinde beklemiyom gidip alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siirlerefendisi -- 17 Nisan 2012; 17:38:37 >
  • Vapor Element Case Comp Ed. White Replika modeli caseswill.com sitesinden alınmıştır

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siirlerefendisi -- 17 Nisan 2012; 19:46:27 >

• güle güle kullan hocam, güzele benziyor
  • arkadaş manyak gibi her teknolojı markete gittiğimde kılıf alıp çıkıyorum ya
    olmaz böle bir şey belkimin siyah beyaz slikon güzel koruyucu kılıflarından gördüm bayağı hoşuma gitti hemen alıp takdım beyazıda güzel durdu siyah telefonda
  • 4s alırsam birini hediye edersin artık abi
  • quote:

Vapor Element Case Comp Ed. White Replika modeli caseswill.com sitesinden alınmıştır

hocam benim kargo kaybolmuş olabilir mi ?

• öncelikle hayırlı olsun. resimlerde belli olmuyor beyaz kısımları metalmidir? kalitesi nedir, biraz bilgi verirseniz sevinirim. bende almayı düşünüyorumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: spunky24

öncelikle hayırlı olsun. resimlerde belli olmuyor beyaz kısımları metalmidir? kalitesi nedir, biraz bilgi verirseniz sevinirim. bende almayı düşünüyorumda

arkadaşla biz konuşuştuk.beyaz kısımlar sert plastikmiş ben de vapor pro almıştım o da plastik gelecek sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmR.

quote:

öncelikle hayırlı olsun. resimlerde belli olmuyor beyaz kısımları metalmidir? kalitesi nedir, biraz bilgi verirseniz sevinirim. bende almayı düşünüyorumda

arkadaşla biz konuşuştuk.beyaz kısımlar sert plastikmiş ben de vapor pro almıştım o da plastik gelecek sanırım

biraz hevesim kırıldı. arkadaşın aldığı sanırım 11 dolardı. sizin siparişinizi bekleyip almaya karar vereceğim.
  • quote:

quote:

hocam seninki metal gelir diye tahmin ediyorum, 45 lira az değil

• quote:

Orijinalden alıntı: DraqoniquE

quote:

quote:

hocam seninki metal gelir diye tahmin ediyorum, 45 lira az değil

Arkadasinki gelmis.siparis bilgilerimiz falan hep ayni zamanda girilmis.benimkisi daha turkiyeye girmemis.ama bence benimkisi de plastik gelecek.

• Orijinalden alıntı: Hamdi0555

Belkin Essential serisi soft feel denen tarzda sert plastik bir kılıf aldım..
    daha önce sipariş vermiştim iptal olmuştu. bugün media markette 25 TL ye denk geldim ve aldım..
    kapağın aşağı taraf koyu, yukarıya doğru daha açık renk tonunda ilerliyor.
    Aynı tarz ürünün sarı renk tonunda olanı da mevcut..

NOT: artık kılıf falan almamak için kendimi tutmam lazım.

sert plastik derken darbe emici silikonlar gibi deil dimi _ netten mi aldınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

arkadaş manyak gibi her teknolojı markete gittiğimde kılıf alıp çıkıyorum ya
    olmaz böle bir şey belkimin siyah beyaz slikon güzel koruyucu kılıflarından gördüm bayağı hoşuma gitti hemen alıp takdım beyazıda güzel durdu siyah telefonda

nerden ne kadara aldınız ? silikon gibi yumuşak mı kılıfı ? yani darbe emici özelliği var mı ?

daha önce android telefonumda belkin marka kılıf kullanmıstım çok memnun kaldım
  • quote:

quote:

quote:

biraz hevesim kırıldı. arkadaşın aldığı sanırım 11 dolardı. sizin siparişinizi bekleyip almaya karar vereceğim.

benim aldığım vapor comp caseswill de vapor prodan bir dolar daha pahalı 48 tl ye mal olmuştu bana.

Akşam uzunca inceledim arka tarafındaki krem gördüğünüz kısım 3M yumuşak derimsi bir koruyucu yapıştırma. Beyaz kısımları üzeri çok güzel boyanmış metalden oluşuyor araba boyası gibi bir boyayla boyanmış şeffaf kısmı sert plastik. Tuşlarında hiçbir sorun yok yani ses kısma açıp kapatmada hiçbir sorun yaşamadım lakin şarjda sorun yaşadım acaba şarj kablosu tam oturmadığından mı nedir habire şarj gidip gelme sorunu oldu.

Bugün kılıf gözüme biraz daha güzel gözükmeye başladı ama şunu diyeyim ki youtubeden izlediğim vapor comp white orjinal kılıf daha güzeldi ama olsun neticede ülkemizde bu replikayı 100 tl ye satıyorlar ben 48 tl ye aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: westernblew

quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

arkadaş manyak gibi her teknolojı markete gittiğimde kılıf alıp çıkıyorum ya

nerden ne kadara aldınız ? silikon gibi yumuşak mı kılıfı ? yani darbe emici özelliği var mı ?

daha önce android telefonumda belkin marka kılıf kullanmıstım çok memnun kaldım

medya mark tan aldım evet darbe emici özelliğide var çokda güzel paketten 2 adet kılıf çıkıyor siyah ve beyaz renk
    45-tl beyazıda taktım çok güzel oldu siyah zaten siyah şahane tuş kullanımları falan çok güzel
    kılıfda kadife gibi elde terletmiyor

• 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.