Şimdi Ara

Iphone 4 Power Tuşu Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eşimin iphone4 telefonunun açma kapama tuşunda bir sorun oluştu. Tuşun basma kısmı sanki yok oldu yani buton gibi değil dokunmatik gibi oldu ve çok zor algılıyor. Telefonumuz garantili turkcell den alınma. Bu sorunu garanti yolu ile çözersek ne kadar bekletir acaba?? Ya da başka bir çözümü var mıdır? Fikri olan arkadaşlar beri gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: inzu

Eşimin iphone4 telefonunun açma kapama tuşunda bir sorun oluştu. Tuşun basma kısmı sanki yok oldu yani buton gibi değil dokunmatik gibi oldu ve çok zor algılıyor. Telefonumuz garantili turkcell den alınma. Bu sorunu garanti yolu ile çözersek ne kadar bekletir acaba?? Ya da başka bir çözümü var mıdır? Fikri olan arkadaşlar beri gelsin.

İstanbul kadikoy genpaya 2 kere verdim bu sorun yuzunden iki seferde de 1 gün bekledim o kadar.iphone lara oncelik taniyorlar

Pardon ilkinde tam bir gun bekledim ikincisinde 6 saat sonra yapildi mesaji geldi ama ben uzakta oldugum icin alamadim duyumlara gore iphone sorunlarini 1 en fazla 2 is gununde yapiyorlarmis...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasin8584 -- 24 Mayıs 2012; 10:20:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • direkt servise verirseniz hemen alabilirsiniz. tim avea vodafon ana bayilere verirseniz bekletirler.
  • Teşekkürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.