Şimdi Ara

iphone 4 kullananlardan şarj hakkında bilgi istiyoruz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
31.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Ben ıphone teknik servisiyim.Yazdıklarınızı teker teker okudum.Iphoneda şarz esnasında telefonunuzun arka kısmının ısınması normaldir.Ayrıca şarz işleminiz bittikten sonra telefonunuzu fişe takılı bırakmayınız.Bu telefonunuzun arka kısmının ısınmasına neden olacaktır.Bu da ilerde batarya ömrünün kısalmasına sebep olur.Umarım size bu konuda bilgi verebilmişimdir.Yorumlarınızı bekliyorum.(Iphone Teknik Servis)

http://icons.iconarchive.com/icons/capital18/ethereal-2/96/Misc-Apple-icon.png
  • iphone 4 kullananlara en büyük tavsiyem şarj süresinin uzun gitmesi için spsettings programını kursunlar ve gps, 3g, edge, bluetooth ve wifi gibi şarjı bitiren işlermleri kullanamdıgınızda kısayol ile kolayca kapayabiliyorsunuz. Diğer türlü ayarlardan uğraşıp durursunuz.

cihazınızın pilinin uzun ömürlü kullanım mantığı hiçbir zaman pili %100de uzun süre tutmamanız mantığıdır. hatta samsung notebook kullananlar bilir batt life ex. programında bile bilg. her zmn fişte dursun %80'den yukarı şarj etmiyor yani pili bir şekilde korumak istiyorsanız tam dolum olduktan sonra şarjı çıkartın ya da %90%100 seviye aralıgında çıkartın.

bilginize saygılar...

Arkadaşlar bu arkadaşımız size böyle bir yazı yazmış.Iphoneda tam şarz yapmamak pil ömrünün kısalmasına sebep olur.Ayrıca telefonunuzun 3G,edge,konum servisleri vb. ayarlarını kapatmanıza gerek yoktur.Saygılarımla.

********* '' TEKNİK EKİP '' *************

• quote:

Orijinalden alıntı: Iphone Teknik Servis

iphone 4 kullananlara en büyük tavsiyem şarj süresinin uzun gitmesi için spsettings programını kursunlar ve gps, 3g, edge, bluetooth ve wifi gibi şarjı bitiren işlermleri kullanamdıgınızda kısayol ile kolayca kapayabiliyorsunuz. Diğer türlü ayarlardan uğraşıp durursunuz.

cihazınızın pilinin uzun ömürlü kullanım mantığı hiçbir zaman pili %100de uzun süre tutmamanız mantığıdır. hatta samsung notebook kullananlar bilir batt life ex. programında bile bilg. her zmn fişte dursun %80'den yukarı şarj etmiyor yani pili bir şekilde korumak istiyorsanız tam dolum olduktan sonra şarjı çıkartın ya da %90%100 seviye aralıgında çıkartın.

bilginize saygılar...

Arkadaşlar bu arkadaşımız size böyle bir yazı yazmış.Iphoneda tam şarz yapmamak pil ömrünün kısalmasına sebep olur.Ayrıca telefonunuzun 3G,edge,konum servisleri vb. ayarlarını kapatmanıza gerek yoktur.Saygılarımla.

********* '' TEKNİK EKİP '' *************

Nasil yai. Hocam ezber bozan bir mesaj attiniz farkinda misiiz.

• arkadaşlar bitane çin malı şarj cihazım var. ios5.0.1 yüklü cihazda. %5den 1saatte %22 oldu. Sizce yavaş mı şarj etmiş. Adaptörden kaynaklanıyor olabilir mi. bana bi adaptör önerin iphonela tam uyumlu olsun şarj cihazları çok pahalı
  • Bilkomdan Almalısın
  • full 3g kullanım ile 2 gün gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: prooge

bunu bende merak ediyorum dolduıktan sonra biraz daha tutmak gerekiyo diye bişi okumultum biyerlerde ama aslı astarı var mıdır

iphonelar için böyle bir durum söz konusu degil çıkan haberler yeni ipad için birer söylenti idi ama apple bunu dogrulamadı. şarj konumunda iken sag üst köşede batarya simgesinde elektrik prizi işareti çıkana kadar bekletin. o işaret geldigin de tam dolu demektir.
  • full kullanım full parlaklık 7-8 saat wireless+ mesaj+ günde 1 saate yakın konusma sonuç gece yatarken tak sabah kalktıgında al. sorunsuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: nizipliyim

full kullanım full parlaklık 7-8 saat wireless+ mesaj+ günde 1 saate yakın konusma sonuç gece yatarken tak sabah kalktıgında al. sorunsuz

Hocam full parlaklıkda nasıl 8 saat wifi ile internette dolanıyosun bu bana soçma geldi.
  • Sabaha 06.30'da şarjdan alıyorum.
    Akşam 17.00'a kadar iş yerindeyim.
    17.00'a kadar 3G ve Hücresel veri hep açık.
    Eve geldiğimde %55-60'larda oluyor.
    iPhone 4'ün şarjından çok mennunum.
    4S'lerin bu kadar uzun gitmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: danienn

quote:

full kullanım full parlaklık 7-8 saat wireless+ mesaj+ günde 1 saate yakın konusma sonuç gece yatarken tak sabah kalktıgında al. sorunsuz

Hocam full parlaklıkda nasıl 8 saat wifi ile internette dolanıyosun bu bana soçma geldi.

bence cook sacma fake...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BWOM

full 3g kullanım ile 2 gün gidiyor

hocam apple bile cihazi ilk piyasaya sundugunda 3g acik hali 7 saat diyor... sen nasil 2 gun full kullaniyosun... sallamiyalim bence kendini kandirirsin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Full 3g-wifi acık, aydınlatma en parlakta, saatte 20dk kullanıyorum ( kitleyince şarj düsmüyor) 9 saat sonra %30-35 kalıyor. Konusma 5 dk yı geçmez. İos 5.1 jb yok
  • quote:

quote:

full parlaklık artı 8 saat wifi mi saçma geldi yoksa benim 8 saat wifi kullammam mı saçma geldi?
  • Full parlaklık + 8 saat wifi saçma değil imkansız. normal parlaklıklada anca 5-6 saat cihazını ve sürümünü yazarmısın ?
  • quote:

Full parlaklık + 8 saat wifi saçma değil imkansız. normal parlaklıklada anca 5-6 saat cihazını ve sürümünü yazarmısın ?

usta iphone 4 5.1 yazılım var jailbreak yok. simfree. yarın kullanım detaylarımı ss atarım.
  • Memnuniyetle bakarım. Yanlız Ben 4S kullanıcısıyım 4lerin 4S den şarj bakımından iyi olduğunu biliyorum orrdaki kullanım süreside sizi yanıltmasın kilidi aç kapa 1 dakka atıyo :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagakan7

quote:

Orijinalden alıntı: BWOM

full 3g kullanım ile 2 gün gidiyor

hocam apple bile cihazi ilk piyasaya sundugunda 3g acik hali 7 saat diyor... sen nasil 2 gun full kullaniyosun... sallamiyalim bence kendini kandirirsin..

3g, push mail vs açık 2 gün gidiyor
    yalan söylemeyi gerektirecek birşey yok
  • quote:

Memnuniyetle bakarım. Yanlız Ben 4S kullanıcısıyım 4lerin 4S den şarj bakımından iyi olduğunu biliyorum orrdaki kullanım süreside sizi yanıltmasın kilidi aç kapa 1 dakka atıyo :D

onu bilmiyorum üni okuyorum ve kampüs ün her yerinde wifi noktaları var yüzde yüz kapsama alanı var. sürekli baglı. derslerde kullanıyorum dersler 45 dakika oyundu instagram dı donanim forum du. wifi ile takılıyorum. parlaklık her zaman full dür kısık kullanmayı sevmiyorum. akşama kadar gitmesi normal bir durum. büyütülcek bir şey olmamalı
  • zaman acisindan bilmem ama imkanim varsa iphone u bilgisayrdan sarz ediyorum..daha uzun sure gidiyor priz sarzina gore...
    bu arada hangisi dogruydu sarz?sarj?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.