Şimdi Ara

iphone 4 kullananlardan şarj hakkında bilgi istiyoruz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
31.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: dhemir

zaman acisindan bilmem ama imkanim varsa iphone u bilgisayrdan sarz ediyorum..daha uzun sure gidiyor priz sarzina gore...
    bu arada hangisi dogruydu sarz?sarj?

Priz şarjına göre bilgisayar şarjının daha uzun gitmesi diye bir şey yoktur. Sanırım bilgisayarda çok daha fazla tuttuğundan telefonun tam şarj oluyor.
    Doğrusu:şarj.
  • yani yorumunzdan cikarimim tlefon doldu gosterse bile priz sarjinda takili birakmak mi?
    cunku en fazla 1 saat sonra doldu gosteriyor,orjinal ipad sarji iphone u?
  • ipad yada iphone sarj aleti olmasi onemli degil sadece ipad sarj aleti daha hizli sarj eder o da verdigi akimdan kaynaklidir. %100 ve sembol de elektrik yerine priz e donduyse cikarin durmasinin bir geregi yoktur cunku cihaz sarji durdurur ve normal pilden yemeye baslar daha cabuk biter .
  • quote:

Orijinalden alıntı: nizipliyim

full kullanım full parlaklık 7-8 saat wireless+ mesaj+ günde 1 saate yakın konusma sonuç gece yatarken tak sabah kalktıgında al. sorunsuz

Aynen o kadar çok konuşma yok bende ama sabah 8 de okula giderken çıkıyorum gece saat 12-1 sıraları takıyorum kullanıma göre bazen %50 de şarja takıyorum bazen %10.

Sabah çıkar akşam tak en rahatı.3G Vireless açık parlaklık %80 civarı
  • bende de wireless 3g açık parlaklık üst seviyede 1 gün iyi gidiyor bazen ertesi gün öğleyin bitiyor. gece %40 larda takmayı istemediğim için öğlen takıyorum.
  • Benim telefon anormal gün seçiyor resmen bacaksız bazen iki gün götürüyor (tabi edge de kapalı parlaklıkta ortada) bir günü her halikarda çıkarıyor. Başta dediğim anormal lafı ise işin dalgası
  • Iphone 4, parlaklık %40-%50 arası, otomatik parlaklık açık, 3g ve wifi açık, kullanım 4-5saat arasında şarj %10a geliyor. Normal heralde
  • ısınması normal mı?
  • parlaklik %80 edge acik kullanim 7 saat bekleme 1 gun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim Nokia N8 im var bu zamana kadar kullandığım telefonlar içerisinde şarjı en uzun gideni asla arka planda açık uygulama bırakmıyorum wirelles i blueetothu kullanmadığım zamanlarda sürekli kapalı mobil veri de dahil bunlar ile birlikte şarjım 4-5 güne kadar gidiyor bir sağlık personeliyim bu duru hastanede beni çok rahatlatıyor asla şarj sorunum olmadı çok kaliteli vede dayanıklı bir telefon iphone 4s almayı düşünüyorum fakat şarjı yukarıda okuduğum gibi ise çok nazik vede sıkıntılı diye söyleyebilirim beni zora sokabilir ama olsun tlfnuma iyi bakarım ;) keşke iphoneninde şarjı uzun gitseydi o kadar para bağlıyor millet sonuçta
  • Arkadaşlar normal bir 4s in tamamen şarjı bittikten sonra şarja takıldığı zaman yaklaşık kaç saatte dolması gerekir?

• quote:

Orijinalden alıntı: 06_messi_06

Arkadaşlar normal bir 4s in tamamen şarjı bittikten sonra şarja takıldığı zaman yaklaşık kaç saatte dolması gerekir?

Yok mu cevap yazabilecek biri? Ne kadar sürede şarj oluyor sizin cihazlarınız?

• Bu konuya ikinci kez cevap yazma olanağı bulduk çünkü bir iphone 4s aldım ve şarj durumu gerçekten sıkıntılı özlelikle müzik dinleyip internete de giriyorsanız ki şarjı baya sorun çıkarıyor en basitinden her gece şarja takmanızı gerektirecek bir telefon o kadarını söyleyebilirim internete yavaş giriyor bana kalırsa verdiğimiz parayı asla hak etmeyen bir ürün bluetooth bağlantı sorunu ve daha niceleri aynı şekilde ipad 2 kullanıyorum onda böyle bir şarj sorunu yok aslına bakarsak aksine çok daha uzun gidiyor inşallah ios 7 çıkarda bu şarj sorunuda inşallah ios 7 ile bir nebze belki daha da iyileştirilmiş olur ....
  • Yaklaşık olarak şarjı tamammen bittiğinde prize tkarsanız cihaz kendiliğinden açılır ve yaklaşık tahmini bir 2.5 saatte yüzde yüz olur fakata güvenmeyiniz ben en aşağı bir 6-8 saat şarjda bırakıyorum telefonumu ısınmıyor ve biraz daha uzun gidiyor
  • 3g edge kapalı olduğunda 2 kullanım ve 10 saatlik bekleme sonucu şarjım %100 den sadece %90 düştü gün önce. 3g edge açıkken %40 ile tamamladım günü
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailkaraarslan

Bu konuya ikinci kez cevap yazma olanağı bulduk çünkü bir iphone 4s aldım ve şarj durumu gerçekten sıkıntılı özlelikle müzik dinleyip internete de giriyorsanız ki şarjı baya sorun çıkarıyor en basitinden her gece şarja takmanızı gerektirecek bir telefon o kadarını söyleyebilirim internete yavaş giriyor bana kalırsa verdiğimiz parayı asla hak etmeyen bir ürün bluetooth bağlantı sorunu ve daha niceleri aynı şekilde ipad 2 kullanıyorum onda böyle bir şarj sorunu yok aslına bakarsak aksine çok daha uzun gidiyor inşallah ios 7 çıkarda bu şarj sorunuda inşallah ios 7 ile bir nebze belki daha da iyileştirilmiş olur ....

Her gece şarja takana kadar telefon idare ediyosa şükret. Ben günde en az 2 kere şarj ediyorum bazen 3 oluyo. Memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozanerkan

3g edge kapalı olduğunda 2 kullanım ve 10 saatlik bekleme sonucu şarjım %100 den sadece %90 düştü gün önce. 3g edge açıkken %40 ile tamamladım günü

Akşamı edemiyorum ben 3g de edge de açık ekranda parlak iyi şekilde

• konuyu 2010 da açmıştım hortlayınc duygulandım şimdi o anlar geldi aklıma
  • ben 4 s kullanıorum sarjı zaman açısından çok iyi yaklasık 1 1 buçuk saatte doluo gayet memnunum bundan

• ıphone 4s şarzları ortalama kaç saatde doluyor bunun hakkında bilgi almak istiyorum ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.