Şimdi Ara

iPhone 4 Hoperlörün tekinden ses gelmiyor.!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ip 4 hoperlörün tekinden ses gelmiyor...ayarlardan sağ-sol mono ses ayarlamasına baktım kursör ortada başka bildiğiniz ayarı varmı ? yoksa donanımsal arıza diyip garantiye vercem...artık kesin 3 ay yatar

• Hoperlor degil teki microfon
    Bu acilan 1500. Konu tebrikler google amcaya sorsaydiniz keske telaseye gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri hoperlor biri mikrofon onun. ;)

Ahh nostalji ahhh :D
  • Hayir teki mikrofon,teki hoparlor.ya kacinci konu! bu konuyu acan 97646685427.kisisiniz.arastirsaniz su konulari acmadan once olmuyor degil mi.
  • onlardan biri mikrofon çünkü arkadaşım
  • quote:

Arkadaşlar ip 4 hoperlörün tekinden ses gelmiyor...ayarlardan sağ-sol mono ses ayarlamasına baktım kursör ortada başka bildiğiniz ayarı varmı ? yoksa donanımsal arıza diyip garantiye vercem...artık kesin 3 ay yatar

bunu nasıl yapmış acaba???
  • ilk iphone sanırım
  • puhaha
  • bende birçok konu gördüm bunun hakkında, her gördüümde ben neden fark etmedim diye hayıflandım Hani burada okumadan farketseydim, bende bozuk sanırdım.
  • Ben hayir diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllar gecsede bazı sorular hiç değişmiyor..demek ki suc apple da
  • Olmamis
  • Araştırmıyoruz.
  • Telefonunuzdan safari ye girip Google da aratın düzeliyormuş :)
  • O değilde erişilebilirlik de mono ses sekmesinin altında hakikaten sağ-sol diye ayar var. Bu tam olarak ne işe yarıyor acaba?
  •  iPhone 4 Hoperlörün tekinden ses gelmiyor.!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi römercan -- 1 Şubat 2012; 18:23:30 >
  • Onlarca var bu konulardan önce bir foruma bakılsa keske
  • şabannnnnnnnnnnnnnnn
  • bu tür basit şeyleri araştırmadan konu açana uyarı puanı verilmesi lazım aslında.. bu nedir yahu forum çöplük oluyor böyle böyle. en ufak şeyden uyarı alınır ancak, böyle saçma sapan konulara uyarı verilmez.. çişi gelen bize soracak yakında evindeki tuvaletin nerede olduğunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeDaLion_

ilk iphone sanırım

bana da olmuştu ama foruma yazmadan çözdüm olayı.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.