Şimdi Ara

Iphone 4 Ekran Kırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
11.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Iphone 4 model bir telefonum var. Geçen gün elimden düşürdüm ve ekranın kırılmasına neden oldum. Genpa servis 370.-TL istiyor ekran değişimine, özel servisler ise 100 - 200 tl aralığında fiyatlar veriyorlar. Başından benzeri bir hadise geçen var mıdır? Dışarda kullanılan yedek parça ile genpa'nın takacağı yedek parça arasında fark var mı? Tecrübelerini paylaşabilecek olursa sevinirim.

Şimdiden teşekkürler,

• Genpa uygun fiyat vermis açıkcası.
    Disarda yaptirirsan garantin yanar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozturk 6161

Merhabalar,

Iphone 4 model bir telefonum var. Geçen gün elimden düşürdüm ve ekranın kırılmasına neden oldum. Genpa servis 370.-TL istiyor ekran değişimine, özel servisler ise 100 - 200 tl aralığında fiyatlar veriyorlar. Başından benzeri bir hadise geçen var mıdır? Dışarda kullanılan yedek parça ile genpa'nın takacağı yedek parça arasında fark var mı? Tecrübelerini paylaşabilecek olursa sevinirim.

Şimdiden teşekkürler,

Konuyu hortlatmış gibi olacak ama cevap bulunamamış.

Ben de merak ediyorum; Genpa'nın kullandığı ekran ile diğer yerlerin kullandığı 100-150TL'lik ekranlar arasında bir fark var mı?
  • valla mutlaka bir fark var aralarında...ama 250 tl'lik bir fark yaratır mı takdir sizin :))
  • kadıköyde gözünüzün önünde değiştiriyoruz üstelik 20 dk da beklemeden herşeyden önce güven üsteklik donanım haber kullanıcıklarına indirimli takılıyor 0534 324 14 14
  • geçmiş olsun hocam üzüldüm inş. güzel bir şekilde yaptırabilirsin ekranını
  • quote:

Orijinalden alıntı: ockforever

quote:

Merhabalar,

Şimdiden teşekkürler,

Ben de merak ediyorum; Genpa'nın kullandığı ekran ile diğer yerlerin kullandığı 100-150TL'lik ekranlar arasında bir fark var mı?

zan altında kalmayım ama daha önce sağlam bir kaynaktan duymuştum genpa yedek parçasıda orj. değil apple'ın tamir politikası yok. dikkat ettiyseniz yurt dışındada tamir olayı yok sadece refurbished var oda fabrikada gerçekleşiyor ayrıca teleservice'de tamir etmiyor en ufak bişeyde bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

Orijinalden alıntı: ockforever

quote:

Merhabalar,

Şimdiden teşekkürler,

zan altında kalmayım ama daha önce sağlam bir kaynaktan duymuştum genpa yedek parçasıda orj. değil apple'ın tamir politikası yok. dikkat ettiyseniz yurt dışındada tamir olayı yok sadece refurbished var oda fabrikada gerçekleşiyor ayrıca teleservice'de tamir etmiyor en ufak bişeyde bile.

Garanti süresinin dolmasına ne kadar var?

• ( 4 VE 4S EKRAN DEĞİŞİMLERİ 15 DK İÇERSİNDE GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE YAPIyoruz EKRAN TAKILIRKEN GİDİN 1 SAAT SONRA GELİN VEYA GÖREMİYECĞİNİZ BİRYERDE YAPILMASINA MÜSADE ETMEYİNİZ )bilgi olsun diye amaç konu hortlatmak değil :) iphone dışarı orj parça satışı yapmaz piyasada 3 yakın ekran çeşitleri vardır bunlar a kopy a kalıte ve orjinal diye geçer orjinal diye piyasada satılan ekran enyüksek derecedeki en iyi taklit üründür çin orjinali olarakta geçer orjinal parçanın sıfırı olmaz çıkması olur BİZİM GİBİ ÇALİŞAN FİRMALARIN ELİNDE OLUR ÇÜNKÜ YURT DIŞI CİHAZLARI ALIP BUNLARIN PARÇALARINI GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE TAKIYORUZ ÜSTELİK SADECE DONANIM HABER AİLESİNE İNDİRİMLİ İŞLEM YAPIYOORUZ BOZUK KAPALI TÜM CİHAZLARINIZ SIVI TEMASLI DAHİL TÜM CİHAZLARINIZ SATIN ALINIR (ALMA SEBEBİMİZ ORJİNAL PARÇA VEYA ENTEGRE KULLANMAK İÇİNDİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbu -- 18 Şubat 2014; 16:07:25 >

• Arkadaşlar Merhaba;

İphone 4 kırık ekran değişimi GSM İletişim Teknolojileri 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 100 TL karşılığında yapılmaktadır. Bütün iphone 4 ekran değişimlerinde kırılmaz cam jelatin hediyemiz bulunmaktadır.

Teknik servisimize gelerek ya da uzakta bulunanlar kargo gönderimi ekranlarını değiştirebilirler. Montaj ve değişim işlemi yaklaşık olarak 20 dakika sürmekte ve uzman teknisyen tarafından yapılmaktadır. Beğenmemeniz ya da herhangi bir tereddüt durumunda para iadesi gerçekleştirilmektedir.

İstanbul'da bulunan arkadaşlar Kurbağalıdere Cd. No: 76-B (Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı) Hasanpaşa-Kadıköy / İstanbul adresinden bizleri ziyaret ederek İstanbul dışında bulunan kullanıcılar ise www.gsmiletisim.com/urun/iphone-4-ekrani-kirildi-degisimi-fiyati-ne-kadar bağlantısı ile birlikte sipariş oluşturarak ekranları bizlere gönderebilir ve aynı gün içerisinde değişim yapılarak kendilerine geri gönderilmesini sağlayabilirler.

Selamlar.
    GSM İletişim Teknolojileri

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.